یک زن با یک ماسک صورت عبور از بازار بورس نیویورک (NYSE) در تاریخ 3 فوریه سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جدید کروناویروس شیوع بدتر خواهد بود برای اقتصاد جهانی نسبت به شیوع بیماری سارس در سال 2003 بود تجزیه و تحلیل داده ها شرکت IHS Markit پیش بینی کرد.

در حالی که هر دو شیوع سرچشمه در چین نزدیک به دو دهه از هم جدا شیوع سارس از شیوع کروناویروس. در آن زمان چین رشد کرده است از جهان ششم-بزرگترین اقتصاد به دومین امروز پشت متحده آمریکا کشور شده است اصلی رشد راننده در سراسر جهان با صندوق بین المللی پول برآورد که چین به تنهایی 39 درصد از جهانی توسعه اقتصادی در سال 2019.

“Coronavirus را بزرگتر اثر منفی بر اقتصاد جهانی نسبت به شیوع سارس در سال 2003” IHS Markit نوشت:, و اضافه کرد که چین اختصاص 4.2 درصد از اقتصاد جهانی در سال 2003. این گزارش می گوید چین در حال حاضر دستورات 16.3 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان. “هر گونه رکود در اقتصاد چین می فرستد و نه امواج, اما امواج در سراسر جهان است.”

سارس که مخفف سندرم حاد تنفسی اول ظهور در چین گوانگدونگ استان قبل از گسترش به سایر کشورها است. این ویروس آلوده حدود 8000 نفر ادعا کرد تقریبا 800 زندگی در سراسر جهان و اصلاح 0.5 ٪ به 1 ٪ رشد اقتصادی چین در سال 2003 با توجه به تخمین های مختلف.

هر چند برآوردهای متفاوت اقتصاددانان می گویند که شیوع سارس در چین هزینه اقتصاد جهانی حدود 40 میلیارد دلار است.

بسیاری از هزینه های اقتصادی از شیوع هر چند “است و نه مربوط به ویروس” گفت: مدیر عامل جهان, سفر و گردشگری شورای گلوریا چه گوارا, چه کسی وزیر گردشگری مکزیک در طول H1N1 شیوع. “این مربوط به ترس و وحشت است.”

در دراز مدت تاثیر اقتصادی جدید شیوع کروناویروس مشخص خواهد شد تا حد زیادی توسط چین را مهار اقدامات IHS Markit گزارش می گوید. دولت چین قرنطینه ووهان کانون شیوع و توسط IHS Markit این تعداد 11 استان را تمدید چینی از تعطیلات سال جدید به نگه داشتن کارگران در خانه و جلوگیری از گسترش ویروس.

“اگر زمان و بی سابقه حبس اقدامات در چین در محل اقامت تا پایان ماه فوریه و در حال برداشته تدریج ابتدا در ماه مارس و در نتیجه تاثیر اقتصادی متمرکز خواهد بود و در نیمه اول سال 2020” این گزارش می گوید: “با کاهش جهانی تولید ناخالص داخلی واقعی از 0.8 درصد در Q1 و 0.5% در Q2.”

اگر چین به پایان می رسد کسانی که محدودیت در فوریه. 10 در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده تاثیر بر اقتصاد جهانی بسیار بیشتر خواهد بود, محدود, این گزارش می گوید. اکثر کارخانه ها در چین خواهد بود بسته در اطراف این زمان برای رعایت از سال نو چینی است که میان به انتظارات است. این گزارش می گوید: شیوع را تهدید می کند به شدت مانع صنايع مختلف به خصوص صنعت خودرو تولید است.

“11 استان است که باید اعلام کرد تمدید دوره تعطیلات به طور معمول مسئول بیش از دو سوم از تولید خودرو در چین” این گزارش می گوید.

کارکنان با موتور فورد و فیات کرایسلر که قادر به انجام این کار در حال کار از خانه این هفته در حالی که تولید در خودروسازان’ گیاهان قرار است بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل در هفته آینده, شرکت های تایید به CNBC این هفته است. تسلا به طور موقت بسته فروشگاه خود را در سرزمین اصلی چین, یکشنبه, فوریه. 2 با توجه به آنلاین پست از یک شرکت فروش و کارمند در آن تاریخ است.

جنرال موتورز بزرگترین خودروساز آمریکا در چین در هفته گذشته گفت: کارکنان وجود دارد که آن را حفظ خواهد کرد آن چینی کارخانه های تعطیل از طریق Feb. 9

عدم اطمینان در چین نیز می تواند مانع جهانی قیمت نفت این گزارش می گوید و اضافه کرد که چین برای اختصاص نیمی از نفت جهان رشد تقاضا در سال 2019. سازمان کشورهای صادر کننده نفت و برخی از متحدان برگزاری شده است مذاکرات این هفته برای پاسخ به شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im