شیوع کروناویروس افزایش سرعت آمریکا-چین ‘افتراق بیشتر از تجارت, جنگ, hariri تحلیلگر می گوید

رئیس جمهور چین (R) و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور خود را در نشست دو جانبه در حاشیه اجلاس G20 در اوزاکا در 29 ژوئن 2019.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ادامه coronavirus شیوع سرعت بخشیدن به اصطلاح “افتراق” بین آمریکا و چین بیشتر از خود جنگ تجاری را با توجه به یک تحلیلگر از hariri.

“ما صحبت در مورد چین و ایالات متحده واشدن. Coronavirus بیش از تجارت جنگ است sped برخی از این افتراق به عنوان کشور به عنوان کسب و کار فکر می کنم در مورد زنجیره تامین خود را برای دراز مدت” گفت: Curtis چانه آسیا همکار در hariri خواستار آن است که یک “افزایش مشارکت” از هر دو اقتصاد.

“این نمی تواند همه در چین دیده ایم برخی از عواقب بیش از تکیه بر فقط یک بازار کلیدی,” او گفت: CNBC در hariri را در خاورمیانه و آفریقا در اجلاس ابوظبی در روز سه شنبه.

صحبت از خطر جهان دو قدرت بزرگ “افتراق” ظاهر خود را به عنوان تجارت نبرد آغاز شد که در سال 2018 گرم تا منجر به میلیاردها دلار از تعرفه های اعمال شده در هر یک از دیگر کالا. مهم مسائل نیز شامل ایالات متحده را متهم چین از سرقت مالکیت معنوی و انتقال تکنولوژی.

در سال گذشته کاخ سفید در گزارش در نظر گرفته برخی از محدودیت در ایالات متحده سرمایه گذاری در چین مانند delisting چینی سهام در آمریکا در عرصه فناوری و روابط بین کشورها نیز به طور پیوسته رو به وخامت نهاد و چین گفت: برای شروع تلاش برای آزار ایالات متحده tech.

چانه گفت: “واقعیت این است که ایالات متحده و چین اقتصاد از زنجیره تامین به سرمایه گذاری و تجارت در جریان خواهد بود در هم تنیده برای سال آمده است. Coronavirus بحران این تأکید به ایالات متحده و همه از چین, تجارت و سرمایه گذاری شرکای ارزش تنوع و دور از چین است.”

Nomura در یک توجه داشته باشید در روز سه شنبه پرچم چین را ادغام با اقتصاد جهانی — غول های آسیایی کمک به 12 درصد تجارت جهانی در سال گذشته است. عرضه زنجیره ای از بسیاری از شرکت ها از جمله ایالات متحده کسب و کار هستند به شدت وابسته به تولید در چین است.

ایالات متحده-چین و تعرفه آن باید آمار برخی از اقتصادهای آسیایی به عنوان شرکت به درهم برای جلوگیری از وظایف انحراف جریان تجارت. اما وجود دارد نیز برندگان.

شیوع آغاز شد که در ووهان چین بار دیگر طرح میتوانست زنجیره تامین به عنوان شهرستانها چینی به مستند محدود کردن حمل و نقل و بستن کارخانه ها برای طولانی تر از اصل برنامه ریزی شده است.

برای مثال بسیاری از خودروسازان شده اند به طور موقت مجبور به تعطیل کردن گیاهان خود را در چین به علت مهار تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اپل بزرگترین تامین کننده Foxconn نیز هنوز به طور کامل از سر گرفته و تولید آن در کارخانه در چین و همچنین, و تحلیلگران پیش بینی کاهش در آی فون حمل و نقل پیش بینی.

وزیر بازرگانی ایالات متحده ویلبر راس حتی گفت که شیوع بیماری مرگبار در چین می تواند خوب برای امریکا است. او گفت که این امر منجر به کسب و کار به تجدید نظر در زنجیره تامین خود را — و بازگشت به شغل و تولید به آمریکا

من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به شمال امریکا” گفت: در اواخر ماه ژانویه است. “برخی به ایالات متحده به مکزیک به عنوان به خوبی.”

یک اثر از حال شیوع است که در آن هر دو قدرت “خارج” برای به اصطلاح فاز یک توافق است که آنها فقط امضا چانه اشاره کرد.

“در بسیاری از زمینه ها, همه چیز منجمد در حال حاضر — که در ایالات متحده-چین تجارت پویا. من نمی بینم مذاکره کنندگان که از پکن به واشنگتن در این لحظه,” او گفت:.

“جالب است که هنگامی که ما فکر می کنم در مورد فاز یک معامله … در راه coronavirus می دهد هر دو طرف خارج. اگر تعهدات نیست ملاقات در هر زمان به زودی آن را به خوبی coronavirus” چانه اضافه شده است.

هر دو کشور امضا شده بخشی از معامله تجاری در Jan. 15 که شامل یک تعهد بزرگ با چین برای خرید حداقل 200 $میلیارد دلار از آمریکا کالا بیش از دو سال است. که شامل کالاهای تولیدی مواد غذایی, کشاورزی و انرژی و محصولات و خدمات است.

— CNBC کوین Breuninger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>