Coronavirus باعث سقوط در صنعت پوشاک تقاضا قرار دادن مشاغل در آسیا در معرض خطر

بنگلادش زنان کارگر در محل کار در یک کارخانه پوشاک در Savar حومه داکا در 14 ژانویه 2020.

Mehedi حسن | NurPhoto | گتی ایماژ

صنعت پوشاک است شاهد یک سقوط در تقاضا به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس قرار دادن شغل در سراسر آسیا در خطر است.

“در سراسر صنعت مغازه ها بسته مارک ها و خرده فروشان در واقع در حال حاضر باید یک oversupply وضعیت هر سفارش قرار داده شده اند. آنها از ترس که آنها ممکن است قادر به فروش آن به طوری که آنها در واقع لغو سفارش و یا به تأخیر انداختن محموله از دستور گفت:” استنلی Szeto اجرایی رئیس اهرم سبک مستقر در هنگ کنگ پوشاک ساز.

“من حدس می زنم هیچ کس وجود ندارد یک پیراهن به بیرون رفتن گفت:” Szeto که همچنین افتخاری رئیس در نساجی شورای هنگ کنگ.

اهرم سبک به مشتریان شامل Hugo Boss و Everlane.

آسیا کلیدی است برای تولید پوشاک و بسیاری از مشاغل در منطقه را در معرض خطر بالقوه باعث مشکلات اجتماعی در کشورهایی مانند بنگلادش و کامبوج و چین که وابسته به صادرات اقتصاد Szeto گفت CNBC “Squawk Box” در روز جمعه.

“بسیاری از کارخانه ها در آسیا آنها در حال دیدن سفارشات خشک در چند هفته,” او گفت:.

بنگلادش به عنوان مثال دیده می شود $2.6 میلیارد دلار ارزش سفارشات در آن پوشاک بخش خارج با لغو آینده این کشور وزیر بازرگانی گفت: CNBC جمعه گذشته است. کشور جهان است لباس دومین صادر کننده پشت چین با توجه به رتبه آژانس مودی.

بیش از 4,600 پوشاک کارخانه در بنگلادش را تی شرت, تی شرت-پیراهن و کت و ژاکت و شلوار. لباس ها عمدتا حمل به اروپا و ایالات متحده و کانادا به فروش می رسد توسط خرده فروشان محلی در آن کشور است.

“این بسیار سخت برای مقابله با شرایط اضطراری از آنجا که ما شده ایم رو لغو هر روز تقریبا یک دقیقه به دقیقه اساس” گفت: Rubana Huq رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان.

با توجه به ارتباط ابرنس متشکل 84.21 درصد از بنگلادش کل صادرات به ارزش $40.5 میلیارد دلار در آن 2018-2019 سال مالی.

Huq انتظار بسیاری از لغو آمده به عنوان چهره صنعت “عدم اطمینان” او گفت: CNBC در روز دوشنبه.

“ما ارائه صادرات اسناد و مدارک و پس از ما دریافت پرداخت می شود. اگر ما نمی پرداخت می شود ما در واقع نمی تواند پرداخت ما کارگران پس از آن دشوار است برای ما — حتی از طریق گرفتن با حقوق مارس دشوار است” گفت: Huq.

“نگرانی من این است که چه اتفاقی برای بسیاری از مردم — 4.1 میلیون — که مشغول در بخش پوشاک و ما قادر به مراقبت از آنها را به درستی” او اضافه شده است. او ساخته شده یک ویدیو درخواست های بین المللی مارک های مد در اوایل هفته گذشته ترغیب آنها برای پرداخت و دریافت کالا در حال حاضر در دست تولید است.

“ما می خواهیم به کارگران پرداخت می شود و ما می خواهیم آنها را به امن و برای که ما باید این برندها به واکنش نشان می دهند و پاسخ در این نقطه در زمان — با فوریت” Huq گفت CNBC در روز دوشنبه.

غوطه در خواست می آید به عنوان coronavirus که برای اولین بار در گزارش مرکزی چین در شهر ووهان سرعت در حال گسترش در سراسر جهان باعث شده در سراسر جهان لجستیک و زنجیره تامین اختلال.

کارخانه ها در چین تعطیل شدند برای یک دوره طولانی در طول سال جدید قمری تعطیلات و ایجاد وقفه در تامین سایر نقاط جهان است. حتی به عنوان بیشتر و بیشتر در کارخانه در چین و بازگشت به کار و آمد آنلاین دوباره نگرانی های منتقل شده به موضوع دیگر: تقاضا است.

“یک ماه پیش ما صحبت کردن در مورد زنجیره تامین اختلال … اما در حال حاضر همه فراموش کرده در مورد زنجیره تامین اختلال. زنجیره تامین اختلال با توجه به سقوط در تقاضا” گفت: Szeto. “در حال حاضر وجود دارد بیش از حد تولید,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>