دولت خود پیشی گرفته است هدف از انجام 100,000 coronavirus آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت 122,347 مردم تا به حال تست شده برای COVID-19 دیروز.

دولت در حال تنظیم هدف خود را به ملاقات با آخرین روز آوریل, اما واقعی نتیجه نمی تواند آشکار شود تا یک روز بعد به دلیل تاخیر در گزارش نتایج.

در این دوره 24 ساعته به 9 روز پنج شنبه در مجموع 81,611 آزمون تا به حال انجام شده برابر ظرفیت 86,500 آزمون.

شنبه کل بنابراين مشخص شده افزایش 40,736 آزمون.

می آید پس از 739 نفر تایید شد فوت کرده اند با این بیماری در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر در بیمارستان و مراقبت از خانه و در خانه به 27,510.

در ضمن در مجموع 6,201 موارد جدید COVID-19 تایید شد, آوردن تعداد کل عفونت به 177,454.

بیشتر از Covid-19

روز جمعه مسکن وزیر رابرت Jenrick گفت: آسمان, اخبار, به اعتقاد او دولت “موفق” با هدف آن که آیا یا نه آن را تایید کرد این آزمون با هدف برآورده شده بود به عنوان آن را “گالوانیزه مردم در سراسر دولت”.

او گفت: “در این معنا هدف خواهد موفق شده اند به دلیل آن خواهد شد که مردم گالوانیزه در سراسر دولت در بخش خصوصی و در سراسر کشور به ساخت شبکه ای است که ما نیاز به, است که پایه و اساس آزمایش ردیابی و ردیابی است که ما باید در مرحله بعدی مبارزه با ویروس.

“این به خودی خود فقط یک سنگ پله.”

بیشتر coronavirus قابلیت تست یکی از پنج معیار دولت گفت: باید به قبل از آن خواهد شد در نظر گرفتن کاهش مستند است که برای ورود به آن هفته هفتم در روز دوشنبه.

از دیگر اهداف است که باید رسیده شامل شاهد کاهش مداوم در روزانه تعداد مرگ و میر و عفونت های جدید; به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به تهیه کردن برای تقاضا و اعتماد به نفس است که یک دوم اوج می تواند اجتناب شود.

در اولین coronavirus کنفرانس مطبوعاتی پس از دوره نقاهت بعد از بیماری خود نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان بود تصویب اوج ویروس و وعده داده شده او را نشان می دهد یک طرح جامع برای استراتژی خروج از هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de