Coronavirus ‘جدی و تهدید قریب الوقوع’ به انگلیسی, عمومی

گسترش coronavirus جدی است “و تهدید قریب الوقوع” به انگلیسی عمومی به وزیر بهداشت گفته است.

اعلام توسط مت, Hancock, می دهد دولت با قدرت های اضافی برای مبارزه با گسترش ویروس که سرچشمه در یک بازار در ووهان چین و تایید شده است در چهار نفر در بریتانیا.

وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: “وزیر امور خارجه ساخته شده است که مقررات را به اطمینان حاصل شود که حفاظت شده هستند تا آنجا که ممکن است از انتقال ویروس است.

An ambulance carries passengers away from the quarantined Diamond Princess cruise ship in Japan as 60 more were diagnosed with coronavirus
تصویر: آمبولانس حامل مسافران دور از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن به 60 بیشتر تشخیص داده شد با کروناویروس

“وزیر امور خارجه اعلام کرد که بروز و یا انتقال از رمان Coronavirus جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی و اقدامات مشخص شده در این مقررات در نظر گرفته شده به عنوان یک ابزار موثر در به تاخیر انداختن یا جلوگیری از انتقال بیشتر از ویروس.”

آقای Hancock تعیین شده Arrowe پارک بیمارستان در Wirral و Kents هیل پارک در میلتون کینزکه در آن انگلیسی ها تخلیه از ووهان منتقل شده اند به عنوان “انزوا” امکانات.

ووهان و هوبئی استان نیز اعلام شده است یک “منطقه آلوده” توسط وزیر بهداشت.

Josh Skarratts
جاش Skarratts شد در یک لیست از 200 ایزدی و تخلیه اتباع خارجی از ووهان اما او امیدوار است نقش برآب شد با لباس خود را.

آخرین شیوع کروناویروس به روز رسانی:

بیشتر از Coronavirus

  • در مجموع 97 نفر از coronavirus در چین روز یکشنبه – بزرگترین در یک روز پس از وقوع تشخیص داده شد در اواسط ماه دسامبر denting خوشبینی مرگ و کنترل اقدامات در حال مبارزه با شیوع
  • روز یکشنبه 3,062 جدید ویروس موارد گزارش شده در چین – 15 درصد افزایش از روز قبل از آوردن مجموع به 40,171 از جمله 27 خارجی
  • بیش از 360 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین با دو مرگ
  • تعداد کل مرگ و میر بیش از 774 کشته 2002/3 شیوع سارس
  • موارد تایید شده از ویروس جدید بسیار بیش از 8,098 آلوده به ویروس سارس
ong Kong Shoppers Panic Buy Amid Rumours of Shortages Due to Coronavirus
خریداران در هنگ کنگ وحشت خرید در میان شایعات از کمبود توجه به این کروناویروس جدید.

هزاران نفر از مردم باقی می ماند قرنطینه در کشتی های کروز مستقر در ژاپن و هنگ کنگ با 60 بیشتر مردم در روز دوشنبه تست مثبت برای coronavirus در الماس شاهزاده در یوکوهاما آوردن مجموع از کشتی به 130.

با وجود افزایش در موارد مردم در چین trickled بازگشت به کار پس از چین تعطیلات سال جدید در روز دوشنبه اما حمل و نقل عمومی باقی مانده است آرام و متوسط چک در محل.

Vietnamese citizens evacuated from Wuhan are checked by officials at Van Don airport in Vietnam
تصویر: شهروندان ویتنامی تخلیه از ووهان در حال بررسی توسط مقامات در ون دان فرودگاه در ویتنام

یک تیم از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی به رهبری آمريکا متخصص دکتر بروس Aylward است پس از رسیدن در پکن روز دوشنبه برای کمک به ارزیابی آخرین شیوع.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خطاب به رئیس جمهور چین و چینی وزیران در اواخر ماه ژانویه و توافق برای ارسال یک ماموریت بین المللی, اما آن را گرفته است نزدیک به دو هفته به دولت چراغ سبز که اجازه داده شد برای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>