Coronavirus تست ارشد می گوید: “به هیچ وجه بر روی زمین’ ما می توانید تست 5 میلیون در روز و با وجود چه تهمت می گوید

معاون وزیر بهداشت و درمان دریاسالار برت Giroir صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش طی یک کنفرانس خبری در رمان coronavirus COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کند که ایالات متحده را “به زودی” قادر به تست 5 میلیون نفر به کروناویروس یک روز – اما وجود دارد “به هیچ وجه بر روی زمین” در این کشور می تواند در رسیدن به این هدف با توجه به دولت بالا تست رسمی.

“کاملا وجود دارد هیچ وجه بر روی زمین در این سیاره و یا هر سیاره دیگری که ما می توانیم 20 میلیون آزمون در یک روز و یا حتی پنج میلیون آزمون در روز,” Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت که مسئول دولت تست پاسخ گفت: زمان در یک مصاحبه او صبح روز سه شنبه بود که منتشر شد بعد از آن در شب است. مصاحبه صورت گرفت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد تست.

ایالات متحده قادر خواهد بود برای تست 8 میلیون در هر ماه ممکن است, Giroir گفت: زمان.

Giroir شد در پاسخ به یک مطالعه جدید یافته است. تحقيق دانشگاه هاروارد منتشر شده در هفته گذشته گفت: آمریکا نیاز به سطح شیب دار تا تست ظرفیت حداقل 5 میلیون نفر آزمون در روز در اوایل ماه ژوئن و 20 میلیون در هر روز به اواخر ماه جولای به منظور بازگشایی اقتصاد است. Giroir گفت: زمان ارزیابی است که “برج عاج منطقی معیار” و اضافه کرد که آن را مورد نیاز بر اساس زمان مدل سازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی پرسیده شد که در خبر جلسه حدود 5 میلیون رقم بعد سه شنبه گفت: “ما در حال رفتن به آنجا خیلی زود است.”

ایالات متحده اجرا شده است فقط 5.7 میلیون Covid-19 آزمون از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه. ترین آزمون های کشور اجرا شده است در یک روز بود 314,182 در آوریل 22, با توجه به داوطلب پروژه طراحی شده است برای پیگیری تست داده ها راه اندازی شد در ماه گذشته توسط اطلس.

نمایندگان کاخ سفید و وزارت بهداشت و خدمات انسانی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آمریکا همچنان به افزایش تست ظرفیت تجاری شرکت های تست افزایش تولید. غذا و دارو نیز اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای چندین آزمایش های جدید است که تجزیه و تحلیل نمونه خون و بزاق است که می تواند کارآمد تر از استاندارد تست های تشخیصی که بر بینی گرد و خاک.

ظرفیت برای آزمون به طور گسترده برای Covid-19 کلیدی خواهد بود برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس به عنوان متحده سهولت محدودیت و بازگشایی کسب و کار بهداشت عمومی متخصصان و مقامات دولتی بارها و بارها گفت.

کاخ سفید رسمی تست داده ها نشان می دهد که 5.1 میلیون آمریکایی آزمایش شده است و از دوشنبه تا از 3.3 میلیون نفر در آوریل 15, با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“ایالات متحده انجام داده است دو برابر تعداد تست های هر کشور در جهان” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت: شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات. “ما بیش از همه انتظارات و منجر به ادامه جهان در تست ظرفیت به ما کمک فرمانداران در تامین آنها باید از این ظرفیت برای بازگشایی کشورهای خود را در شیوه ای امن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان zeroed در سراسر کشور کمبود موثر coronavirus آزمون تست لوازم و آزمایشگاه قادر به پردازش نتایج آزمون به عنوان یک شکست مرکزی دولت فدرال در پاسخ به این کشنده بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن با رد این انتقاد.

“متحده نه دولت فدرال باید تست انجام شده,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

روز دوشنبه دولت منتشر شده جدید تست “طرح” که توصیف آنچه در آن به نام “همکاری” بین ایالات فدرال دولت و بخش خصوصی است. به اصطلاح مشارکت برجسته بسیار محدود نقش دولت فدرال با این حال در سمت چپ و سهم عمده ای از مسئولیت برای تامین مالی و طراحی و اجرای coronavirus تست برنامه به فردی متحده است.

— CNBC کوین Breuninger و کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>