چهار مورد جدید از coronavirus تایید شده است در انگلستان در نظر گرفتن تعداد به 40.

می آید تنها چند ساعت پس از بهداشت عمومی انگلستان هشدار داد بریتانیا نیاز به آماده می شود “گسترده تر انتقال” از ویروس

پروفسور پل Cosford, PHE را بازنشسته, مدیر پزشکی نیز گفت: کی Burley@صبحانه برخی از موارد جدید است که می تواند ظهور ممکن است “کاملا به چالش کشیدن”.

در یک به روز رسانی در دوشنبه وزارت بهداشت گفت: 40 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 – با موارد در حال حاضر در هر چهار کشور بریتانیا.

نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داده است که شیوع این است که “به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیشتر قابل توجه” در سراسر انگلستان در روزهای آینده و هفته.

خطر ابتلا به کروناویروس در اتحادیه اروپا افزایش یافته است به دوم خود را در بالاترین سطح است و در حال حاضر در نظر گرفته شده در حد متوسط به بالا است. بالا سطح بالا است.

پس از ریاست اولین اضطراری کبرا جلسه در مورد COVID-19 نخست وزیر گفت: “ما توافق یک برنامه به طوری که اگر و زمانی که آن را شروع به گسترش به عنوان من می ترسم آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد از آن خواهد شد ما در یک موقعیت به اقداماتی که لازم خواهد بود.”

بیشتر از Covid-19

The PM added it was important that people "go about business as usual" for now and said the country is "very, very well-prepared".
COVID-19 ‘به احتمال زیاد به گسترش’ – بوریس جانسون

وی افزود: این مهم است که مردم “رفتن در مورد کسب و کار به طور معمول” برای هم بودن و گفت این کشور “بسیار خوب آماده است”.

روز دوشنبه جلسه ای با حضور وزیر امور خارجه از جمله وزیر بهداشت مت, Hancock, به عنوان به خوبی به عنوان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon همچنین از طریق یک کنفرانس تلفنی.

صحبت از ادینبورگ پس از مذاکرات کارشناسی ارشد ماهیان خاویاری گفت: “چهار کشور برنامه عمل” خواهد بود منتشر شده در سه شنبه تنظیم کردن فازهای مختلف به مقابله با “عفونت از این طبیعت”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست با درموت Murnaghan در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما او تاکید کرد که بریتانیا هنوز هم در “شامل” فاز از برخورد با ویروس.

“دستهای خود را که سرود ملی” گفت: رهبر مجلس عوام یعقوب ریس-the lean lab خارج از کابینه ،

شهردار لندن صادق خان از مطالعه خارج کبرا جلسه با شهرستان منبع گفتن اخبار آسمان است که مردم ممکن است احساس “آن است که کمی عجیب و غریب” او را دعوت کرد با توجه به اندازه لندن است.

Sky’s Thomas Moore explains how countries around the world are preparing to contain COVID-19
چگونه به شامل همه گیر جهانی

تعدادی از جدید انگلستان coronavirus موارد اعلام شده در روز دوشنبه است که کمتر از 13 مورد تایید در روز یکشنبه – که شامل یک “خانواده خوشه” و اولین مورد در اسکاتلند است.

یک پزشک در مانت ورنون مرکز سرطان در نرتهوود میانه بود و در میان مردم تشخیص داده شده در روز یکشنبه.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) هشدار داده است coronavirus است بدترین تهدید برای اقتصاد جهانی پس از بحران مالی 2008.

اخبار آسمان می داند صدراعظم Rishi Sunak و بانک مرکزی انگلستان مارک کارنی برگزار شد بحث و کار در راه است, در هر دو نیازهای کوتاه مدت و بلند مدت آمادگی در این رویداد اقتصادی اختلال.

دولت “طرح نبرد” برای مقابله با کروناویروس شامل آوردن بازنشسته پزشکان بازگشت به کار.

این درک جدید اورژانس قدرت را در آورده به مدارس شوراها و دیگر قطعات بخش عمومی قدرت را به حالت تعلیق قوانین از جمله قایقرانی به عقب بر سلامت و اقدامات ایمنی مانند اجازه می دهد اندازه بزرگتر کلاس – برای مقابله با یک بیماری همه گیر.

وزرا نیز با توجه به اینکه برای تشویق بیشتر در خانه کار می کند و مانع از سفر غیر ضروری.

استراتژی است که بر اساس آن موجود طرح های احتمالی برای پاسخ به یک آنفولانزای همه گیر اما اقتباس شده را به حساب تفاوت با COVID-19.

در بدترین سناریو آن است که ترس از 80 ٪ از جمعیت می تواند قرارداد این ویروس تا 500,000 مرگ و میر.

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته تا کی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im