Coronavirus: هزاران نفر از رها حیوانات خانگی در خطر گرسنگی به مرگ’

هزاران نفر از حیوانات خانگی به دام افتاده در مرکز چین مرگبار شیوع کروناویروس در معرض خطر هستند از گرسنگی به مرگ با توجه به حیوانات امدادگران و فعالان است.

هشدار می آید به عنوان فعالان ادعا می کنند دولت های محلی به نام برای حیوان خانگی سگ و گربه به جمع آوری با توجه به نگرانی بی اعتبار می توان آنها را مبتلا به این بیماری آغاز شد که در هوبئی استان شهر ووهان.

ووهان شهردار ژو Xianwang به تازگی در یک نشست خبری گفت پنج میلیون نفر از مردم خود را ترک کرده بود شهرستان پیش از سال نو چینی.

بر اساس این شکل یک مرد در خط مقدم امداد و نجات, تلاش برای نجات حیوانات رها شده است و تخمین زده می شود تا 50000 حیوانات خانگی شده اند در سمت چپ در ووهان خانه.

These puppies were rescued in Zhengzhou, in Central China’s Henan province, from fear of the Wuhan illness. They were abandoned at a deserted construction site, spotted by locals who appealed for help on social media and the puppies are now in the care of one of Humane Society InternationaI’s Chinese partner group. The puppies are doing fine and are receiving vet attention. Credit: Humane Society international
تصویر: این توله سگ نجات داده شدند در Zhengzhou استان هنان. عکس: جامعه انسانی بین المللی

“من تخمین محافظه کارانه است که حدود 5000 هنوز به دام افتاده و ممکن است آنها از گرسنگی می میرند در روزهای آینده گفت:” لائوس مائو نه نام واقعی او.

“داوطلبان در تیم ما من شامل ذخیره بیش از 1000 حیوانات خانگی پس از 25 ژانویه”.

آقای مائو به خبرنگاران گفت: چگونه او را به یکی از خانه – به درخواست خود صاحبان – برای تغذیه دو گرسنه گربه که شده بود به دام افتاده در داخل برای 10 روز.

بیشتر از چین

صاحبان که تا به حال سمت چپ ووهان برای سه روز تعطیل است اما نمی تواند به عقب بر گردیم به شهر با توجه به محدودیت های مسافرتی, بنا به گزارش ها گریه با امداد بیش از اخبار حیوانات خانگی خود را امن بودند.

اخبار آسمان می داند آقای مائو تصمیم به فاش کردن نام واقعی او به خانواده اش نمی دانستند که او بود “و در مورد” در این شهرستان است.

Coronavirus موجب شده است تا 425 مرگ و میر در چین وجود داشته است و بیش از 20 ، 000 موارد تایید شده بیماری که ناشی از حیات وحش در بازار در طول تعطیلات سال جدید دوره است.

خارج از چین یک فرد مرده است – در فیلیپین – وجود دارد و حداقل 171 موارد تایید شده در 24 کشور و مناطق.

WUHAN, CHINA - JANUARY 31: (CHINA OUT) A woman wears a protective mask as she walks her dog and buys vegetables in an alley on January 31, 2020 in Wuhan, China. World Health Organization (WHO) Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus said on January 30 that the novel coronavirus outbreak has become a Public Health Emergency of International Concern (PHEIC). (Photo by Stringer/Getty Images)
تصویر: سازمان جهانی بهداشت برای رد ‘شایعات’ که سگ و گربه می گرفتن coronavirus

جامعه انسانی بین المللی گفت: آسمان اخبار آن را مظنون تعداد حیوانات در خطر گرسنگی در ووهان بالاتر از آقای مائو را برآورد.

HSI سخنگوی وندی هیگینز گفت: این سازمان همچنین در مورد گزارش می دهد که دولت های محلی در حال سفارش حذف خیابانی و خانگی سگ و گربه.

خانم هیگینز گفت: این گزارشها که از رفاه حیوانات گروه بر روی زمین در مناطق از جمله پکن و تیانجین, شاندونگ, Heilongjiang, هبی, ووهان, Shanxi و شانگهای.

“ما در تماس منظم با یک شبکه از حدود 35 یا بیشتر حیوانات گروه از طریق کانال رسانه های اجتماعی Weibo و ما معمولا مجموعه شبکه گسترده پس از آن یک انتخابی منطقه کوچک که رله این گزارش” Ms هیگینز گفت.

“اگر مقامات محلی تصمیم می گیرید که سگ می گویند هر یک تهدید من خواهد بود نگران برای رفاه هر دو خیابان سگ و سگ.”

او گفت وجود داشته است هیچ گزارش واقعی حذف, اما آن را نمی خواهد غیر معمول برای چین به “زانو حرکت تند و سریع پاسخ” کشتن سگ “بسیار تحریک کوچک” برای به عهده گرفت و هدف از امنیت عمومی.

سازمان جهانی بهداشت تایید کرده هیچ شواهدی وجود ندارد که حیوان خانگی سگ و گربه را می توان با این ویروس آلوده.

خانم هیگینز گفت: طرفداران رفاه حیوانات در چین مشغول به کار هستند به رله این اطلاعات برای عموم و برای نجات رها حیوانات خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>