Coronavirus به روز رسانی: استرالیا لینک شیوع به کشتی کروز; ما موارد بالا 1 میلیون

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.1 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 227,000
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1 میلیون دلار) و اسپانیا (236,899) ایتالیا (203,591) فرانسه (166,541) و بریتانیا (166,441).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:23 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10:00 am: کره جنوبی در گزارش جدید داخلی موارد برای اولین بار از ماه فوریه به اوج

کره جنوبی گزارش داد هیچ محلی منتقل موارد برای اولین بار پس از آن Feb. 29 اوج, به گزارش رویترز،. هنوز هم وجود دارد چهار عفونت های جدید, همه منسوب به مسافران از خارج از کشور با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

که در زمان این کشور در مجموع به 10,765. مرگ و میر افزایش یافت یک, با تعداد کل مرگ و میر در 247. کره جنوبی شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای تلاش های خود را با موفقیت حاوی وقوع و پس از آن نهاد گسترده و تست فشرده تماس با ردیابی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:25 am: چین می گوید آن فعالیت تولید گسترش کمی در مارس به عنوان مستندات سهولت

چین گفت: فعالیت بخش تولید در کشور گسترش کمی در مارس به عنوان مستندات و جنبش محدودیت شامل coronavirus شروع به سهولت.

رسمی تولید شاخص مدیران خرید در آمد در 50.8 در ماه مارس نسبت به 52.0 در ماه مارس است. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI به در آمده 51.0 در ماه آوریل است. شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

در فوریه رسمی PMI آمار یک رکورد کم از 35.7 چین شد آمار شیوع کروناویروس. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:20 am: چین گزارش 4 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش چهار مورد جدید از مارس 29 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت (NHC). همه 4 مورد آن مربوط به مسافرانی که از خارج از کشور. طول می کشد که این کشور در مجموع به 82,862 موارد با توجه به دولت داده است.

وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,633 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 33 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 998 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:05 am: لس آنجلس می شود عمده ما در شهرستان به ارائه رایگان coronavirus تست برای همه ساکنان

لس آنجلس شهر برای اولین بار در ایالات متحده به ارائه coronavirus تست برای هر کسی صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم شهردار اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. اما کسانی که با علائم خواهد شد که اولویت اول او اضافه شده است.

لس آنجلس ظرفیت برای انجام حدود 9% از تمام آزمون در امریکا به خبرنگاران گفت:.

در سراسر کشور متحده می گویند که Covid-19 تست در حال افزایش است اما هنوز هم کافی نیست تست در دسترس است. به عنوان ایالات متحده شروع به دوباره باز کردن کارشناسان پزشکی می گویند که تست نیاز به وانت با سرعت در کنار تماس با ردیابی و دیگر تلاش ها برای به سرعت منزوی کسانی که ممکن است مسری قبل از آنها می تواند گسترش ویروس به دیگران است. — کریستینا فار

8:19 am: سنگاپور DBS بانک پست 29 درصد کاهش در سه ماهه اول سود خالص

جنوب شرقی آسیا بزرگترین بانک DBS گفت: آن را کنار بگذارند 1.09 میلیارد دلار سنگاپور (772.5 میلیون) برای پوشش ضرر و زیان بالقوه از این بیماری همه گیر کوروناویروس — که منجر به 29 درصد در سال بیش از سال سقوط در سود خالص در سه ماهه اول.

DBS گفت: دو سوم از پول آن را کنار بگذارند — در اطراف 703 میلیون دلار سنگاپور (498.2 میلیون) — بودند “به طور کلی کمک هزینه به پیش بینی عمیق تر و طولانی تر تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر.”

مقدار باقی مانده از 383 میلیون دلار سنگاپور (271.4 میلیون) بود و عمدتا “برای مواجهه به رسمیت شناخته شده به عنوان غیر نمایشی در طول سه ماهه.”

این سنگاپوری بانک سود خالص کاهش یافت و به 1.17 میلیارد دلار سنگاپور (829.2 میلیون نفر) در ماه های ژانویه-مارس این سال از 1.65 میلیارد دلار سنگاپور (1.17 میلیارد دلار) در مدت مشابه سال گذشته است. ین ن لی

8:08 am: استرالیا می گوید شیوع در تاسمانی مرتبط با کشتی کروز

استرالیا گفت: شیوع کروناویروس در ایالت تاسمانی به احتمال زیاد نشات گرفته از روبی شاهزاده کشتی کروز با توجه به گزارش دولت پنج شنبه منتشر شده رویترز گزارش داد.

روبی شاهزاده خانم کروز است که متعلق به یک واحد از کارناوال پارسیان استرالیا بزرگترین منبع عفونت به عنوان برخی از 2700 نفر مجاز به ترک کشتی هنگامی که در منوی view در سیدنی در ماه گذشته با توجه به انتخاب. که با وجود برخی از افراد در نشان دادن علائم Covid-19.

خریداران دیده اجتماعی رعایت فاصله در خان سوپا IGA در تاریخ 17 آوریل سال 2020 در Cobar استرالیا است.

جنی Evans | گتی ایماژ

تاسمانی ثبت 12 مرگ و میر ناشی از ویروس و همه به جز دو نفر مرتبط با کشتی کروز, رویترز گزارش داد.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از ساعت 6 صبح به وقت محلی در روز پنجشنبه وجود داشته است 6,746 مورد تأیید و 90 نفر کشته شده در استرالیا. تاسمانی دارای 220 موارد تایید شده. Saheli روی Choudhury

7:40 am: ما موارد بالا 1 میلیون جهانی مرگ و میر بالا 227,000

بیش از 3.1 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در سراسر جهان و بیش از 227,000 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1 میلیون نفر آلوده و بیش از 60,800 فوت کرده اند با توجه به هاپکینز داده است.

اسپانیا بیش از 236,800 موارد در حالی که ایتالیا دارای بیش از 203,500 موارد است. هر دو در فرانسه و انگلستان گزارش داد بیش از 166,000 موارد و آلمان تا به حال بیش از 161,000 موارد است.

این ویروس شیوع گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به تمام نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:17 pm: Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل هشدار بازگشایی فضاهای عمومی بیش از حد به زودی

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل هشدار داده است که بازگشایی فضاهای عمومی بیش از حد به زودی “تقریبا تضمین می کند” ادامه داد: شیوع کروناویروس و اقتصادی خرید اینترنتی.

“در حالی که وجود دارد گسترده اجتماعی از هزینه های جاری و پناهگاه در محل محدودیت, من نگران که بازگشایی برخی از مکان های بیش از حد به سرعت قبل از انفعال نرخ شده اند کاهش می یابد بسیار ناچیز سطوح را تقریبا تضمین آینده شیوع بیماری و بدتر دراز مدت سلامت اقتصادی و نتایج” زوکربرگ گفت: این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد تماس بگیرید.

“تاثیر بر روی کسب و کار ما قابل ملاحظه بوده است و من باقی می ماند بسیار نگران آن است که این سلامت در اورژانس و در نتیجه اقتصادی fallout خواهد آخرین طولانی تر از مردم در حال حاضر پیش بینی” زوکربرگ اضافه شده است.

زوکربرگ به نظر می آیند به عنوان برخی از کشورهای mull که آیا برای بازگشایی کسب و کار که Covid-19 pandemic مجبور بسته است. —جسیکا Bursztynsky

5:54 pm: تهمت می خواهد FDA به حرکت به سرعت به عنوان آنها می توانند’ در remdesivir تصویب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد غذا و دارو به حرکت “را به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند” به تصویب Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک درمان برای coronavirus.

“ما می خواهم برای دیدن بسیار سریع مصوبات به خصوص با چیزهایی که او گفت:” در یک میزگرد در کاخ سفید با مدیران کسب و کار شب چهارشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در دیدار با فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز (D-LA) در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن DC در 29 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>