یک مشتری به نظر می رسد در تازه خریداری Toyota Motor Corp خودرو در برنت قهوه ای تویوتا نمایندگی در Orem, Utah در دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است.

جورج فری | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر باعث کاهش شدید در آمریکا فروش خودرو در ماه آوریل با توجه به صنعت اطلاعات منتشر شده در روز جمعه.

خودروسازان مانند تویوتا موتور و هوندا موتور گزارش فروش ماه گذشته به نصف کاهش دهد در مقایسه با آوریل سال 2019 به عنوان نمایندگی در سراسر کشور مجبور شدند برای محدود کردن یا بستن نمایشگاه و مصرف کنندگان دور مانده با توجه به اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات.

تویوتا و هوندا رهبری با کاهش فروش رو به کاهش حدود 54 درصد هر یک ماه گذشته. هیوندای موتور گزارش 39 درصد افت در فروش آمریکا در حالی که خواهر شرکت کیا موتورز گزارش 38.3% کاهش در مقایسه با یک سال پیش. مزدا موتور گفت: خرید و فروش کاهش یافته است 44.5% برای ماه. سوبارو گزارش فروش تضعیف 46.6%.

گزارش فروش ارائه برخی از دیدگاه صنعت; تعداد آنها انتظار می رود به کاهش حدود 53 درصد در ماه آوریل با توجه به خودرو شرکت تحقیقات ادموندز و کاکس خودرو. صنعت انتظار می رفت به فروش حدود 633,000 وسایل نقلیه در آوریل به پایین ترین میزان در دهه گذشته با توجه به Edmunds.

AutoData که بحران ماهانه فروش خودرو می گوید با سرعت از فروش خودرو در ماه آوریل در 8.6 میلیون دستگاه خودرو بود که کمترین فروش ماهانه نرخ از این شرکت آغاز شده و محاسبه داده ها در سال 1980.

جنرال موتورز فورد موتور و دیگر عمده خودروسازان در سال های اخیر روشن از فروش ماهانه, گزارش سه ماهه, گزارش, پس, ماهانه خود را اعداد پیش بینی شده است.

با وجود فروش پایین بودن 53.9 درصد در مارس تویوتا گفت: نمایندگی های فروش 84,696 وسایل نقلیه پیشی گرفته پیش بینی خود را در حدود 50 ، 000 در ماه است.

J. D. Power قبلا گزارش شده در ایالات متحده فروش خودرو در ماه گذشته بازگشت سریعتر از ابتدا انتظار می رود زمانی که ایالات متحده آغاز شده تصویب اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات. این شرکت در گزارش 24 متحده که نشان دهنده 44 درصد از 2019 خرده فروشی, فروش, نمایندگی مجاز به باز باقی می ماند. دیگر 26 متحده که نشان دهنده 56 درصد از خرده فروشی ها اجازه می دهد تنها به صورت آنلاین و یا از راه دور فروش.

زمانی که ایالات متحده در ابتدا شروع به تصویب سفارشات برخی ممنوع فروش حتی آنلاین. پنسیلوانیا, کنتاکی و هاوایی شد آخرین متحده برای حذف ممنوعیت بر فروش در ماه گذشته.

بزرگ انگیزه از خودروسازان ضبط 0% تامین مالی ارائه می دهد و همه کشورها در حال حاضر اجازه می دهد حداقل آنلاین و فروش خودرو کمک به بهتر از حد انتظار فروش توجه کنند.

“این بازار خریدار” جسیکا کالدول ادموندز مدیر اجرایی بینش گفت. “و در حالی که وجود ندارد بسیاری از خریداران در حال حاضر کسانی که در یک موقعیت برای خرید یک وسیله نقلیه جدید با استفاده از این سخاوتمندانه ترین تامین مالی برنامه های ما دیده ایم این قرن است.”

خودروسازان و تحلیلگران صنعت را به شدت کاهش فروش خود انتظارات برای سال با توجه به کوروناویروس. J. D. Power ایالات متحده انتظار دارد فروش خودرو در این سال در حدود 12.6 میلیون به 14.5 میلیون دستگاه خودرو از حدود 16.8 میلیون قبل از همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de