Coronavirus: ساعت به فاش کردن طرح دولت برای مقابله با شیوع

بوریس جانسون است که مبارزه در برابر انتقاد است که او آهسته بوده است به پاسخ به کروناویروس با رونمایی از یک اقدام دولت برنامه ای برای مقابله با گسترش این بیماری است.

پس از ریاست کبرا جلسه سران وزرای او اعلام برنامه شش نقطه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری در کنار افسر ارشد پزشکی و مشاور ارشد علمی.

پس کبرا جلسه صدراعظم Rishi Sunak نیز حمایت بیشتر بودجه برای مبارزه با گسترش COVID-19بیماری ناشی از کروناویروسو وعده داده است یک گونی پر از پول در هفته آینده بودجه.

preview image
COVID-19 ‘برای تبدیل شدن به بیشتر قابل توجه’

اقدامات اضطراری در ساعت نبرد برنامه شامل یک دفتر هیئت دولت اتاق جنگ بیشتر صفحه اصلی کار و محدودیت در سفر آوردن بیمه خدمات درمانی کارکنان از بازنشستگی و بزرگتر اندازه کلاس از در مدارس.

“این بسیار محتمل coronavirus را بیشتر به طور گسترده ای در روزهای آینده و هفته ها به همین دلیل است که ما در حال ساخت هر احتمالی آماده سازی” نخست وزیر گفت: پیش از خود را اعلام.

A women wearing a face mask at Leicester Square tube station, London
Governmen به فاش کردن آن coronavirus طرح نبرد

“ما توافق کرده اند که برنامه ای که من تنظیم خواهد شد در جزئیات بنابراین اگر ویروس باید گسترش ما آماده هستند تا اقدامات لازم برای مهار آن و محافظت از آسیب پذیر ترین.

“اما همه ما می تواند همچنان به انجام این کار ما را کمی به مبارزه با این ویروس – با شستن دست ما با آب و صابون برای طول زمان آن طول می کشد به آواز خواندن تولدت مبارک دو بار.”

بیشتر از Covid-19

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای جانسون اعلام کرد که بعد از این هفته عمده اطلاعات عمومی کمپین راه اندازی خواهد شد تنظیم روشن مراحل عمومی می تواند به محدود کردن گسترش ویروس از جمله شستن دستها به طور مرتب با آب و صابون.

او نیز می گویند قوانین اضطراری منتشر خواهد شد در هفته های آینده به اطمینان حاصل شود دولت همه قدرت های لازم برای آماده سازی و مقابله با شیوع کروناویروس.

preview image
COVID-19: کسانی که آسیب پذیر هستند?

و نخست وزیر اعلام خواهد شد که اقدامات در حال حاضر مجموعه ای به عنوان بخشی از طرح نبرد عبارتند از:

  • هر اداره دولتی داشتن یک تعیین وزیر برای نظارت بر پاسخ به تهدید جهانی از این ویروس به عنوان مثال در مدارس و یا کسب و کار;
  • یک اتاق جنگ در کابینه در اتاق گرد هم آوردن ارتباطات از کارشناسان و دانشمندان از سراسر دولت و بیمه خدمات درمانی به رول کردن اطلاعات عمومی کمپین;
  • Coronavirus بودن ایستاده آیتم در هفته دولت در دستور کار, با PM در ادامه به نظارت بر دولت رویکرد;
  • این گزینه باید این ویروس گسترش و تشویق بیشتر در خانه کار می کند و مانع از سفر غیر ضروری به عنوان بخشی از یک “اجتماعی فاصله” استراتژی است که می تواند تاخیر اوج شیوع تا بعد از آن در سال به طور بالقوه کمک به مبارزه با این ویروس در گرمتر شرایط آب و هوا;
  • به دنبال در اورژانس ثبت نام بهداشت حرفه ای که بازنشسته, معرفی اورژانس غرامت پوشش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ارائه مراقبت یا خدمات تشخیصی و آرامش از قوانین در اطراف کارکنان به دانش آموز نسبت در آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان تنظیمات
  • پس از متهم توسط جرمی Corbyn بودن “بخشی از زمان نخست وزیر” آقای جانسون در روزهای اخیر بازدید کترینگ بیمارستان عمومی که در آن او با بیمه خدمات درمانی کارکنان خط مقدم و دیدم خود را کروناویروس جدید, pod, ویژه استریل کابین خارج از بیمارستان که در آن مردم می توانند به بررسی می شود.
  • او همچنین در بازدید از بهداشت عمومی انگلستان آزمایشگاهی در Colindale شمال لندن یکی از تعدادی از آزمایشگاه های سراسر انگلستان که در آن آزمون انجام شده به تایید یا رد coronavirus و سلطنتی رایگان بیمارستان در Hampstead, جایی که او ملاقات کارکنان درمان بیماران مبتلا به ویروس است.
Coronavirus: چرا افراد مسن بیشتر در معرض خطر است ؟

Sky’s Thomas Moore explains how countries around the world are preparing to contain COVID-19
چگونه به شامل همه گیر جهانی

امیدوار کننده بیمه خدمات درمانی و دانشمندان منابع آنها نیاز به پاسخ به این ویروس Mr Sunak گفت: “تمام از دولت این است که همکاری نزدیک با یکدیگر برای مقابله با گسترش COVID-19.

“ما درک می کنیم که مردم در سراسر کشور نگران هستند اما من به شما اطمینان دهم که ما در حال گرفتن شرکت اقدام به حمایت از خود و خانواده خود را کسب و کار و خدمات عمومی که در آن شما تکیه می کنند.

“ما به خوبی آماده شده برای این تهدید جهانی است و به عنوان گسترده تر اقتصادی تصویر واضح تر می شود ما آماده هستیم برای اعلام حمایت بیشتر که در آن مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>