شیوع کروناویروس باید شروع به نوبه خود در اطراف پس از ” هفته بد برای مرگ و میر,’ کاخ سفید مشاور دکتر Fauci می گوید

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

Tasos Katopodis | بلومبرگ | گتی ایماژ

Coronavirus مرگ ادامه خواهد داد و به صعود این هفته در ایالات متحده حتی به عنوان موارد جدید در نزدیکی اوج خود و میزان بستری شدن در بیمارستان slow down, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

“این رفتن به یک هفته بد برای مرگ” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در فاکس نیوز.

Fauci گفت: مرگ و میر به طور کلی عقب جنبه های دیگر از شیوع مانند موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

پس از این هفته ایالات متحده باید “آغاز یک چرخش” Fauci گفت.

“ما نیاز به نگه داشتن فشار در استراتژی کاهش به دلیل وجود دارد هیچ شکی نیست که داشتن یک تاثیر مثبت در پویایی وقوع,” او گفت:. “در حال حاضر زمان به جلو و عقب در همه. آن هم به شدت.”

کاخ سفید قبلا پیش بینی شده که 100000 به 240,000 نفر در آمریکا می میرند از coronavirus. به عنوان مردم همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله, Fauci گفت که طرح این است که به احتمال زیاد به سقوط.

این ویروس که به تازگی در چین کمی بیش از سه ماه پیش آلوده در حدود 400 ، 000 نفر در ایالات متحده و کشته شدن حداقل 12,911 که از صبح روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نیویورک است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه گفت دولت شاهد بزرگترین واحد-روز پرش در COVID-19 تلفات پس از وقوع شروع چند ماه پیش.

مرگ و میر شروع به پریدن کرد و حتی به عنوان تعدادی از مراقبت های ویژه پذیرش شروع به کاهش دادن دولت مورد نیاز برخی از اتاق تنفس به سطح شیب دار تا منابع و کارکنان برای رسیدگی به انتظار موج از موارد بیش از چند هفته آینده, او گفت:.

در روز سه شنبه Fauci که نشسته در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: COVID-19 شیوع “درخشان نور” چگونه “غیر قابل قبول” سلامت تفاوت بین سیاه پوستان و سفید پوستان هستند.

“دوباره زمانی که شما یک وضعیت مانند coronavirus آنها رنج می برند به طور نامتناسبی,” Fauci گفت: از اقلیت.

“این است که آنها در حال آلوده شدن بیشتر است. این است که هنگامی که آنها را آلوده خود را در زمینه شرایط پزشکی … باد آنها را در ICU,” او گفت: “کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>