Coronavirus: ده مرگ در بریتانیا به عنوان موارد بالا 1,100

ده نفر کشته شده اند بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus با 1,140 موارد تأیید شده در انگلستان است.

آن است که بیشترین تعداد مرگ و میر اعلام کرد یک روز پس از آغاز شیوع و حلقه تعداد کل مرگ و میر به 21 در انگلستان

تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای عفونت شد تا 342 از 798 در همان زمان در روز جمعه.

مقامات بهداشتی می گویند 37,746 مردم که تا کنون آزمایش شده است.

preview image
COVID-19: علمی مشاوره

ده بیمارانی که فوت شده همه ساله بیش از 60 و در “این گروه در معرض خطر” گفت: پروفسور کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی برای انگلستان است.

آنها برای مراقبت نه تراست از جمله Buckinghamshire, Sandwell و غرب Birmingham ولورهمپتون, Leicester, بارتس و لندن و شمال میانه و چستر.

پروفسور Ersin گفت: “من درک می کنم این افزایش در تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 خواهد بود و دلیلی برای نگرانی برای بسیاری از.

بیشتر از Covid-19

“مردم باید بدانند هر اندازه ما در حال مصرف است که به دنبال به صرفه جویی در زندگی و محافظت از آسیب پذیر ترین.

“هر یک از ما نقش خود را در دستیابی به این. اگر شما جدید به طور مداوم سرفه و یا درجه حرارت بالا لطفا با ماندن در خانه به مدت هفت روز. من هم همه را تشویق به شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه به طور منظم.

“من پیشنهاد من تسلیت صمیمانه به خانواده و دوستان دریافت کرده اند که این مشکل خبر داد. از من بپرسید که به حریم خصوصی خود احترام گذاشته است در این زمان.”

آخرین آمار آمده است که دولت قصد دارد به ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 500 نفر به عنوان آن رمپ تا اقدامات لازم برای مقابله با گسترش COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

اورژانس قوانین در آورده نیز می تواند به پلیس و ماموران اداره مهاجرت قدرت به بازداشت مردم اگر آنها مشکوک به آلوده بودن و توانایی مستقيم مدارس به باز بماند با توجه به گزارش.

این می آید به عنوان سازمان جهانی بهداشت می گوید اروپا تبدیل شده است کانون این بیماری همه گیر.

در تحولات دیگر:

وزرای قبلا در برابر تماس به بان کی مون در مقیاس بزرگ تجمعات حتی اگر برخی از رویدادهای ورزشی مهم از جمله ماراتن لندن و تمام مسابقات لیگ برتر در حال حاضر به تعویق افتاده است.

اما یک کلمبوس منبع گفت که مقامات “نگران بار رویداد بزرگ قرار داده و در خدمات عمومی از جمله سرویس های بهداشتی و پلیس از برخورد با کروناویروس”.

اروپا جدید کانون همه گیر’ – که

در ضمن جمهوری ایرلند است و به همه مدارس و مهد کودک ها و سایر فضاهای عمومی مانند موزه ها در حالی که اسکاتلند در حال حاضر ممنوع تجمعات بیش از 500.

ایرلندی معاون نخست وزیر سیمون Coveney انتقاد دولت بریتانیا در این هفته اجازه Cheltenham Festival به جلو بروید با وجود جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

PM در معرفی اقدامات جدید در روز پنج شنبه به عنوان دولت coronavirus پاسخ به تشدید فاز دوم – حرکت از تلاش برای مهار این ویروس به تأخیر انداختن آن گسترش یافته است.

هر کسی با سرفه مداوم و یا درجه حرارت بالا در حال حاضر به خود منزوی کردن و ماندن در خانه به مدت هفت روز و مدارس هستند که خواست به انصراف از برنامه ریزی سفرهای خارج از کشور.

آقا پاتریک گفت: دولت به دنبال این نیست که “سرکوب” این بیماری به طور کامل اما برای کمک به ایجاد یک “گله ایمنی در انگلستان” در حالی که حفاظت از آسیب پذیرترین از آن است.

او گفت: آسمان, اخبار حدود 60 درصد از جمعیت بریتانیا را نیاز به تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس در جهت جامعه به چنین ایمنی.

preview image
چه گله ایمنی ؟

آقا پاتریک گفت: برخی از اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و از جمله خود جدا برای هفت روز اگر علائم توسعه بودند “در واقع کاملا افراطی است”.

اخبار آسمان پخش خواهد شد ویژه coronavirus برنامه در 6.30 pm امشب با کارشناسان پاسخ دادن به سوالات خود را #AskSkyNews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>