کروناویروس در نیویورک خانه سالمندان مجبور به دوره نقاهت بیماران

Coronavirus بیماران آغاز شد و پس از رسیدن آخرین هفته از ماه مارس منتقل شده به Gurwin یهودی پرستاری و مرکز توانبخشی تحت نیویورک دولت دستور نیاز به خانه های سالمندان به قبول کسانی که دوره نقاهت بعد از Covid-19 حتی اگر آنها هنوز هم ممکن است مسری.

در آن زمان این جزیره خانه سالمندان به حال تنها یکی از شناخته شده ساکن بود که قرارداد این ویروس با توجه به تسهیلات جمهور و مدیر عامل شرکت استوارت Almer.

یک ماه بعد Gurwin است مبارزه با شیوع است که به کشته شدن 24 ساکنان — تنها سه نفر از آنها در بیمارستان نقل و انتقالات — و یکی از کارکنان که مشغول به کار در خانه داری, Almer گفت. و خانه سالمندان هنوز هم موظف به در دوره نقاهت بیماران بیمارستان شناخته شده به این ویروس به طور بالقوه افزایش گسترش آن در مرکز.

“ما نمی توانیم با اطمینان می گویند” آیا این ویروس به دلیل بیماران منتقل شده تحت دولت دستور Almer گفت. “اما آن را قطعا کمک به این وضعیت است.”

سه متحده ضربه سخت با این بیماری همه گیر در نیویورک — New York, New Jersey و کالیفرنیا — دستور داده اند که خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت به قبول coronavirus بيماران ترخيص شده از بيمارستان ، سیاست در نظر گرفته شده برای کمک به پاک کردن در تقاضا بیمارستان تخت مریض تر بیماران باعث شده است تا انتقاد شدید از پرستاری در خانه, صنعت, کارکنان و نگران خانواده ها و همچنین برخی از پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی.

“خانه های پرستاری در حال کار بسیار سخت به نگه داشتن ویروس و در حال حاضر ما در حال رفتن به معرفی جدید Covid مثبت بيماران پرسید:” دیوید Grabowski استاد سیاستگذاری سلامت در دانشکده پزشکی هاروارد. او معتقد است که دولت ها باید در ایجاد Covid-تنها امکانات برای دوره نقاهت بيماران ترخيص شده از بيمارستان ،

“این مکان های موجود است که واقعا می تواند انجام این کار با خیال راحت از نظر نیروی انسانی و فضای ساختمان به نگه داشتن آنها را جداگانه هستند در اقلیت,” او اضافه شده است.

زمانی که Gurwin کارکنان گفت: Christina Peredo را مورد حکم در اواخر ماه مارس خانواده او تصمیم به خروج او 96-سال-پدربزرگ از تسهیلات از ترس برای ایمنی خود را حتی اگر او هنوز هم در IV آنتی بیوتیک ها و دوره نقاهت بعد از پنومونی ربطی به ویروس, او گفت:.

“این یک دستور بدون بررسی گزینه های دیگر که شما چه گفته است,” متاسفم, شما یک زندگی خوب زندگی,'” Peredo, 35, پرستار گفت. “آن را بی پروا و بی دقتی.”

این مقاومت به این سیاست ها باعث کالیفرنیا برای نرم کردن دستور خود در مارس 1, گفت: امکانات “می توان انتظار” برای دریافت Covid بیماران تنها در صورتی که کافی دنده محافظ و می توانید به دنبال دولت فدرال کنترل عفونت توصیه.

در نیوجرسی تنها امکانات “است که توانایی برای جدا کردن بیماران” به سه گروه — کسانی که آلوده شده اند کسانی که در معرض شده اند و کسانی که شده اند در معرض — قبول می مرخص بیماران بیمارستان یا بازگشت ساکنان ایم که آلوده شده است دولت و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که 130 دراز مدت مراقبت از امکانات پذیرش پذیرش.

اما در نیویورک جنجال بر سر قیمومیت را تشدید کرده به عنوان ویروس ضرب و شتم بیمارستان ها و آسایشگاه ها به طور یکسان: دولت نه تنها بیشتر coronavirus موارد از هر نقطه در کشور بلکه بالاترین تعداد شناخته شده مراقبت دراز مدت مرگ و میر — حداقل 3,500 مربوط به این ویروس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. گسترده نوار از خانه های پرستاری در سراسر کشور در حال حاضر پذیرفته شده Covid مثبت بیماران بیمارستان در انطباق با دستور و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو آشکارا انتقاد امکانات برای مخالفت با آن.

“آنها ندارد و یک راست به شی. که قانون و مقررات و آنها را مطابق با آن” کومو یک دموکرات گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری. “اگر آنها می توانید آن را انجام نمی خواهیم آنها را در یک تاسیسات است که می تواند آن را انجام دهد.”

خانه های پرستاری در سراسر کشور تلاش کرده اند برای جلوگیری از coronavirus’ گسترش در مواجهه با کمبود در تست تجهیزات حفاظت فردی و کارکنان که با کمک ساکنان با همه چیز از حمام کردن به تغذیه خود را. بسیاری از سالمندان ساکن هستند قادر به تطابق با اصول کنترل عفونت اقدامات مانند شستن دست و یا ماسک پوشیدن و رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی که آنها را بیشتر به احتمال زیاد به تسلیم شدن به ویروس.

به عنوان این هفته coronavirus کشته شدن نزدیک به 11000 نفر در خانه های پرستاری در 36 متحده با توجه دولت به بهداشت و درمان داده های جمع آوری شده توسط NBC News. بیش از نیمی از این مرگ و میر رخ داده در نیویورک و نیوجرسی.

در اوایل بیماری همه گیر نیویورک تا به حال دستورالعمل های دقیق برای زمانی که بیماران آلوده می تواند ترخيص از بيمارستان: دولت مورد نیاز بیماران به دو منفی Covid-19 آزمون; صبر کنید حداقل هفت روز پس از اولیه تست مثبت; و تب-رایگان و بدون دارو با توجه به 8 مارس مشاوره.

اما به عنوان موارد به سرعت نصب شده و بیمارستان و غرق شد و دوره نقاهت بیماران که نمی, نیاز به بیمارستان در سطح درمان مورد نیاز در جایی دیگر رفتن است. در حالی که بیماران باید از نظر پزشکی پایدار برای انتقال به خارج از بیمارستان و یا کسانی که از رفتن به خانه سالمندان و یا دیگر پست-مراقبت حاد تسهیلات نیاز به توانبخشی و مراقبت از آنها می تواند دریافت در خانه.

در مارس 25, نیویورک شد اولین دولت به موضوع یک پتو قانون منع خانه های پرستاری از انکار پذیرش و یا مراجعه مجدد به ساکنان زیرا آنها با آلوده Covid-19 و ممنوع امکانات از تست مبتلا به این بیماری قبل از آنها اعتراف کرد. (دولت در حال حاضر تمام امکانات مورد نیاز برای منزوی کردن Covid مثبت بیماران و ممنوع کارکنان از حرکت بین درمان کسانی که آلوده هستند و کسانی که نیستند.)

“نیاز فوری وجود دارد به گسترش بیمارستان ظرفیت در ایالت نیویورک قادر به پاسخگویی به تقاضا برای بیماران مبتلا به Covid-19 نیاز به مراقبت حاد” دولت گفت: در مشورتی که نیاز به “تسریع دریافت ساکنان بازگشت از بیمارستان.”

کومو است در دفاع از این سیاست در مواجهه با افزایش اعتراض گفت: پنج شنبه که امکانات که نیست به دنبال این قوانین برای مدیریت Covid بیماران خواهد بود بررسی توسط مقامات بهداشتی دولت و دولت دادستان کل است که می تواند منجر به جریمه و یا تسهیلات از دست دادن مجوز آن.

“آنها به readmit Covid مثبت ساکنان, اما تنها اگر آنها توانایی ارائه سطح کافی از مراقبت و تحت وزارت بهداشت و CDC دستورالعمل” کومو گفت: مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“اگر آنها توانایی ارائه سطح مناسبی از مراقبت و سپس آنها را برای انتقال است که بیمار و یا آنها را وزارت بهداشت و وزارت بهداشت را که انتقال بیمار” کومو اضافه شده است. (در روز پنج شنبه در این جلسه مقامات دولت گفت: آنها تا به حال دریافت هر گونه درخواست.)

پیشرو صنعت گروه را به شدت اعتراض به حکم هشدار آن را سرعت بخشیدن به انتقال این ویروس قرار داده و برخی از دولت های آسیب پذیر ترین ساکنان در معرض خطر است.

“پیدا کنیم ایالت نیویورک مشاوره به بیش از رسیدن به نه مطابق با علم و غیرقابل اجرا و فراتر از همه نه در حداقل سازگار با ایمنی بیمار اصول” جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی که نشان دهنده حرفه ای پزشکی است که کار در خانه های پرستاری در بیانیه ای گفت:.

این انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده دراز مدت مراقبت از امکانات اضافه شده: “خط پایین این است که خانه های سالمندان هستند نه یک اولویت در سیستم بهداشت عمومی و این سیاست نشان می دهد که.”

در حالی که Almer “به شدت مخالف” قیمومیت او گفت که Gurwin تا به حال هیچ چاره ای جز به پیروی. او همچنین می خواهد به مرکز پرستاری به انجام آنچه در آن می تواند برای حمایت از بیمارستان های محلی که نیاز به پاک کردن تخت.

پس از این دستور در زمان اثر recuperating بیماران در سراسر ایالت نیویورک مرخص شده و به خانه های پرستاری در جزیره استاتن ملکه و لانگ آیلند در میان دیگر نقاط داغ و همچنین شمال ایالت نیویورک است.

Gurwin بود در اصل برنامه ریزی شده به خانه بیماران پس از رسیدن از بیمارستان ها و سایر بیماران آلوده در یک جداگانه 40-تخت واحد با ورودی خود را, کارکنان اختصاص داده شده و کامل دنده محافظ با توجه به Almer. که در خط با CDC توصیه های برای خانه های پرستاری برای جداسازی بیماران شناخته شده است به توان و حذف. اولین بیمارستان مرخص بیماران آغاز شد و پس از رسیدن آخرین هفته از ماه مارس Almer گفت: تنها چند روز پس از این دستور اثر صورت گرفت.

اما Gurwin را Covid واحد به سرعت به ظرفیت پر شده به عنوان ویروس گسترش در داخل مرکز و دوره نقاهت بیماران را نگه داشته و پس از رسیدن از بیمارستان های محلی, او گفت:.

خانه سالمندان در حال حاضر دارای 40 طولانی مدت ساکنان شناخته شده به این ویروس در علاوه بر این به 18 دوره نقاهت بیماران منتقل شده از بیمارستان های محلی. پنجاه و کارکنان نیز تایید شده است امتیاز مثبت هر چند بیش از نیمی از بهبود و بازگشت به کار با توجه به Dennine طبخ سخنگوی مرکز.

افزایش تعداد ساکنان آلوده به معنی آن است که همیشه ممکن نیست برای جدا کردن کسانی که شناخته شده است به توان و حذف از کسانی که نمی. اگر یک فرد در خارج از فضای اختصاص داده شده به Covid بیماران آلوده می شود و کل واحد است جدا شده و تحت درمان به عنوان اگر هر یک از ساکنان می تواند مثبت Almer گفت. اما این ویروس هنوز هم ممکن است گسترش از درون تسهیلات ویژه به ساکنان دیگر در داخل واحد.

در اوایل مارس دوم Gurwin ساکن در 90s آزمایش مثبت برای coronavirus کمی بیش از یک هفته پس از اولین بیماران بیمارستان منتقل شدند به مرکز. او پس از آن توسعه پنومونی مرتبط با این ویروس با توجه به دخترش که پرسید: به ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه در برابر پدرش.

“شما تزریق در چیزی بسیار مسری گفت:” پدر که مخالف نیویورک دستور و ترس پدر او ممکن است تبدیل شده اند آلوده به دلیل آن است. از آنجا که او بیمار شد این ویروس همچنان ادامه دارد به گسترش او افزود: “هم اتاقی او در حال حاضر Covid-مثبت است. من احساس می کنم برای مطمئن شوید که پدر من آلوده است.”

مقامات بهداشتی دولت می گویند مارس 25 راهنمایی در نظر گرفته شده بود برای جلوگیری از تبعیض علیه بیماران آلوده و برای کمک به بیمارستان های مدیریت ظرفیت خود را.

“سیاست این است که به اطمینان حاصل شود مردم برگزار شد در بیمارستان ها صرفا به دليل Covid وضعیت” جیل Montag, دولت بهداشت و درمان, وزارت, سخنگوی, گفت:. “این مهم است که برای بیمارستان خروش مدیریت و توانایی خود را برای حفظ فضا برای بیماران حاد نیاز دارد.”

Northwell دولت بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی گفت: بیمارستان های آن داشته اند “فوق العاده ای” مسائل با فضای تخت و که بسیاری از Covid بیماران نیاز به مراقبت های پرستاری ماهر امکانات.

“نیاز به قبول Covid موارد مثبت بود/روشن است” دکتر ماریا کارنی Northwell پزشکی مدیر برای پست حاد خدمات گفت: در یک ایمیل. “نیز وجود دارد که قابل توجه شناخته شده خطرات ناشی از نگه داشتن خانه آسیب پذیر و بیماران در یک بیمارستان است.”

Northwell بیمارستان فرستاده اند 788 Covid مثبت بیماران به 118 پست-حاد امکانات از اوایل ماه مارس از جمله Gurwin, کارنی گفت. کسانی که شامل خانه های سالمندان که تمرکز بر مراقبت دراز مدت و همچنین امکاناتی که ارائه می دهند در کوتاه مدت توانبخشی; بسیاری از هر دو.

اما امکانات شده اند و تمایلی به پذیرش بیماران به دلیل وضعیت مورد نیاز برای تمام ساکنان آلوده به جدا شده در اتاق خود را با درهای بسته میان دیگر دستورالعمل کارنی گفت: “بسیاری از امکانات جامعه (از من بحث) شد و آهسته به قبول موارد به دلیل آن بود/سخت است برای قبول موارد در حالی که جلسه این جداسازی مورد نیاز است.”

هر دو از رهبران صنعت و کارشناسان بهداشت عمومی مانند Grabowski اصرار متحده به آمده تا با جایگزین برای جلوگیری از در معرض خطر ساکنان خانه سالمندان و حتی بیشتر.

“ارسال بستری بیمارانی که به احتمال زیاد پناه دادن به این ویروس را به خانه های سالمندان که مناسب ندارد واحد تجهیزات و کارکنان به قبول Covid-19 بيمار است یک دستور غذا برای فاجعه” در انجمن بهداشت آمریکا در بیانیه ای گفت. “فرمانداران و مقامات بهداشت عمومی باید کار با خانه های سالمندان برای ایجاد به عنوان بسیاری از تفکیک واحد که ممکن است در حال حاضر.”

کانتیکات و ماساچوست در حال بازگشایی هر دو قبلا توقیف خانه های سالمندان برای ایجاد امکانات اختصاص داده شده به Covid ساکنان هر چند این تلاش ها مواجه اند تاخیر و ماساچوست اوراق زودتر اقدام به نقل مکان فعلی ساکنان خانه سالمندان.

Grabowski پیشنهاد کرد که مقامات می تواند گام برای کمک به ساخت پست-مراقبت حاد امکانات برای تخلیه بیماران بیمارستان آنجا که سپاه مهندسان ارتش ساخته شده موقت بیمارستان. “بیایید سرمایه گذاری در آن و اجازه دهید نیروی پرستاری در خانه برای انجام این کار,” او گفت:.

در بوستون به عنوان مثال دولت و مقامات محلی همکاری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ایجاد موقت 1,000-تخت تسهیلات در مرکز کنوانسیون برای دوره نقاهت بیماران که نمی نیاز به بیمارستان در سطح مراقبت. در مینه سوتا ارائه دهندگان ایجاد 50 تخت تسهیلات برای بازیابی coronavirus بیماران که ممکن است در غیر این صورت ارسال می شود به خانه سالمندان. نیوجرسی با همکاری سه مراقبت های بهداشتی با امکانات ویژه تعیین شده تخت برای دوره نقاهت Covid بيماران از بيمارستان “که در انتظار خانه سالمندان قرار دادن” دولت و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

در نیویورک با این حال هیچ برنامه ای برای ایجاد Covid-تنها خانه های سالمندان و یا امکانات نوتوانی در آثار Montag وزارت بهداشت سخنگوی گفت. “در این مرحله ما قصد نقل مکان ساکنان خانه سالمندان.”

و با وجود نشانه هایی که coronavirus عفونت و مرگ و میر را در اوج خود در شهر نیویورک هجوم بیماران از یک بیمارستان محلی منتقل نشده اجازه دهید تا Almer گفت.

“ما شاهد موجی از چند هفته گذشته” او گفت:. “اگر هر چیزی, آن را فقط در ادامه به شدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>