Coronavirus: ساعت راش در اورژانس قوانین انگلستان به عنوان سران نسبت به مستند

بوریس جانسون در تلاش است تا به مسابقه جارو قوانین جدید در coronavirus از طریق عوام در یک روز به عنوان بریتانیا چهره چشم انداز کل مستند در 24 ساعت آینده.

نمایندگان مجلس در حال بازگشت به عوام پس از تعطیلات آخر هفته به بحث دولت Coronavirus لایحه در تمام مراحل آن قبل از آن می رود به خانه اعیان و قانون می شود تا پایان این هفته است.

عوام بحث زیر یک استارک هشدار از نخست وزیر بریتانیا در حال رفتن به سمت یک مستند پس از درخواست مردم برای ماندن در خانه تا حد زیادی نادیده گرفته شده در طول آفتابی روز مادر.

در آخرین خیابان داونینگ کنفرانس خبری آقای جانسون گفت: بیشتر اقدامات در نظر گرفته می شود در 24 ساعت آینده برای جلوگیری از گسترش coronavirus اگر مردم موفق به اقامت دو متر از هم جدا.

او بستری بودن در خارج از منزل بود “بسیار مهم برای سلامت جسمی و روانی خوب بودن” اما هشدار داد مردم را به فکر می کنم که “هوای تازه در خود را به طور خودکار فراهم می کند برخی از ایمنی”.

جلوتر از عوام بحث دولت همچنین در پاسخ به واکنش شدید در برابر خانواده های ثروتمند در حال فرار از شهرها و شهرستانها برای خانه های تعطیلات با تلاش برای متوقف کردن آنها از سفر به آنها را.

به روز رسانی راهنمایی در غیر سفر ضروری است دولت در حال حاضر اعلام کرد: “سفر ضروری را شامل نمی شود بازديد به خانه دوم سایت اردوگاه کاروان و یا پارک های مشابه چه برای اهداف انزوا و یا در تعطیلات.

بیشتر از Covid-19

در عمق نگاه در انگلستان coronavirus مرگ و میر

“مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را. نه در نظر گرفتن این مراحل را فشار اضافی در جوامع و خدمات است که در حال حاضر در خطر است.”

در دیگر حرکت می کند در دولت جنگ در برابر ویروس 1.5 میلیون نامه در حال ارسال به افراد مسن و آسیب پذیر سفارش آنها را به ماندن در خانه به عنوان بخشی از یک به اصطلاح “محافظ” روند.

و به عنوان انگلستان lurches نسبت به یک مستند بیشتر فروشگاه های خیابان بالا نیست باز فست فود, زنجیره ای مک دونالد است که بستن آن رستوران در 7 بعد از ظهر و بسیاری از مقامات محلی در حال بسته شدن پارک ها و فضاهای باز.

People have been ignoring advice to stay at home
تصویر: مردم شده اند نادیده گرفتن توصیه به ماندن در خانه

Coronavirus لایحه اجرا می شود که به بیش از 320 صفحه شامل:

  • نیروهای پلیس برای دستگیری مظنون به حمل برای قرنطینه و غربالگری
  • محدودیت در سفر
  • ساده NHS روش از جمله اجازه می دهد گواهی مرگ توسط مدیران مراسم تشییع جنازه
  • بسته شدن فرودگاه و بنادر در صورت وجود کمبود مرزی نیروی کارکنان.

این لایحه پیشنهاد می کند که پلیس بهداشت عمومی و ماموران اداره مهاجرت خواهد بود قادر به بازداشت افراد مظنون به داشتن COVID-19 و دقیق جریمه تا 1000 پوند برای امتناع از ارائه به آزمون.

قدرت های دیگر در این لایحه شامل ثبت نام بازنشسته پزشکان یا دانشجویان پزشکی, مدرسه, تعطیلی لینک ویدیو در دادگاه منع عمومی, حوادث, تعطیلی مدارس و قوانین جدید برای سوپر مارکت ها در تامین مواد غذایی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این لایحه آمده است: “ما فرض کنیم اکثریت قریب به اتفاق مردم خواهد شد و مطابق با مربوط به بهداشت عمومی مشاوره. سیاست هدف از این مقررات این است که به اطمینان حاصل شود که متناسب با اقدامات می تواند اجرا شود اگر و زمانی که لازم است.

“این طرح را فراهم بهداشت عمومی افسران پاسبان و (در بعضی شرایط) ماموران اداره مهاجرت با معنی برای اجرای معقول بهداشت عمومی محدودیت از جمله بازگشت مردم به مکان های که نیاز به ماندن بگیرید.”

اما در حالی که احزاب مخالف قول داده اند که به همکاری با دولت را قادر می سازد این قانون برای تبدیل شدن به قانون به سرعت وجود دارد زنگ در همه احزاب بیش از نگه داشتن آن را عامل به مدت دو سال.

به دولت توصیه های اجتماعی فاصله تبدیل گیج کننده است ؟

کهنه کار MP هریت هارمن که ریاست کمیته حقوق بشر همکاری کرده است تا با سابق حزب محافظه وزرای کابینه دیوید دیویس و اندرو میچل و SNP را Joana گیلاس برای محدود کردن قدرت اضطراری به شش یا 12 ماه.

آقای دیویس گفت: بار: “هیچ کس وجود دارد که می تواند مورد مداقه قرار دادن 300-صفحه لایحه در یک روز.

“دولت خود را ساخته اند اشتباه آن را یک واقعیت زندگی است. ما نیاز مطلق, آجر, دیوار توقف در این قانون در 12 ماه.”

علاوه بر این کار MP کریس برایانت گفت: او سعی خواهد کرد برای اصلاح این لایحه به منظور وادار کردن مجلس به رای دادن در این قانون هر 90 روز.

وزیر بهداشت مت Hancock بحث خواهد شد آخرین به روز رسانی در شیوع کروناویروس در آسمان اخبار در 7 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر