Coronavirus همه گیر باعث خواهد شد یک مقدار بزرگتر موج حمایت از تولیدات داخلی می گوید: تجارت متخصص

دولت ها در سراسر جهان تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای حمایتی در کوتاه مدت به عنوان آنها سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی از coronavirus گیر یک متخصص تجارت گفت: در روز پنج شنبه.

COVID-19 در حال حاضر به بیش از 180 کشور و سرزمین و باعث برخی از کشورها برای محدود کردن صادرات لوازم پزشکی — این تصمیمی است که می تواند نشت به مناطق دیگر مانند محصولات غذایی گفت: دبورا Elms, مدیر اجرایی در مشاوره آسیایی, مرکز تجارت.

“وجود دارد یک مقدار بزرگتر از موج حمایت از تولیدات داخلی در کوتاه مدت است که ما باید انتظار این است که نه فقط در لوازم پزشکی … اما آن را نیز شروع به تاثیر مواد غذایی گفت:” CNBC “سرمایه اتصال.”

“به عنوان کشورهای عصبی در مورد سهام های غذایی و تامین مواد غذایی و امنیت غذایی آنها در حال رفتن برای جلوگیری از اجازه دادن به صادرات و یا محدود کردن واردات محصولات غذایی,” او اضافه شده است.

جهانی فعالیت های اقتصادی از جمله تجارت است در خطر ابتلا به سنگ زنی به توقف به عنوان کشورهای پیاده سازی اجتماعی فاصله و قرنطینه اقدامات درجات مختلف برای دفع گسترش coronavirus بیماری به طور رسمی به عنوان COVID-19.

سازمان تجارت جهانی روز چهارشنبه گفت: تجارت جهانی — که در حال حاضر کاهش در سال 2019 با توجه به ایالات متحده-چین تعرفه مبارزه — پیش بینی افت 13 درصد به 32 درصد در این سال است. بهبود است و انتظار می رود در سال 2021 اما این بستگی دارد که در این مدت از شیوع و اثربخشی سیاست به مبارزه با این ویروس تاثیر, با توجه به سازمان تجارت جهانی.

به عنوان دولت به دنبال حفاظت از اقتصاد خود را از آنها خواهد شد به احتمال زیاد تمرکز بر صرفه جویی در خود را “مورد علاقه” صنایع — راه دیگر این است که افزایش حمایت از تولیدات داخلی می تواند بازی گفت: Elms.

“به عنوان تنگنای اقتصادی را افزایش می دهد, پاسخ توسط بسیاری از دولت ها خواهد بود برای کمک به مورد علاقه صنایع مورد علاقه بخش یا بخش های که در آن آنها به خصوص در مورد فاجعه به خصوص در شغل. و آنها پاسخ خواهد داد به احتمال زیاد به دنبال حمایت از تولیدات داخلی” او توضیح داد.

“اما برای هر فرد کشور است که راه حل این است که حس می کند — بنابراین محدود کردن تجارت تمرکز در داخل کشور نگه داشتن مردم خود را به عنوان به عنوان شما می توانید و سپس نگران نباشید در مورد هر کس دیگری,” او اضافه شده است. “اما البته نتیجه خالص این است که هر کس دیگری بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>