شیوع کروناویروس به احتمال زیاد به دو سال دانشمندان پیش بینی

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت به نظر می رسد از پنجره بیرون رو از یک NYC subway train میان شیوع کروناویروس.

Braulio Jatar | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است به احتمال زیاد به گذشته بین 18 و 24 ماه از دانشمندان در دانشگاه مینه سوتا پیش بینی کرده اند.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه, محققان از دانشگاه مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست (CIDRAP) تاکید کرد که Covid-19 بیشتر بود مسری از آنفولانزا و به احتمال زیاد به ادامه گردش پس از موج اول این بهار.

جدید کروناویروس یک دیگر دوره کمون از آنفولانزا معنی آن طول می کشد برای علائم به نظر می رسد پس از یک فرد آلوده شده است آنها گفت و اشاره کرد که coronavirus ممکن است در آن مسری قبل از علائم ظاهر می شود. همچنین اشاره شد که Covid-19 نمایش داده شده در یک نرخ بالاتر از بدون علامت انتقال و همچنین بالاتر R0 امتیاز از آنفلوانزا است.

تحقیق از جز یا R0 امتیاز از 1 به معنی یک فرد آلوده به ویروس خواهد شد به طور متوسط گسترش آن را به یک نفر دیگر. شیوع است که انتظار می رود برای ادامه اگر یک بیماری است که با توجه به تحقیق هیچ ارزشی بالاتر از 1 در طول یک رویداد مانند زمان بیماری همه گیر. Covid-19 R0 تخمین زده شده بین 1.4 و 5.7 در مطالعات مختلف — اما CIDRAP اشاره کرد یک امتیاز بود دشوار است برای ایجاد با توجه به تغییرات در شناسایی و تست افراد آلوده بین مناطق.

“برخی از کشورها ظاهر شده اند قادر به رانندگی خود را R0 برای (Covid-19) زیر 1 با کاهش اقدامات اگر چه به عنوان کاهش اقدامات در حال برداشته R0 در هر منطقه ممکن است خزش بالا 1 منجر به بیماری تجدید حیات در طول زمان” نویسندگان این گزارش گفت:.

“بالاتر R0 به معنی مردم بیشتر خواهد شد نیاز به کامپیوتر و تبدیل به ایمنی قبل از همه گیر می تواند پایان” آنها اضافه شده است. “این به احتمال زیاد نمی خواهد متوقف شد تا 60 درصد به 70 درصد از جمعیت مصون است.”

بر اساس تازه ترین بیماری های همه گیر آنفلوآنزا و رای در آن coronavirus قادر به گسترش این گزارش پیش بینی Covid-19 شیوع خواهد گذشته بین 18 ماه تا دو سال.

سه پاندمی حالات

دانشمندان ارائه شده به سه روش ممکن این ویروس ممکن است همچنان به گسترش در سال به آمده است.

در اولین سناریو موج اول از coronavirus خواهد گذشته از طریق بهار سال 2020 به دنبال “یک سری از تکراری کوچکتر امواج” اتفاق می افتد در طول تابستان و پس از آن به طور مداوم بیش از یک به دو سال تقلیل یافته است. این ویروس پس از آن به تدریج کاهش دهد “زمانی در 2021.”

“وقوع این امواج ممکن است متفاوت باشد از لحاظ جغرافیایی و ممکن است بستگی دارد که چه اقدامات کاهش در محل هستند و چگونه آنها کاسته” تحلیلگران گفت. “بسته به ارتفاع موج قله این سناریو می تواند نیاز به دوره ای reinstitution و پس از آن با استراحت کاهش اقدامات بیش از یک بعدی به دو سال.”

سناریوی دوم می بینید که موج اول از coronavirus در بهار پس از یک موج بزرگتر در پاییز یا زمستان سال 2020 است. یکی یا بیشتر از امواج کوچکتر خواهد آمد پس از آن در سال 2021 این گزارش گفت:. این الگوی محققان اشاره شد شبیه به یک دیده می شود که در طول سال 1918 شیوع آنفولانزای که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

تحت سناریوی نهایی موج اول خواهد بود و به دنبال آن “slow burn” در حال انجام انتقال اما بدون پاک کردن الگوی موج. الگو را متفاوت از لحاظ جغرافیایی و ممکن است تحت تاثیر درجه کاهش اقدامات صورت گرفته در مناطق مختلف. با این حال نویسندگان این گزارش گفت: این وضعیت خواهد بود و بعید است نیاز به بازگشت از کاهش اقدامات اگر چه موارد جدید و مرگ و میر را همچنان به رخ می دهد.

“هر کدام از سناریو همه گیر شرح زیر است — با فرض اینکه حداقل برخی از سطح در حال انجام اقدامات کاهش — ما باید آماده برای حداقل یکی دیگر از 18 تا 24 ماه قابل توجهی Covid-19 فعالیت با نقاط داغ ظاهر به صورت دوره ای در متنوع جغرافیایی مناطق” دانشمندان گفت.

آنها اضافه شده است که حتی به عنوان دیگر کم همه گیر شد به احتمال زیاد coronavirus ادامه خواهد داد به گردش در جمعیت انسانی است. این ویروس را “همگام سازی به یک الگوی فصلی” با شدت کمتری در طول زمان این گزارش پیش بینی کرد.

کار به توسعه یک واکسن یا درمان برای Covid-19 است که به خوبی در جریان است در سراسر جهان.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 102 واکسن در حال توسعه در سطح جهانی با توجه به این که اما کارشناسان پیش بینی کرده اند یک واکسن را در 12 تا 18 ماه نورد می شود به بازار است.

در ضمن Gilead Sciences ادعا می کند که دیده می شود “مثبت” داده ها از آزمایش های بالینی از آن به مواد مخدر remdesivir به عنوان یک Covid-19 درمان است. اما مواد مخدر شده است به طور رسمی تایید شده برای درمان این ویروس و آمریکا مقامات بهداشت احتیاط داده است و در عین حال کارشناسی شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر