Coronavirus: اسپانیا, خدمات, صنعت, سوابق ‘بی سابقه’ کاهش, بررسی نشان می دهد

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آمریکا تیم.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,026,000.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 53,975.
  • بالا 5 کشور: ایالات متحده (245,573) اسپانیا (117,710) ایتالیا (115,242) آلمان (84,794) و چین (82,465).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:35 بعد از ظهر, پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:30 pm: انگلستان وزیر بهداشت نشان می دهد در سراسر کشور coronavirus اوج می تواند یکشنبه عید پاک

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گزارش روز جمعه گفت که مرگبارترین اوج بریتانیا coronavirus شیوع می تواند در یکشنبه عید پاک.

در مصاحبه با Sky News, Hancock, گفت که او “که تسلیم به دانشمندان در پیش بینی دقیق” اما اوج انگلستان شیوع سقوط در مارس 12 بود “یکی کاملا نتیجه ممکن است.”

به تاریخ انگلستان گزارش شده بیش از 34,000 موارد از COVID-19 عفونت با 2,926 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. — سام مردیت

هل دهنده می پوشد یک ماسک به عنوان او اجرا می شود در امتداد پل هزاره در لندن در صبح در مارس 24, 2020 پس از انگلیس دستور مستند به سرعت گسترش رمان coronavirus.

دانیل LEAL-OLIVAS | خبرگزاری گتی ایماژ

6:00 pm: اسپانیا روزانه مرگ و میر می افتد برای اولین بار پس از آوریل 26

مقدار زیادی از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در اسپانیا دیده است اول آن روزانه سقوط از مارس 26.

در مجموع 932 نفر در 24 ساعت گذشته از 950 نفر روز گذشته با توجه به مهر که با اشاره به اعلام وزارت بهداشت و درمان. اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر در 10,935. —پرچ

5:33 pm: بانک مرکزی چین اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی جدید

بانک خلق چین روز جمعه گفت آن کاهش مقدار پول نقد که کوچک و متوسط بانک ها نیاز به نگه داشتن در رزرو.

آن را گزارش رایگان تا حدود 400 میلیارد یوان ($56.38 میلیارد دلار) نقدینگی و کمک به اقتصاد کشور است که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. —پرچ

4:50 pm: سنگاپور تعطیل, مدارس بسته ترین محل به طور موقت

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong اعلام کرد سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات در شهر دولت پیوستن به یک گروه کر از کشورهای جهان است که باید انجام شود بنابراین برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این اقدامات عبارتند از بسته شدن اکثر محیط های کاری به جز کسانی که ارائه “خدمات ضروری مانند مواد غذایی, موسسات و بیمارستان و حمل و نقل گفت: Lee. تمام مدارس نیز خواهد شد به طور موقت بسته است.

نخست وزیر همچنین گفت دولت او است که بازنگری آن مشاوره است که فقط کسانی که بیمار نیاز به پوشیدن ماسک. — ین ن لی

3:35 pm: اسپانیا در خدمات فعالیت دچار کاهش رکورد در ماه مارس خصوصی بررسی نشان می دهد

اسپانیا در صنعت خدمات ثبت “بی سابقه انقباضات” در فعالیت های زیر سخت مستند اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus خصوصی بررسی نشان داد.

این IHS Markit اسپانیا خدمات شاخص مدیران خرید که اقدامات و فعالیت در صنعت — غرق به یک رکورد کم از 23.0 در ماه مارس از 52.1 در ماه فوریه است.

خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد گسترش در حالی که زیر که سیگنال انقباض. این IHS انتشار شاخص مدیران خرید متعلق به Markit برای اسپانیایی خدمات فعالیت شده است در گسترش قلمرو برای بیش از شش سال است.

“این نظرسنجی در ماه مارس گذاشته لخت مقیاس COVID-19 همه گیر و همراه تلاش برای جلوگیری از شیوع با شرکت های خدمات ثبت بی سابقه آبشار در فعالیت های جدید در کار و اعتماد به نفس” گفت: پل اسمیت, اقتصاد مدیر در IHS Markit. — ین ن لی

یک کارگر در استقرار دریافت حفاظتی متاکریلات صفحه نمایش که پترنا تاون هال عرضه کرده است به آنها را امن تر در برابر این ویروس در هفته سوم از حبس در اسپانیا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در پترنا والنسیا, اسپانیا.

ایوان Terron | هفته بیستم مطبوعات از طریق گتی ایماژ

3:04 pm: جدید سایت گوگل نشان می دهد که در آن افراد در یک جامعه در حال مصرف اجتماعی فاصله جدی — و که در آن آنها نیست

گوگل راه اندازی یک وب سایت جدید است که با استفاده از اطلاعات موقعیت مکانی ناشناس جمع آوری شده از کاربران از محصولات و سرویسهای Google برای نشان دادن سطح اجتماعی فاصله گرفتن محل در مکان های مختلف.

این COVID-19 جامعه تحرک گزارش وب سایت را نشان می دهد جمعیت داده روند شش دسته بندی: خرده فروشی و تفریح و سرگرمی, مواد غذایی و داروسازی, پارک, حمل و نقل, ایستگاه, محل های کار و مسکونی. داده ها را پیگیری تغییرات در این دوره از چند هفته و به عنوان اخیر به عنوان 48-به-72 ساعت قبل خواهد شد و در ابتدا پوشش 131 کشور به عنوان فردی شهرستانهای استان در برخی از کشورهای خاص. — جنیفر الیاس

2:47 pm: آلمان است که با استفاده از یک آشنا سلاح برای جلوگیری از اخراج گسترده

تقریبا نیمی از یک میلیون شرکت در آلمان فرستاده اند کارکنان خود را در کوتاه مدت کار طرح های شناخته شده به عنوان “Kurzarbeit” به وضعیت حقوق و دستمزد و هزینه های با اثر فوری.

قبل از هرگز حتی در بحران مالی سال 2008 است که تعدادی از این برنامه های کاربردی شروع به پریدن کرد تا به سرعت.

در کوتاه مدت کار می کرد به خوبی به عنوان یک ابزار برای جلوگیری از اخراج گسترده در طول بحران. آن را می فرستد مردم خانه و یا اسلش ساعت خود را قابل ملاحظه ای اما آنها را نگه می دارد به طور رسمی شاغل با بودجه حدود دو سوم از حقوق و دستمزد خود را.

اساسا کارگران دریافت به عنوان آنجا که دو سوم از حقوق خود را حتی اگر آنها کار نمی کند. و این شرکت بر دوش نه هزینه های کارکنان در زمان استرس شدید اقتصادی. — آنت Weisbach

2:32 pm: اروپا خدمات بهداشتی و درمانی برای مقابله با کروناویروس

کمبود تخت های حفاظتی تجهیزات و پزشکان فقط برخی از مسائل که با آن روبرو در اروپا به عنوان coronavirus بحران در معرض ضعف منطقه ملی نظام سلامت.

پس از اقدامات ریاضت بیش از دهه گذشته سیستم های بهداشتی از کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا و انگلستان و پرتغال در حال مبارزه برای نگه داشتن در بالای مداوم شیوع COVID-19. وجود دارد برخی از مسائل مشترک مانند عدم تست کیت برای نظارت بر ویروس و نه به اندازه کافی لباس های محافظ و تجهیزات.

“غیرمنتظره” یک junior, دکتر, در شمال پرتغال و کسی که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت این موضوع گفت: CNBC. “وجود دارد هیچ منابع شخصی و نه (به اندازه کافی) تجهیزات برای همه چیز.” — سیلویا عمرو

2:15 pm: مالزی اقتصاد می تواند کوچک در سال 2020 آن هشدار بانک مرکزی

مالزی بانک مرکزی هشدار داده است که اقتصاد کشور می تواند کوچک در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک نگارا مالزی گفت: در اقتصادی بررسی گزارش که تغییر سالانه در کشور تولید ناخالص داخلی پیش بینی می شود بین -2.0% و 0.5%.

“2020 و فوق العاده چالش برانگیز سال برای اقتصاد جهانی است. مواجه با بی سابقه بحران بهداشت جهانی رشد است و انتظار می رود قرارداد” در این گزارش بخوانید.

مالزی گزارش شده 3,116 تایید موارد coronavirus که از پنج شنبه — بالاترین در جنوب شرقی آسیا. این کشور تا به حال 50 مرگ و میر تا کنون با توجه به آن وزارت بهداشت ، — ین ن لی

1:53 pm: تایلند گزارش بیش از 100 مورد جدید چهار اضافی مرگ و میر

تایلند گزارش یکی دیگر از 103 مورد از coronavirus و چهار اضافی مرگ و میر گزارش رویترز به نقل از دولت مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

آورده است که تایلند را به شمارش 1,978 موارد و 19 مرگ و میر در این گزارش گفت:. — ین ن لی

1:40 pm: چینی EV ساز XPeng موتورز می گوید آن را از دیدن یک ” سالم جهش در تقاضا

تقاضای مصرف کننده برای XPeng موتور,’ وسایل نقلیه الکتریکی است که با دیدن یک “سالم ارتجاعی” در چین پس از آن در فروشگاه های خرده فروشی بسته شد برای چند هفته با توجه به شیوع کروناویروس با توجه به برایان Gu, معاون رئیس و رئیس جمهور در این شرکت است.

“ما در تلاش هستیم راه های مختلف به مشتریان و ما شاهد نتایج بزرگ” Gu گفت CNBC “و نشانه” با اشاره به توانایی این شرکت در ارائه تست درایو راست به درب خانه از خریداران آینده نگر.

Gu توضیح داد که شیوع این بیماری در چین تا به حال تاثیر بر XPeng کسب و کار به خصوص در ماه فوریه زمانی که دفاتر و کارخانه های بسته شدند به علت قرنطینه اقدامات انجام شده توسط پکن. همه XPeng را در رسانه های خرده فروشی به جز دو در ووهان را از سر گرفته و عملیات اما ترافیک در فروشگاه است که به آرامی به حالت عادی بازگشت.

او اضافه کرد که تحویل اعداد برای فوریه و مارس انتظار می رود به سقوط هستند اما مجموعه ای را انتخاب کنید تا در آوریل و مه. گسترده چین فروش خودرو سقوط 79% در ماه فوریه است. — Saheli روی Choudhury

1:29 pm: ژاپن خود می پرسد بدترین آمار مناطق به صرفه جویی در تخت بیمارستان برای به شدت بیمار

دولت ژاپن خواسته است آن بدترین آمار مناطق به صرفه جویی در تخت بیمارستان به شدت بيمار و حفظ آن با خفیف یا بدون علائم در خانه و یا در هتل ها, گزارش رویترز،.

ژاپن شده است hospitalizing همه coronavirus بیماران حتی کسانی که با هیچ و یا علائم خفیف — یک حرکت است که در حال کمک به یک تقلا برای تخت های بیمارستانی در مناطق مختلف گفت: این گزارش.

همانطور که از پنج شنبه ظهر به وقت محلی ژاپن تایید کرده است 2,381 موارد و 60, مرگ و میر, با توجه به وزارت بهداشت و رفاه. — ین ن لی

1:22 pm: فروش بازی های ویدئویی افزایش می یابد به عنوان همه گیر برگ میلیون ها نفر به دام افتاده در خانه های خود

فروش جدیدترین بازی های ویدئویی را شکست سوابق به عنوان میلیون ها نفر در خانه گیر کرده پس از دولتها در سراسر جهان قفل شده است و در تمام شهرستانها و تحت فشار قرار دادند اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

نینتندو آخرین قسط از آن عبور حیوانات حق رای دادن با عنوان افق های جدید منتشر شد در 20 مارس و فروش بیش از 1.8 میلیون نسخه آن در سه روز اول در ژاپن با توجه به بازی های ویدئویی نشریه Famitsu. در انگلستان به عنوان به فروش می رسد بیشتر نسخه در هفته اول خود را در قفسه ها نسبت به راه اندازی فروش تمام مطالب قبلی در سری ترکیب بازی انتشار gamesindustry.biz گزارش شده است.

بعضا هاردینگ-رول مدیر تحقیق و پژوهش برای بازی در آمپر تحلیل CNBC گفت در یک ایمیل که زود فروش ارقام “یک outperformance در قبل از انتظارات است.” — Eustance هوانگ

12:54 pm: مرگ و میر در آلمان عبور از 1000 عنوان گزارش کشور بیش از 6000 مورد جدید

آلمان گزارش 6,174 موارد جدیدی از کروناویروس و 145 اضافی مرگ و میر, آخرین آمار منتشر شده توسط موسسه کخ رابرت نشان داد. موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

آورده است که تعداد کل موارد در آلمان به 79,696 با 1,017 مرگ و میر گفت: این موسسه. — ین ن لی

12:26 pm: نخست وزیر مودی آدرس هند به عنوان آن را همچنان تحت مستند

نه روز به کل سراسر کشور مستند هند نارندرا نخست وزیر خطاب به ملت.

او از مردم خواست تا نور شمع و مشعل و یا موبایل چراغ قوه برای ده دقیقه در 9 p. m. به وقت محلی در روز یکشنبه, آوریل 5 به عنوان لحظه ای از همبستگی ملی. “اجازه دهید ما حل و فصل در ذهن ما است که ما به تنهایی نیست که هیچ یک به تنهایی است,” او گفت: هند به 1.3 میلیارد نفر است.

او اضافه کرد که هیچ کس نباید جمع آوری در هر نقطه در حالی که شرکت در این جنبش روز یکشنبه.

“لطفا از رفتن به جاده ها و خطوط و یا محل خود آن را در آستان یا بالکن خانه خود را,” او گفت:. — Saheli روی Choudhury

12:14 pm: مهار باید “اولویت اول” از اندونزی را دولت می گوید: سابق وزیر دارایی

گرفتن شیوع کروناویروس تحت کنترل باید اولویت دولت اندونزی می گوید این کشور وزیر دارایی سابق.

اندونزی ثبت کرده است 170 مرگ و میر مربوط به COVID-19 بيشترين تلفات در جنوب شرقی آسیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. موارد تایید شده در کشور در 1,790 — کمتر از مالزی و فیلیپین و تایلند دادهها نشان داد.

“این کاملا روشن است که گرفتن شیوع بیماری تحت کنترل باید اولویت اول دولت به دلیل مهار این ویروس خواهد بود که کلید بازیابی” Muhamad Chatib بصری رئیس اتاق فکر Mandiri موسسه گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“به همین دلیل دولت نیاز به عمل فوری و بلافاصله گفت:” سليم بود که اندونزی وزیر امور مالی از سال 2013 تا 2014 رئیس جمهور Susilo Bambang Yudhoyono. — ین ن لی

11:33 am: موارد در کره جنوبی بالا 10,000

کره جنوبی گزارش داد 86 کروناویروس جدید, موارد مصرف این کشور شمارش به 10,062 تا کنون با توجه به آخرین داده ها توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این کشور تا به حال پنج مرگ و میر بیشتر با مجموع مرگ و میر در حال حاضر ایستاده در 174 گفت: KCDC. — ین ن لی

10:59 am: سنگاپور گزارش پنجم مرگ

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: پنجمین فرد فوت شده از COVID-19 آوریل 3 در 1:55 صبح به وقت محلی. بیمار شد 86 ساله ای که تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخ را تحت تاثیر قرار کشور و منطقه است.

پذیرفته شد و به مرکز ملی بیماری های عفونی در مارس 31 و آزمایش مثبت در همان روز وزارت بهداشت گفت. آن روشن نیست اگر بیمار به هر حال شرایط اساسی اما وزارت او گفت: “در نهایت تسلیم به عفونت است.”

همانطور که در آوریل 2, ظهر, سنگاپور گزارش داد 1,049 موارد است. جمعه مرگ به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر به پنج در دولت شهر است. — Saheli روی Choudhury

10:07 am: بوئینگ به طور موقت به حالت تعلیق در فیلادلفیا منطقه عملیات

بوئینگ گفته است که به طور موقت تعلیق تولید عملیات در امکانات خود را در ریدلی شهرستان پنسیلوانیا به دلیل شیوع کروناویروس در منطقه است.

این سایت شامل ساخت و تولید امکانات نظامی rotorcraft مانند H-47 Chinook و V-22 Osprey برای دفاع مشتریان بوئینگ گفت.

عملیات متوقف خواهد شد در پایان روز, روز جمعه, آوریل 3 و رزومه در مارس 20. — Saheli روی Choudhury

10:01 am: چین گزارش 31 مورد جدید بسیاری از آنها نسبت به مسافران از خارج از کشور

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 31 مورد جدید از عفونت در کشور و 29 از آنها منسوب به مسافران از خارج از کشور.

به طور جداگانه وجود دارد 60 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. چین آغاز شده از جمله موارد بدون علامت در آن گزارش روزانه شروع آوریل 1.

چهار نفر در استان هوبی که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است. در مجموع چین گفت: آن را تا به حال 81,620 موارد و 3,322 مرگ و میر. در مورد 1,027 موارد بدون علامت عفونت هنوز تحت آزمایشات پزشکی با توجه به NHC. — Saheli روی Choudhury

9:29 am: شهردار میامی می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق پروازها از COVID-19 نقاط به فرودگاه بین المللی میامی

شهردار میامی فرانسیس سوارز خواسته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه ای در روز پنج شنبه به حالت تعلیق پروازها به فرودگاه بین المللی میامی از COVID-19 نقاط.

در این نامه مشخص نیست چه کشور یا ایالت را واجد شرایط به عنوان نقاط مهم اما سخت ترین ضربه متحده شامل, New York, New Jersey, کالیفرنیا و واشنگتن است.

در فلوریدا 9,008 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus 1,167 بستری شده اند و 144 نفر, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ، — Kif Leswing

9:18 am: چین می گوید آن را نگه ملی بعد از عزاداری برای قربانیان coronavirus

چین شورای دولتی گفت: این کشور برگزار خواهد شد ملی بعد از عزاداری برای coronavirus قربانیان در مارس 4.

پرچم در کشور و در چینی خارجی سفارتخانه ها و کنسولگری ها خواهد بود نیمه افراشته و از ساعت 10 صبح به وقت محلی مردم مشاهده خواهد شد 3 دقیقه سکوت به یاد داشته باشید کسانی که از درگذشت COVID-19 دولت شورای جمعه اعلام کرد.

تا به امروز بیش از 3300 نفر کشته شده اند از این ویروس در چین است. — Saheli روی Choudhury لیلیان وو

8:49 am: کاخ سفید در حال تماشای این کوروناویروس “نقاط داغ”

برخی از 35 ٪ از تمام coronavirus آزمون اداره در نیویورک و نیوجرسی مثبت بوده است که حاکی از جدی شیوع بیماری در هر دو کشور کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر دبورا Birx گفت: پنج شنبه.

به عنوان متحده تا سطح شیب دار, تست مقامات ایالات متحده در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در کدام مناطق کشور ممکن است به دنبال نیویورک — که در آن 38 درصد از این کشور را بیش از 242,100 موارد متمرکز هستند.

Birx گفت لوئیزیانا نگرانی آمریکا مقامات بهداشت که 26 ٪ از همه آمده تست مثبت است. میشیگان, کانکتیکات, ایندیانا, گرجستان و, ایلینوی, همه تست مثبت حدود 15% از زمان. — برکلی لاولیس جونیور, سحر Kopecki

8:40 am: شهردار نیویورک de Blasio خواستار نیویورکی برای پوشش چهره با روسری یا bandanas در حالی که در خارج

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت نیویورکی برای پوشش چهره خود را زمانی که آنها بیرون بروید حتی اگر آن را یک ماسک خانگی معکوس راهنمایی های قبلی مشاوره فقط کسانی که بیمار هستند به پوشیدن ماسک.

“ما در حال مشاوره نیویورکی به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بیرون بروید و نزدیکی افراد دیگر” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “این می تواند یک روسری می توان آن را چیزی است که شما ایجاد می کنید در صفحه اصلی می توان آن را یک bandana.”

د Blasio هشدار ساکنان برابر با پوشیدن ماسک های جراحی و یا دیگر پزشکی-درجه ماسک نگران کننده است که آن را برای کمبود تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان حتی بدتر است. — نوح Higgins-دان کوین Breuninger

7:46 am: آلمان سبقت چین در گزارش تعداد موارد

تعدادی از عفونت در آلمان افزایش یافت به 84,788 ساخت آن چهارم بدترین آسیب دیده کشور پس از آمریکا و ایتالیا و اسپانیا. آلمان پیشی چین گزارش 82,432 موارد است.

حداقل 1100 مردم فوت کرده اند در آلمان بلکه در سراسر 22,440 مردم بهبود از این بیماری با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. هنوز هم درصد بیشتری از مردم در این کشور بهبود یافته اند در مقایسه با ایالات متحده و ایتالیا و اسپانیا.

چین در روز پنج شنبه را تکذیب کرد و آن را مخفی واقعی آن تعداد افرادی که آلوده شده اند و کشته شیوع ویروس. این کشور گزارش شماره شده اند تحت بررسی با برخی از نشان می دهد که وضعیت وخیم تر از پکن بود در اجازه دادن به. چین توصیف اتهامات پنهان به عنوان یک “نفرت تلاش برای قرار دادن منافع سیاسی بالاتر از زندگی انسان است.” — Saheli روی Choudhury, Kevin Breuninger

7:30 am: بیش از 52,800 مردم در سراسر جهان در حال حاضر از درگذشت COVID-19

مرگ و میر از این سریع-پخش coronavirus افزایش یافت و حداقل 52,863 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به این بیماری با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایتالیا اختصاص بیشترین تعداد مرگ و میر با 13,915 مرده است. در اسپانیا 10,348 فوت کرده اند در حالی که فرانسه گزارش داد 5,398 مرحوم.

تعداد کل موارد عفونت در سراسر جهان عبور 1 میلیون یک شبه به شیوع ویروس به سرعت در حال گسترش به اروپا و ایالات متحده در ماه مارس و شروع به گرفتن جای پا در میان کشورهای آفریقایی. JHU داده ها نشان داد وجود دارد حداقل 1,011,490 گزارش موارد عفونت است. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:48 pm: از دست دادن شغل در ماه مارس می تواند بدترین در یک دهه و این فقط آغاز

در ماه مارس گزارش اشتغال می تواند نشان می دهد بیشترین ماهانه زیان کار در یک دهه اما این تنها بخشی از آمار واقعی به نیروی کار آمد که زمانی که بسیاری از کشورهای صادر stay-at-home سفارشات در اواخر این ماه.

اقتصاددانان انتظار یک اجماع کاهش 100,000 اشتغال بخش غیرکشاورزی با توجه به Refinitiv. اما برای بررسی این گزارش انجام شد قبل از بسیاری از ایالت ها شروع به گفتن ساکنان خانه بمانند. برای نهایی دو هفته از ماه, 10 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری به عنوان کسب و کار و مدارس بسته به متوقف کردن گسترش coronavirus.

غمگین و خسته کارگران بهداشت و درمان دیده می شود توسط بروکلین بیمارستان مرکز در نیویورک, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

“پیام اصلی این است که بازار کار شرایط شروع به لغزش در ماه مارس, اما بدیهی است که با دو مدعیان گزارش دیده ایم ما می دانیم مارس یک فاجعه خواهد بود برای بازار کار” گفت: Michael Gapen ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بارکلیز. “ما هنوز دو هفته بیشتر و احتمالا ما در حال نگاه کردن به نرخ بیکاری بیش از 10 درصد در ماه آوریل است.”

“از پشت سر با آن تضعیف کردن صخره در دو هفته است تکان دهنده” Gapen گفت. “ما در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات در ایالات متحده است که برای حساب 82 درصد از تولید ناخالص داخلی است.” — پتی Domm

6:24 pm: کاغذ محرک چک می تواند به تاخیر افتاد تا 5 ماه

اگر شما در حال شمارش روزها تا زمانی که شما خود را دریافت محرک پولی از دولت دارید: آن را می تواند به پنج ماه است.

خانه راه و روش کمیته یادداشت به دست آمده توسط NBC News مشخص بالقوه جدول زمانی برای چه زود پول می تواند بیرون رفتن.

برای افرادی که از دریافت وجه از طریق پرداخت مستقیم پول شروع خواهد شد در حال حرکت به آنها را به عنوان به زودی به عنوان هفته از آوریل 13, با توجه به یادداشت.

اما برای آمریکایی ها که کاغذ چک از طریق پست و صبر می تواند بسیاری دیگر – تا پنج ماه است. — Lorie Konish

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ماسک جدید دستورالعمل خواهد بود به زودی جهانی موارد بالا 1 میلیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>