Coronavirus ترساندن منجر مدیران صندوق به بریده بریده چین چشم انداز رشد

ادامه نگرانی بیش از تاثیر coronavirus شیوع اعمال خواهد شد بر رشد اقتصادی باعث شده مدیران صندوق به کاهش تولید ناخالص داخلی چین انتظارات به پایین ترین سطح در بیش از چهار سال است.

سرمایه گذاری حرفه ای در حال حاضر چین $12.2 تریلیون اقتصاد افزایش به طور متوسط فقط 5.2 درصد در طول سه سال آینده با توجه به بانک آمریکا تحقیقات جهانی مدیر صندوق نظرسنجی برای فوریه.

در حالی که یک سطح است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته خواهد حسادت آن را به خوبی خاموش چین میانگین سه ماهه به دست آوردن از 6.6 درصد در طول سه سال گذشته و به خوبی در زیر 10.6% افزایش از 10 سال پیش. همچنین کمترین چشم انداز از سپتامبر 2015.

این دیدگاه بدبینانه همزمان با کاهش هر چند هنوز هم تا حد زیادی مثبت چشم انداز گسترده تر.

رشد جهانی انتظارات کاهش شتاب از ماه ژانویه قبل از COVID-19 شیوع شدت به 48 درصد از پاسخ دهندگان دیدن اقتصاد قوی تر در حالی که 29 درصد انتظار آن را تضعیف میکند. که 19 درصد تفاوت این است که در حدود نیمی از آنچه در آن بود در ماه ژانویه به عنوان انتظارات برای چین کاهش یافت و به منفی 53 درصد از مثبت 50%.

‘غیرعقلانی صعودی در سهام

وال استریت جوانب هنوز سهام افزایش هر چند آنها قرار گیرند پرتفوی خود را به طور چشمگیری.

در شبکه, پاسخ دهندگان انتظار می رود شاخص S&P 500 به اوج در 3,470 در این سال متوسط 2.7% سربازان ارتش از روز جمعه نزدیک است. که هدف این است که به شدت بالاتر از 3,019 پیش بینی اخیرا در ماه ژوئن و در واقع به بالاترین سطح خود از BofA شروع به پرسیدن سوال در ژوئن 2018.

سرمایه گذاران نسبت بیشتر نظر مثبت روی سهام به این احتمال که فدرال رزرو همچنان به پایین نگه داشتن نرخ بهره. BofA اشاره کرد که ضریب اطمینان کلی غوطه ور در مه اما این شرکت باقی مانده است “غیرعقلانی صعودی” در بازار به دلیل “پر کاپیتولاسیون به [a] QE-forever, تم” یک مرجع به بانک های مرکزی در ادامه به پمپ پول به بازارهای مالی است.

شده است وجود دارد یک تغییر قابل توجهی در چه نوع از سهام انتظار می رود به بهتر.

مدیران صندوق باید تحت فشار قرار دادند و تخصیص آنها به رشد سهام به بالاترین سطح خود از ماه جولای سال 2008 به عنوان آنها را نقل مکان کرد به یک “عمیقا کم وزن” موقعیت در ارزش. آنها همچنین نقل مکان کرد و به بالاترین اضافه وزن به سهام ایالات متحده از سپتامبر سال 2018 است.

نقدی سطوح پایین به 4 درصد وزن نمونه کارها که پایین ترین سطح از مارس 2013.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که سرمایه گذاران همچنان برای مشاهده این سال را انتخابات ریاست جمهوری, به عنوان بزرگترین تهدید برای بازار. ایالات متحده-چین تجارت اختلاف است و دیگر به عنوان یک خطر مهم به عنوان دو طرف توافق کردند به اولین فاز از یک معامله در تعرفه. یک پتانسیل پیوند حباب پس از coronavirus نشان دهنده چالش های بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>