Coronavirus آزمايشات تاخیر آلودگی در CDC آزمایشگاه گزارش می گوید

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در آتلانتا ،

تامی Chappell | ایسنا

تاخیر فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در سرعت ساخت coronavirus تست کیت در دسترس بود و در نتیجه از “خودنمایی علمی تفکیک” در CDC مرکزی آزمایشگاه واشنگتن پست گزارش روز شنبه با استناد به دانشمندان و تنظیم کننده فدرال.

پست گزارش داد که CDC امکانات که مونتاژ تست کیت “نقض صدا و شیوه های تولید و در نتیجه آلودگی یکی از سه تست قطعات مورد استفاده در بسیار حساس تشخیص روند است.”

و در حالی که بخشی از آزمون است که در معرض خطر بود بود مهم نیست به تشخیص coronavirus CDC مقامات در زمان بیش از یک ماه به حذف آن از کیت های آزمایش با توجه به پست.

که تاخیر در اقدام ملی تشدید تاخیر در آزمایش ویروس و به نوبه خود مانع یک نبرد حاوی ویروس گسترش این روزنامه است.

James Le Duc یک virologist و سابق CDC افسر که در حال حاضر سر گلوستون آزمایشگاه ملی در تگزاس گفت: این پست که وضعیت بود “واقعا وحشتناک یک علامت سیاه و سفید در CDC و تاثیر ویرانگر بود به کشور است.”

فدرال غذا و دارو گفت: پست است که “CDC نیست و ساخت و تست آن مطابق با خود پروتکل.”

“این مهم است که این آزمون استفاده می شود چرا که نتایج نادرست نیز می تواند کمک به گسترش Covid-19,” FDA گفت.

FDA بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

بنیامین Haynes سخنگوی CDC گفت: در یک ایمیل به CNBC “CDC آگاه است واشنگتن پست داستان در مورد کیت های آزمایش.”

“این موضوع را با N3 جزء سی دی تست تشخیصی برای COVID-19 ممکن است نتیجه یک طراحی و/یا تولید موضوع و یا ممکن است آلودگی” Haynes نوشت.

“این موضوع در حال بررسی توسط HHS [CDC پدر و مادر و آژانس ایالات متحده Health and Human Services Department]. ما را به اشتراک بگذارید بیشتر زمانی که نتایج حاصل از ارزیابی کامل هستند.”

جزئیات کامل واشنگتن پست داستان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>