Coronavirus بیماران داده iPads ها به صحبت با عزیزان در حالی که در Icu

هزاران نفر از coronavirus بیماران را بهره مند از یک پروژه جدید که در آن آنها با توجه به iPads ها برای برقراری ارتباط با بستگان در حالی که در بخش مراقبت های ویژه.

بیماران در سراسر کشور با استفاده از این دستگاه به عنوان بستگان ممنوع از بسیاری از بخش های که در حال پر کردن سریع در طول COVID-19 شیوع.

این “iComms به صورت ويژه پروژه” تا کنون تحویل 200 iPads ها در سراسر کشور کمک کرده است بیش از 1000 نفر اما آنها برنامه ریزی برای توزیع بسیاری از.

در بسیاری از موارد غم انگیز این دستگاه استفاده خواهد شد توسط بیماران خداحافظی با عزیزان خود را برای آخرین بار.

Transport secretary Grant Shapps leads the government's daily coronavirus press briefing
هواپیماهای بدون سرنشین به trialled پزشکی تحویل

Maeve بردبری پروژه بنیانگذار گفته اسکای نیوز: “باید خیلی خسته کننده به عنوان یک پزشک زمانی که کار شما تمام شده است در مورد مردم بهتر اما در پایان بسیار دشوار دلخراش شرایطی شما نمی توانید به آنها کمک کند با آن چیزی که آنها می خواهند بیش از هر چیز دیگری – که قادر به صحبت به عزیزان خود.

“پس در واقع برای کارکنان وجود دارد کمی عنصر قادر به روشن کردن بار برای آنها است.”

این پروژه کمک خواهد کرد که مردم شبیه به مت Dockray, 39, که به مبارزه برای زندگی خود را پس از زده با کروناویروس.

بیشتر از Covid-19

آقای Dockray بود که بسته به ونتيلاتور گفت: آسمان, اخبار که در یک نقطه او فکر کرد که او ممکن است هرگز با خانواده خود را هرگز دوباره.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او ادامه داد: “شما به طور کامل قطع از هر چیزی خارج. شما نمی توانید به صحبت می کنند به هر کسی وجود نداره دوستان وجود دارد و هیچ کس نمی تواند دست خود را نگه دارید. شما در انزوا در یک اتاق کوچک سمت چپ توسط خودتان.

“فن آوری در یک دست نگه دارید. آن است که گفتگو که در آن کسی می تواند بگوید: “من شما را دوست دارم” یا ” من فکر کردن در مورد شما که یک پیام به صورت متن انجام نمی دهد.

“وجود دارد هیچ چیز بیشتر از آن است که مجازی آغوش فقط به شما اجازه می دانم که آنها در حال فکر کردن از شما و آن را OK.

“این مجموعه را اشک خاموش اما این باعث می شود یک تفاوت بزرگ. این کمک می کند تا بسیاری.”

Matt Dockray, 39, used an iPad to communicate with his family while in intensive care
تصویر: مت Dockray, 39, استفاده از یک iPad برای برقراری ارتباط با خانواده خود را در حالی که در بخش مراقبت های ویژه

آقای Dockray را که می ترسید بدترین برای پسرش گفت: تماس تصویری بسیار مهم بود برای او در حالی که او در مراقبت از.

او گفت: “این به معنای جهان به من به عنوان مادر خود را. دلخراش بود. من رفت و گریه کرد پس از آن. اما به واقع دیدن شما به ویژه هنگامی که شما نمی تواند شما را لمس و یا رفتن به بیمارستان و دیدن شما به دیدن شما بر روی صفحه نمایش آن را به ما امید.”

پدر او افزود: “اگر ما فقط می خواهم به حال صدا و بدون این ویدئو بدون اینکه قادر به دیدن شما همه ما می خواهم که واقعا شنیده بود چقدر بد تنفس خود بود و چه هولناک می شد. بنابراین قادر به دیدن شما در همان زمان ساخته شده است یک تفاوت بزرگ است.”

Dr Rowan Burnstein said patients can also use the iPads to communicate with nurses
تصویر: دکتر روآن Burnstein گفت: بیماران همچنین می توانید با استفاده از iPads ها برای برقراری ارتباط با پرستاران

دکتر روآن Burnstein, یک واحد مراقبت های ویژه مشاور در Addenbrooke بیمارستان در کمبریج گفت: “ما با استفاده از آنها را برای تماس اولیه با خانواده و آنها را نشان می دهد چه اتفاقی می افتد در بخش مراقبت های ویژه.

“هنگامی که افراد مستقر هستند ما می توانیم اجازه می دهد خانواده برای دیدن عزیزان خود را و ما را می توانید اپل به گوش بیمار.

“هنگامی که افراد شروع به بیدار شدن از خواب در آنها می توانید با استفاده از iPads ها خود را به عنوان یک ابزار ارتباطی با پرستاران به نشان می دهد اگر آنها را در درد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>