شیوع کروناویروس بعید به تاثیر تولید خودرو می گوید: هند یکی از برترین خودروسازان

R. c. Bhargava رئیس Maruti Suzuki هند., حرکات را به عنوان او صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در دهلی نو, هندوستان.

Anindito Muk | بلومبرگ | گتی ایماژ

جدید کروناویروس شیوع بعید است که تاثیر جدی در هند تلاش بخش خودرو حتی به عنوان کارخانه باقی می ماند توقیف در چین به عنوان بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از عفونت رئیس Maruti Suzuki گفت.

Maruti Suzuki است که هند یکی از برترین تولید کنندگان خودرو.

در حالی که بسیاری از Maruti فروشندگان تکیه بر تامین برخی از قطعات و مواد اولیه از چین و بسیاری از آنها موجودی تا 30 روز Maruti رئیس r. c. Bhargava گفت CNBC Tanvir گیل. تلاش ها نیز در حال ساخته شده است به نگاهی به منابع جایگزین برای برخی از این قطعات او توضیح داد.

“این یک مقدار زیادی” گفت: با اشاره به درصد قطعات Maruti و فروشندگان آن واردات از چین. “کل واردات هستند اما نکته این است که برای یک ماشین حتی اگر یک جزء است که نه وجود دارد من می توانم قرار دادن ماشین در جاده ها است.”

او اضافه کرد که در حالی که منابع جایگزین تامین خواهد شد و احتمالا اضافه کردن یک کمی به هزینه ساخت یک خودرو بعید است به اخلال در تولید و یا فروش.

هند صنعت خودرو است و تلاش شده است با توجه به افزایش قیمت خودرو و عدم وجود وام های ارزان قیمت موجود با توجه به مشکلات در بخش مالی ساخته شده است که مصرف کنندگان بیشتر تمایلی به صرف. کاهش فروش خودرو در 19 درصد در سال گذشته در حالی که فروش دو چرخ کاهش یافته و از 14 درصد رویترز گزارش داد.

تاثیر جهانی

اقتصادی جهانی تاثیر شیوع جدید خواهد بود بزرگتر از آنچه در آن بود در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 به دلیل تولید ناخالص داخلی چین در حال حاضر حساب برای سهم بیشتری از اقتصاد جهانی Bhargava گفت. چین پیشی گرفت و ژاپن به عنوان دومین اقتصاد در سال 2010.

“در مقایسه با سارس را بزرگتر تاثیر تا حد زیادی به این دلیل که اقتصاد چین تبدیل شده است بسیار بزرگتر اقتصاد,” او گفت:. “حتی اگر این تاثیر همان قدر دلیل آن افزایش یافته است چند بار آن را تاثیر بر (اقتصاد جهانی).”

Bhargava با اشاره به کاهش های اخیر قیمت نفت خام در میان گمانه زنی ها از کاهش تقاضای چین. هنوز, هند ممکن است به عنوان آسیب دیده پس از آن را ندارد “که خیلی از وابستگی یا در (بین المللی) – صادرات و یا در بازار چین است.”

ذات الریه-مانند شیوع ویروس که برای اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور و به بیش از 20 کشور تا کنون. مرگ و میر از این جدید, مرموز, کروناویروس در سرزمین اصلی چین پیشی گرفته است که از سارس و یا سندرم حاد تنفسی — با 361 نفر از طریق پایان از یکشنبه.

بیش از نیمی از رشد اقتصادی چین هاب را به بازگشت به کار گسترش قمری تعطیلات سال جدید توسط حداقل یک هفته در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس. این بدان معناست که کارخانه ها باقی خواهد ماند تعطیل برای یک بار دیگر از ابتدا برنامه ریزی شده به طور موثر اخلال در تولید و صادرات مواد استفاده شده توسط شرکت ها در سراسر جهان است.

بسیاری از شرکت های بین المللی در حال حاضر به حالت تعلیق عملیات در چین است.

Maruti رقیب تاتا موتورز اخیرا گفته است که شیوع ویروس در کشور می تواند بر تولید برای لوکس خود را با نام تجاری ماشین جگوار لندرور رویترز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>