Coronavirus: UK مرگ و میر بیمارستان رسیدن به 16,060 پس از 596 بیشتر بیماران مرگ

یکی دیگر از 596 نفر فوت کرده اند با کروناویروس در انگلستان بيمارستان – کوچکترین افزایش در نزدیک به دو هفته است.

وزارت بهداشت اعلام کرد آخرین, افزایش, با 16,060 مردم با COVID-19 – بیماری های ناشی از کوروناویروس – در حال حاضر تایید کرد که در بیمارستان درگذشت سراسر چهار خانه ملت.

NHS انگلستان اعلام کرد یکی دیگر از 482 مرگ و میر در بیمارستان ها در انگلستان در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 14,400.

اسکاتلند دیدم بیشتر از 10 مرگ و میر ولز 41 و ایرلند شمالی 1.

مقامات بهداشتی در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی رکورد خود را روزانه آمار و ارقام که ممکن است شمارش دولت و مجموع آنها به عنوان مقایسه و تطبیق تعداد آنها در زمان های مختلف در طول روز است.

با توجه به هر یک از خانه ملت, مقامات بهداشت و درمان تعداد مرگ و میر در بیمارستان ها در حال حاضر در غرفه:

  • انگلستان – 14,400
  • اسکاتلند – 903
  • ولز – 475
  • ایرلند شمالی – 194

خبر می آید به عنوان یک تحویل 84 تن به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی به تعویق افتاد.

بیشتر از Covid-19

حمل و نقل – که شامل 400,000 فولاد لباسهای – قرار بود برای رسیدن به امروز از ترکیه است.

در همین حال بوریس جانسون آمده است در زیر آتش زیر ادعای خود را در دولت از دست رفته یک سری از فرصت ها برای کاهش تاثیر این بیماری کروناویروس در فوریه و مارس.

با توجه به تحقیقات توسط یکشنبه بار وخیم هشدار نادیده گرفته شد و از دانشمندان و انگلستان از دست داد “حیاتی پنج هفته در مبارزه برای مقابله با این تهدید خطرناک از coronavirus با وجود اینکه در یک خطرناکی ضعیف دولت از آماده سازی برای یک بیماری همه گیر”.

این مقاله همچنین بر این واقعیت است که آقای جانسون حضور نداشت پنج جلسات اضطراری در واکنش به شیوع این بیماری در انگلستان – چیزی که تایید شد به اخبار آسمان در آغاز ماه مارس است.

اما دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove آمار بازگشتگفتن آسمان Sophy ریج گفت: “ایده این است که نخست وزیر قلم جلسات که حیاتی به ما پاسخ به coronavirus من فکر می کنم چیز عجیب و غریب است.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>