Coronavirus گسترش در مالزی این است که “هیچ دلیلی برای وحشت’ وزیر بهداشت می گوید

مالزی تا کنون موفق به مهار گسترش این کروناویروس جدید با محدود محلی, انتقال, این کشور, وزیر بهداشت گفت, CNBC در روز چهارشنبه.

مالزی گزارش 22 مورد جدید کروناویروس که از روز شنبه — سوم-کمترین تعداد در جنوب شرقی آسیا پشت سنگاپور و تایلند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به طور رسمی به نام COVID-19 ویروس جدید اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین.

از آن موارد, 13 بهبود یافته اند و شده است وجود ندارد هر گونه گزارش شده مرگ و میر تا کنون داده ها نشان داد.

“من فکر می کنم آن را بسیار موجود در حال حاضر وجود دارد ، هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در همه, اما ما نمی تواند از خود راضی در مورد این و ما همچنان به طور جدی هشدار” Dzulkefly احمد مالزی, وزیر بهداشت گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

او افزود که شده اند وجود دارد چند محلی انتقال در داخل کشور.

مالزی وزارت بهداشت زودتر گفت: شش نفر از 22 مورد تأیید هستند مالزیایی و تنها دو نفر از آنها را گرفتار این ویروس به صورت محلی. باقی موارد گزارش شده در کشور 15 اتباع چینی و آمریکایی بود که روی MS Westerdam کشتی کروز.

Dzulkefly گفت: مالزی به شدت آن نظارت بین المللی خود را در نقاط ورود با افزایش تعداد حرارتی اسکنر برای شناسایی پتانسیل آنفولانزا مانند بیماری است که می تواند منجر به ذات الریه. این کشور همچنین قرار موقت ممنوعیت سفر اتباع چینی در ورود از سرزمین اصلی استان تحت دولت مستند و منع ورود مسافران باقی مانده در MS Westerdam.

وزیر افزود که این کشور هنوز در مرحله داشتن نزدیک به مدارس, اما شهروندان باید با رعایت بهداشت شخصی و پوشیدن ماسک در صورتی که علائم عفونت های تنفسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>