Coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد پایان قوی رشد سود در سنگاپور بانک

پس از قوی اجرا در سال گذشته سودآوری سنگاپور بانک ها انتظار می رود به سقوط به شدت در سال 2020 است. که با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و همچنین سقوط قیمت نفت که پایین آورده برخی از عمده انرژی معامله گران در مرکز مالی.

یک نگاه اجمالی از آن سود آمار می تواند آمده در این هفته به عنوان DBS Group Holdings, بزرگترین بانک در سنگاپور و جنوب شرقی آسیا است که برنامه ریزی شده برای انتشار در سه ماهه اول گزارش مالی کارت در روز پنج شنبه. DBS’ انتشار درآمد خواهد شد و پس از ایران در خارج از کشور بانک آینده شنبه و خارجی-چینی بانکی پارسیان جمعه بعدی.

برآورد توسط Refinitiv نشان داد که سود خالص در سه بانک می تواند به سقوط بیش از 20 ٪ در سه ماهه اول و DBS است که انتظار می رود به بزرگترین ضربه از 32 درصد کاهش است.

از جمله فشار بر درآمد می تواند وزن پایین بانک ها قیمت سهم که دچار ضرر و زیان در حدود 20% تا کنون این سال, به گفته تحلیلگران.

“راه ما در حال فکر کردن در مورد (سنگاپور) بانک ها بسیار ساده است که در کوتاه مدت بله وجود خطرات به حاشیه هستند خطرات وجود دارد به کیفیت دارایی ها و داده است که آن را بسیار دشوار است برای تعیین کمیت این در این نقطه در زمان … سهام معامله خواهد شد در یک گسترده تر تخفیف به ارزش منصفانه,” سخت مودی co-رئیس سابق آسیا-ژاپن برای financials تحقیقات در جی پی مورگان گفت: “CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در هفته گذشته.

ارزش منصفانه یک ارزیابی گسترده ای از چقدر دارایی — در این مورد سهام سنگاپور بانک ها — با ارزش است.

“در برخی از نقطه در زمان بیش از شش به 12 بالقوه 18 ماه — به عنوان ما شروع به قیمت گذاری به طور کامل در (سود و زیان) تاثیر این مسائل که زمانی که این سهام تبدیل خواهد شد بسیار جذاب,” او اضافه شده است. “اما در این نقطه در زمان ما نگه نسبتا محتاط نمایش برای کوتاه مدت است.”

سنگاپور را از چشم انداز اقتصادی

به همین ترتیب گفته تحلیلگران بانک درآمد را بزرگتر آمار در سه ماهه دوم. اما نرخ های بهره پایین تر در سطح جهان را تحت تاثیر قرار وام بانک ها سود — و یا خالص حاشیه سود در سه ماه اول سال به آنها اضافه شده است.

هنوز هم برخی از بخش های کسب و کار برگزار کرده اند تا در سه ماهه اول گفت: تحلیلگران.

“ما انتظار وام برای دیدن سالم رشد” Thilan Wickramasinghe یک تحلیلگر در کارگزاری Maybank Kim Eng نوشت: در گزارش هفته گذشته است.

“غیر از درآمد حاصل از بهره ممکن است رشد را در معاملات مربوط به بخش اما ثروت, مدیریت هزینه های کارت اعتباری ممکن است به احتمال زیاد نرمتر بود,” او اضافه شده است.

نگرانی در مورد وام های بد

در علاوه بر این به سه ماهه اول سود سرمایه گذاران خواهد بود به دنبال بانک راهنمایی در مورد که در آن همه چیز به عهده دارد در ماه های آینده به ویژه از تاثیر سقوط قیمت نفت است.

اخیر سقوط قیمت نفت به ارمغان آورده است را از برخی از بزرگترین نامها در سنگاپور را در بخش انرژی با معاملات نفت شرکت هین Leong درخواست قضایی مدیریت پس از آن از پول به پرداخت $3.85 میلیارد دلار است که آن را مدیون 23 بانک, گزارش رویترز،.

تحت مدیریت قضایی به معنی مستقل تیم منصوب شده توسط دادگاه اجرا خواهد شد شرکت و امیدوارم به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

سه سنگاپور-فهرست بانک ها در میان 23 که هین Leong مدیون پول به, با انواع رسانه ها و تحلیلگران گزارش گفت: بانک های مربوطه قرار گرفتن در معرض است:

  • DBS: حدود 290 میلیون دلار
  • OCBC: حدود 220 میلیون
  • UOB: بیش از 100 میلیون دلار

اما برخی از تحلیلگران گفت که در مقایسه با چند سال پیش مشکلات در بخش نفت و گاز است که به عنوان بزرگ موضوع این زمان.

در 2016-2017 چند نفت و گاز دریایی خدمات شرکت تا به حال مشکلات بازپرداخت وام خود باعث بدهی های بد در بانک ها به افزایش است. که منجر بانک ها را کنار بگذارند مقدار بسیار عظیمی از پول را به آماده شدن برای وام ضرر و زیان که به نوبه خود صدمه دیده است سود خود را.

پس از بانک ها گرفته اند پیشگیرانه حرکت می کند از جمله نیاز به وام گیرندگان در این بخش به قرار وثیقه برای تضمین وام ها گفت: تحلیلگران.

“ما قطعا جریان نقدی مسائل در برخی از … شرکت های که معامله گران نفت” گفت: JPMorgan نخستوزیر. “بله قطعا برخی از نگرانی است اما این نگرانی اصلی مانند آن پنج سال پیش است ؟ احتمالا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>