Coronavirus: لیگ برتر به نظر خالی ورزشگاه و بیش از 70 بان

رویداد مهم ورزشی از جمله لیگ برتر مسابقات فوتبال را می توان در خالی استادیوم به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد.

ورزش مقامات و رسانههای فراخوانده شده اند توسط دولت به نشست روز دوشنبه برای بحث در مورد برنامه های احتمالی در مورد این ویروس گسترش بیشتر.

در آنچه اتفاق می افتد می تواند به لیگ برتر, آسمان, اخبار ورزشی, خبرنگار مارتا Bra گفت: “در لیگ برتر آماده است برای این احتمال که بهداشت عمومی انگلستان توصیه خواهد شد که برخی از وسایل این فصل را به بازی در پشت درهای بسته به عنوان شده است در مورد سایر لیگ های اروپایی مانند ایتالیا و مراکش.

“این قابل درک است که اولویت در مورد مشاوره است که در این فصل بود به تعویق افتاد و یا بازی در پشت درهای بسته خواهد بود که آن را همچنان بدون طرفداران مجاز در داخل استادیوم.”

نیوکاسل مدیر استیو بروس ترس از آن است که “بسیار اجتناب ناپذیر” بازی های لیگ برتر برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته به عنوان یک نتیجه از وقوع.

او گفت: در قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه: “آن را سخت به تصور آن نیست ؟ اما بدیهی است که آنها در حال انجام آن در حال حاضر در ایتالیا و این چیزی است که ما احتمالا به صورت…

“زندگی مردم در خطر است و ما باید به مقامات. اما به نظر می رسد بسیار اجتناب ناپذیر است که می تواند بر روی کارت است.”

بیشتر از Covid-19

در لیگ برتر نیز با توجه به دیگر ممکن است برنامه های احتمالی.

Coronavirus: How worried should we be?
گزارش ویژه: غیر ممکن است برای جلوگیری از سرفصل بد اما چگونه می تواند از شیوع کروناویروس واقعا ؟

Bra افزود: “که ممکن است شامل مشاوره در برابر و یا حتی ممنوعیت ممکن است در بیش از 70 – جمعیتی در نظر گرفته می شود در بالاترین خطر از گسترش COVID-19 – آینده در داخل استادیوم.”

چنین ممنوعیت ممکن است تحت تاثیر قرار سابق انگلستان و زمان کریستال پالاس مدیر Roy Hodgson که 72.

اخبار آسمان هم می داند که در لیگ برتر خواهد مشورت با رسانههای مورد televising بیشتر مسابقات در صورتی که COVID-19 باعث می شود بازی به بازی در پشت درهای بسته.

Rome's Stadio Olimpico
تصویر: شش کشور اتحادیه راگبی بازی بین ایتالیا و انگلیس در ورزشگاه المپیک رم به تعویق افتاده است

وزرای خواهد شد بیش از یک طیف گسترده ای از حالات برای تمام رشته های ورزشی به امید رسیدن به توافق در مورد یک برنامه برای محافظت از مردم است.

لیگ برتر تا کنون تغییر نکرده هر football fixtures اما اوراق سنتی قبل از مسابقه دادن بین بازیکنان است.

ایتالیا بدترین آسیب دیده کشور در اروپا با بیش از 4,636 coronavirus موارد و مرگ و میر 197 در حال حاضر همه بالا پرواز سری بازی به بازی بدون طرفداران برای یک ماه در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در فرانسه, پاریس سنت ژرمن لیگ 1 بازی دور به استراسبورگ به تعویق افتاده است پس از “استانی سفارش” در روز جمعه صادر شده توسط Grand Est منطقه است.

General view outside the stadium prior to the Premier League match between Tottenham Hotspur and Wolverhampton Wanderers at Tottenham Hotspur Stadium on March 01, 2020
تصویر: ممکن است ورزشگاه ممنوعیت در بیش از 70 نیز به بحث گذاشته شود

شش کشور به تعویق افتاد آخر این هفته اسکاتلند v فرانسه زنان مطابقت در Scotstoun ورزشگاه گلاسکو پس از یکی از اسکاتلند بازیکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این تیم اخیرا در بازگشت از شمال ایتالیا.

هفت نفر از اعضای مدیریت و بازیکنان خود جدا.

آن را به شرح زیر به تعویق افتادن مردان مسابقه بین ایتالیا و انگلستان در رمکه برنامه ریزی شده بود برای 14 مارس است.

و آخر این هفته درگیری میان ایرلند و ایتالیا با توجه به برگزار می شود, در دوبلیننیز خاموش است.

در ضمن بازیکنان از کرون سوپر لیگ باشگاه های Brondby و لینگبی در انزوا پس از آنها ملاقات کرد و در آغوش گرفت سابق دانمارک بین المللی توماس Kahlenberg که پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته

شیوع ویروس: پاسخ سوالات شما #AskSkyNews در 1230 روزهای هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>