Coronavirus شوک هل دادن رشد جهانی به سمت صفر, S&P می گوید

مردم قدم زدن در بروکلین در حالی که پایین منهتن بافندگی در پس زمینه در مارس 28, 2020 در شهر نیویورک.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

با اقتصادی در سراسر جهان تلاطم ساخته شده توسط coronavirus بحران و در سراسر کشور اجرا مستندات در سراسر بازارهای عمده جهانی رشد است را تحت فشار قرار دادند به سمت صفر تجزیه و تحلیل از شاخص S&P رتبه جهانی پیش بینی کرد.

“در پاسخ به این حال تاثیر فوق العاده ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس در فعالیت های اقتصادی و بازارهای مالی ما مشخص شده پایین رشد جهانی فقط 0.4 درصد در سال جاری با یک جهش به 4.9 درصد در سال 2021” S&P را جهانی اقتصاددان ارشد پل Gruenwald نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید انتشار سه شنبه. “کاهش فعالیت خواهد بود بسیار تند است.”

مبرم 0.4% هوا خواهد بود سطح جهان دیده نشده از سقوط اقتصادی از سال 1982 زمانی که رشد جهانی محاسبه شد در 0.43% در بدترین رکود مالی از زمان رکود بزرگ از 1929-1933.

قبل از coronavirus همه گیر S&P را پیش بینی رشد در سال 2020 3/3 درصد.

هفته سوم ماه مارس نشان داد متناوب 3.28 میلیون آمریکایی در زمینه رفع بیکاری بیش از چهار برابر رکورد قبلی از سال 1982. مستندات مجبور کسب و کار تلقی غیر ضروری به درهای بسته خود را و/یا محل کار از خانه با میلیاردها نفر در سراسر جهان اقامت در داخل خانه به خود منزوی در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus که تا کنون به کشته شدن بیش از 38,700 و آلوده بیش از 800,000.

‘بسیار نامشخص’

سرمایه گذاری دارایی های ثابت در چین, جهان, دومین, اقتصاد, کاهش 45 ٪ در سال در سال با تولید صنعتی و خرده فروشی پایین 14 ٪ و 21 ٪ S&P گزارش شده است. سرمایه ناپدید شدن از بازارهای در حال رشد در یک سرعت سریع تر از هر قبلی بحران جهانی و شاخص S&P 500 به پایین است که 30 درصد در یک رکورد سرعت — 22 معاملات روز — در حالی که VIX نوسانات شاخص همچنین به عنوان شناخته شده وال استریت را “ترس سنج” آمار بالاترین نقطه آن پس از بحران مالی 2008.

منطقه ای به شدت کاهش یافته است پیش بینی برای آمریکا و اروپا در حال رانندگی اکثر S&P هوا به تغییر انتظار می رود با انقباضات 1.3% و 2% بود. این شرکت را می بیند 12 درصد انقباض در آمریکا بیش از سه ماهه دوم نسبت به سه ماه اول سال.

در ایالات متحده “رشد خواهد کرد و به احتمال زیاد دوباره بجای اول برگشتن به 3.2 درصد در سال 2021 بنحوی کاهش تولید ناخالص داخلی از $360 میلیارد نسبت به ما دسامبر 2019 پایه” Gruenwald نوشت.

“بازار کار نتایج رو به وخامت شدت و نرخ بیکاری به احتمال زیاد بالای 10% در سه ماهه دوم (با ماهانه اوج بالاتر از 13 درصد در مه),” او اضافه شده به این معنی بیشتر کارگران بیکار در پی بحران مالی جهانی که ضربه اوج از 10.2 درصد در اکتبر 2009.

بازارهای در حال ظهور نیز نقش عمده ای در هوا قطره, بزرگترین آن دسته که هند با یک انتظار انقباض 3.5 درصد. هند اعلام کرد اجباری 21-day مستند برای کل جمعیت 1.3 میلیارد نفر در مارس 22. رشد اقتصادی چین در حال حاضر در 30 سال اخیر از 6.1 درصد در سال 2019 است, هوا در 3 ٪ در این سال است.

رتبه بندی شرکت با تاکید بر غیر قابل پیش بینی دوره بیماری خود اشاره کرد که آن را بر اساس پیش بینی خود را برای بهبود در برخی از دولت تخمین می زند که این بیماری همه گیر را به اوج نیمه راه از طریق سال.

“خطرات به پایه ما هوا باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در حرکت نزولی از آنجا که ترجمه از سلامت به متغیرهای اقتصادی باقی می ماند بسیار نامشخص” این گزارش گفت:.

هیچ اجماع در هنگامی که آن به پایان خواهد رسید

بانک مرکزی و دولت باید تصویب عظیم اقدامات ضربه زدن به پایین نرخ بهره و استقرار تریلیون دلار به خار اقتصادی و پول نقد در دسترس مردم و کسب و کار. اما هزینه و سرمایه گذاری به طور معمول نیاز به پا زدن شروع یک اقتصاد در حال حاضر غیر ممکن است برای بسیاری از بخش ها به خصوص بالا-استخدام صنایع مانند صنعت گردشگری و حمل و نقل, مهمان نوازی, سرگرمی, رستوران ها و خرده فروشی.

“دولت فدرال $2 تریلیون مالی بسته باید کوسن نزولی با تزریق پول به طور مستقیم به خانواده ها گسترش مزایای بیکاری به 13 سال ساخت پول در دسترس برای شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) بودجه بیمارستان ها و دولت های محلی و ارائه تضمین و یارانه وام کسب و کار” S&P نوشت: از اقتصاد ایالات متحده.

در حالی که S&P آمریکا نرخ بیکاری پیش بینی بالا هستند آنها کم رنگ در مقایسه با برخی دیگر — برای مثال از سنت لوئیس فدرال رزرو که در روز دوشنبه پیش بینی کرد مجموع ایالات متحده بیکاری رسیدن به عنوان بالا که 47 میلیون نفر و یا یک ویرانگر 32.1% — بالاتر از رکود بزرگ اوج 24 درصد.

بسیاری از پیش بینی بستگی به شدت از گسترش ویروس زمانی که آن را ممکن است آباته و زمانی که جهان می تواند به حالت عادی بازگشت. این چیزی است که دانشمندان هنوز هیچ اجماع اما تخمین می زند در میان جامعه بهداشت در حال حاضر در هر نقطه بین دو یا سه ماه به بیش از یک سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>