شیوع کروناویروس در زندانهای کره جنوبی موارد بیش از 200

8:30 pm: ممکن است coronavirus وجود دارد و در همه شهرهاي ايران, وزارت بهداشت می گوید:

ایران وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش تایید coronavirus در حال گسترش به شهرهای مختلف در سراسر کشور قبل از اضافه کردن به آنفولانزا مانند ویروس ممکن است وجود داشته باشد در همه آنها.

“بر اساس گزارش های موجود گسترش coronavirus در قم آغاز شده و با توجه به افراد سفر کرده است در حال حاضر به چند شهر کشور از جمله تهران بابل, اراک, اصفهان, رشت و دیگر شهرستانها. و ممکن است که در آن وجود دارد در همه شهرهای ایران” وزارت بهداشت رسمی مینو Mohrez گفت: جمعه گزارش رویترز با استناد به این کشور خبرگزاری رسمی ایرنا.

می آید پس از جمهوری اسلامی را تایید کرد 13 مورد جدید در روز جمعه دو نفر از آنها فوت کرده اند. (نگاه کنید به 7 p. m. به روز رسانی). — مردیت

7:45 pm: اسرائیل تایید مسافر دارای آزمایش مثبت پس از بازگشت از coronavirus-آمار کشتی در ژاپن

اسرائیل وزارت بهداشت در روز جمعه تایید کرد یک مسافر بازگشت از coronavirus-آمار کشتی کروز در ژاپن آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیمار در قرنطینه و تحت نظارت وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که عفونت را جای در اسرائیل است.

باقی مانده مسافران بازگشت به اسرائیل گزارش شد که آزمایش منفی برای coronavirus. — مردیت

7 بعد از ظهر: ایران تایید 13 بیشتر موارد از coronavirus دو مرگ

ایران تایید کرده است دو مرگ و میر در میان 13 مورد جدید از coronavirus با توجه به بیانیه ای از وزارت بهداشت سخنگوی Kinaush Jahanpur.

هفت نفر به قرارداد آنفولانزا مانند ویروس تشخیص داده شد در قم چهار نفر در تهران و دو در استان گیلان Jahanpur روز جمعه گفت.

تعداد موارد تایید شده در ایران در حال حاضر صعود به 18 با چهار مرگ و میر. — مردیت

6:30 pm: شهرستان چینی می گوید مرخص ویروس بیمار آزمایش مثبت پس از 10 روز

یک coronavirus بیمار که مرخص شد کمتر از دو هفته پیش آزمایش مثبت برای ویروس, چنگدو, پزشکی و بهداشت عمومی مرکز گفت: روز جمعه در یک بیانیه آنلاین.

پست گفت: این بیمار مرخص شد در فوریه. 10 پس از دیدار با الزامات از چین را ویروس تشخیص پروتکل و به خانه رفت برای 14 روز در قرنطینه.

این بیمارستان گفت: این دریافت و بیمار در روز چهارشنبه برای درمان بیشتر.

چنگدو شهر پایتخت استان سیچوان در جنوب غربی چین واقع شده و بیش از 1100 کیلومتر (683 کیلومتر) به دور از ووهان. — لیلیان وو

5:35 pm: موارد تایید شده در هوبئی استان نمی تواند حذف شود در حال حاضر باید اضافه شود بازگشت به ایران

پس از چند روز از عقب و جلو بیش از چگونه هوبئی تعریف ویروس موارد رسمی برای استان در کمیسیون بهداشت گفت: تایید عفونت حذف نمی شود از استان های رسمی به حساب, دولت, خبرگزاری ایسنا گزارش روز شنبه با استناد به یک کنفرانس خبری.

مواردی که حذف شده اند همه باید اضافه این مقام گفت: با توجه به گزارش.

رسمی با ذکر دقیق تقاضا از استان پارتی, منشی, یانگ یونگ سابق شهردار شانگهای که فرض بر این موضع هفته گذشته است.

روز پنج شنبه در هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گزارش شده وجود دارد 349 مورد جدید از Feb. 19 — از 1,693 به تازگی تایید موارد روز قبل از. این کمیسیون گفت که 349 نهایی شمارش پس از کسر 279 موارد از 10 هوبئی شهرستانها. — چنگ

4:45 pm: کره شمالی به پیونگ یانگ لغو مسابقه دو ماراتون شرکت تور می گوید:

کره شمالی را لغو کرده است آن پیونگ یانگ ماراتن برنامه ریزی شده برای ماه آوریل با توجه به شیوع کروناویروس غربی تور شرکت روز جمعه گفت.

جوان پیشگام تور (YPT) گفت: در بیانیه ای که آن را تا به حال دریافت تاییدیه از سفر خود را از همکاران در کره شمالی که در این مسابقه بود که اوراق به دلیل مرزهای این کشور باقی می ماند بسته شده است.

YPT است مخفف از جمهوری دموکراتیک خلق کره این کشور نام رسمی.

سازمان بهداشت جهانی است که قبلا آن را گفت تا به حال هیچ نشانه ای از coronavirus داشتن به کره شمالی. — مردیت

4:25 pm: کره جنوبی تایید 48 بیشتر موارد از coronavirus مجموع بیش از 200

کره جنوبی تایید اضافی 48 نفر از coronavirus آوردن تعداد کل عفونت در سراسر کشور به 204.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در روز جمعه گفت که بسیاری از موارد جدید آمد از شهر دائگو با بسیاری مرتبط Sincheon Daegu کلیسا.

زودتر جلسه توجیهی گزارش بیشتر از 52 نفر قرارداد کشنده آنفولانزا مانند ویروس در کره جنوبی. (ببینید 9:11 a. m. به روز رسانی).

به این معنی که این کشور تایید کرده است اضافی 100 نفر از coronavirus فقط در یک روز. — مردیت

مردم با پوشیدن ماسک در Myeongdong در فوریه 20, 2020 در سئول, کره جنوبی.

جونگ-Kim Hyun |Anadolu Agency | گتی ایماژ

4:10 pm: خودروسازان ژاپنی به تعویق انداختن راه اندازی مجدد برخی از چین گیاهان بیش از coronavirus نگرانی

نیسان و هوندا گزارش تاخیر در راه اندازی مجدد برخی از گیاهان در چین در انطباق با محلی, بخشنامه ها, در میان تشدید نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

آن است که فکر می کردم این حرکت ممکن است اضافه کردن به اختلال در عرضه است که می تواند تاثیر جهانی تولید خودرو.

نیسان روز جمعه گفت که این امر در حفظ گیاهان در خینینگ هوبئی و Zhengzhou استان هنان بسته پس از Feb. 24., گزارش رویترز با استناد به یک ایمیل از خودروساز. نیسان انجام نمی دهد یک تاریخ جدید برای بازگشایی.

در ضمن هوندا گفت: عملیات در ووهان کانون شیوع کروناویروس را به حالت تعلیق باقی می ماند تا مارس 11. — مردیت

2:50 pm: صدها ویروس جدید موارد بنیادی از زندان

دولت گزارش 512 coronavirus موارد در جمعه ترسیم به چهار زندان در سرزمین اصلی چین از جمله دو در هوبئی مرکز بیماری شیوع.

در هوبئی در ووهان زندان زنان دارای 230 موارد و Shayang Hanjin زندان تا 41 با توجه به یک گزارش از استان را دولت اجرا روزنامه در روز جمعه. در اوایل صبح استان در کمیسیون بهداشت upwardly تجدید نظر تعداد موارد تایید شده به حساب یک گزارش کتبی از بخش زندان که فاش 271 موارد در آن سیستم, 51, که قبلا از جمله در منطقه ای آمار و ارقام.

در شمال استان شاندونگ را Rencheng زندان 207 تایید موارد این ویروس با توجه به گزارش های جمعه از دولت خبرگزاری تابناک.

بیست و هفت از 28 جدید تایید موارد در سواحل شرق استان ژجیانگ برای پنج شنبه آمد از Shilifeng زندان اضافه کردن به 7 مورد از این زندان که قبلا گزارش با توجه به استانی دولت گزارش. — چنگ

اصلاح: این پست به روز شده است تا منعکس کننده که 27 28 جدید تایید موارد در سواحل شرق استان ژجیانگ برای پنج شنبه آمد از Shilifeng زندان است.

2:20 pm: خرده فروشی, خرید و فروش خودروهای سواری در چین سقوط

فروش از چین وسایل نقلیه مسافری سقوط 92% در 16 روز اول فوریه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته داده ها از چین ماشین سواری ارتباط نشان داد به گزارش رویترز،.

“تعداد بسیار کمی از نمایندگی افتتاح در هفته اول ماه فوریه و آنها را به حال بسیار کمی مشتری ترافیک” آن گفت: با توجه به رویترز. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:55 pm: سنگاپور هنوز مالی بافر به کمک اقتصاد در صورت نیاز وزیر می گوید

سنگاپور هنوز برخی از مالی بافر اگر بیشتر اقدامات مورد نیاز به جزر و مد در اقتصاد از طریق زمان شیوع کروناویروس گفت: Indranee Rajah کشور دوم وزیر دارایی و آموزش و پرورش.

“آنچه ما انجام داده ایم این است که برای تهیه و بر اساس آن ممکن است در برخی از ماه ها و به مطمئن شوید که ما می توانیم ایجاد ثبات و حمایت از کسب و کار و همچنین خانواده ما در آن دوره” Rajah که هم یک وزیر در دفتر نخست وزیر گفت: CNBC در روز جمعه.

“و ما هنوز هم برخی از بافر در مورد هر گونه اقدامات اضافی مورد نیاز,” او گفت:.

دولت سنگاپور را کنار بگذارند 5.6 میلیارد دلار سنگاپور (4.02 میلیارد دلار) در آخرین بودجه برای کمک به کسب و کار کارگران و خانواده های آب و اقتصادی آمار از گسترش این کروناویروس جدید به نام COVID-19. — لی

12:05 pm: چین می گوید شرکت های خارجی سرعت بخشیدن به بازگشت به کار

به طور کلی برای خارجی-سرمایه گذاری شرکت در شانگهای شاندونگ هونان و دیگر مناطق رای از سرگیری کار در صدر 80% یک نماینده چین وزارت بازرگانی گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین اظهارات.

برای گوانگدونگ جیانگسو و دیگر عمده تجارت خارجی استان از سرگیری کار شده است به سرعت در حال افزایش, وزارت گفت و اشاره کرد که کلیدی کسب و کار در تجارت خارجی در استان از جمله ژجیانگ و شاندونگ یک سرگیری کار نرخ حدود 70 ٪ است.

گوانگدونگ بالا بود منبع از چین صادرات تا کنون در سال 2019 به دنبال آن به منظور جیانگ سو ژجیانگ و شانگهای و شاندونگ با توجه به داده های رسمی از طریق وزش اطلاعات است.

تا پایان سال بسیاری از نقاط خواهد شد که در اصل باید از سر کار و تولید کشور گفت: بدون بیان کرد اگر آن اشاره شد فقط به خارجی-سرمایه گذاری شرکت. — چنگ

11:15 am: چین وزارت بازرگانی انتظار دارد نرخ رشد ژانویه/فوریه تجارت داده به شدت سقوط

چین در ژانویه/فوریه نرخ رشد واردات و صادرات انتظار می رود به سقوط به شدت.

“این انتظار می رود که نرخ رشد واردات و صادرات در ماه های ژانویه و فوریه به شدت سقوط خواهد کرد به دلیل انسداد در تدارکات تاخیر در از سرگیری کار و عوامل دیگر مانند سال جدید قمری, Li Xinggan مدیر بخش تجارت خارجی در وزارت بازرگانی گفت: جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی با توجه به CNBC ترجمه از چینی به اظهارات.

تحلیلگران گفته اند که اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع بیماری در اقتصاد چین خواهد بود قابل توجه برای حداقل یک چهارم یا بیشتر اگر گسترش این بیماری است معنی داری موجود در ماه مارس. لی اضافه شده است که آماده سازی برای نمایشگاه کانتون یک رویداد کلیدی در استان گوانگ دونگ چین در تجارت بین المللی است که هنوز هم در حال پیشرفت به عنوان برنامه ریزی شده. این نمایشگاه قرار است به زودی در اواسط ماه آوریل است.

چین اغلب گروه های ژانویه و فوریه داده با هم به حساب برای سال جدید قمری نوسانات. این کشور در گمرک به طور ناگهانی اعلام کرد در اوایل این ماه در مدت کوتاهی قبل از برنامه ریزی انتشار آمار مربوط به تراز تجاری ماه ژانویه است که در آن خواهد بود همراه با مه را داده است. — چنگ

10:07 am: چین, ویروس, پاسخ, گروه تماس برای حفاظت بیشتر از کارکنان پزشکی

ملی-نشست سطح از چین پیشرو ویروس پاسخ گروه در روز پنج شنبه به نام برای محافظت بیشتر از کارکنان پزشکی.

آزادی مطبوعات از وزارت امور خارجه اشاره کرد که “مایه تاسف عفونت” در مراقبت های بهداشتی کارگران بیشتر رخ داده است قبل از Feb. 1 و در هوبئی استان, کانون coronavirus. “تمام تلاش ها باید برای درمان آلوده پزشکی کارگران و موثر اقدامات انجام شده برای ممانعت از بیشتر موارد در صفوف” به زبان انگلیسی انتشار گفت. — چنگ

9:20 am: چین گزارش 118 اضافی مرگ و میر

چین گفت: یکی دیگر از 118 نفر فوت کرده اند با بسیاری از آنها در هوبئی استان است. که به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر در سرزمین اصلی به 2,236 فتح کرد گرفته شد, مردم, ملی, کمیسیون بهداشت گفت.

وجود دارد 889 جدید تایید موارد از Feb. 20 آوردن تعداد موارد تایید شده به 75,465 این کمیسیون گفت. بیش از 2000 نفر نیز درمان و مرخص و در همان روز. — Roy Choudhury

9:13 am: چین مصرف کنندگان ممکن است آماده به صرف زمانی که شیوع فروکش

یک استراتژیست CNBC گفت که خسته مصرف کنندگان چینی آماده خواهد شد به ترشح برخی از پول نقد هنگامی که آنها می توانند از خانه های خود پس از شیوع این بیماری فروکش.

“من بسیار خوش بینانه است که با بسیاری از مصرف کننده بخشی از اقتصاد مردم ایم که cooped در آپارتمان خود را برای چند هفته گذشته در حال رفتن به آماده به صرف زمانی که آنها” گفت:
اندی Rothman, سرمایه گذاری استراتژیست در ماتیوز آسیا است.

بسیاری از شهرهای چین را تبدیل به شهر ارواح به عنوان قرنطينه و پا زدن و مردم دور ماندن از جمعیت به کاهش خطر ابتلا به عفونت. “اگر وجود دارد تقاضا برای کالاها — که قطعا وجود دارد به نظر می رسد کارخانه های خواهد شد در حال اجرا تمام وقت را امتحان کنید و برای زمان از دست رفته” او گفت:. – Huileng قهوهای مایل به زرد

هزاران نفر از زوج های حضور در یک ازدواج دسته جمعی برگزار شده توسط فدراسیون خانواده برای صلح جهانی و وحدت با نام مستعار وحدت کلیسا با وجود گسترش 2019 رمان Coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده ووهان Coronavirus در 7 فوریه سال 2020 در جئونجو-اسلحه کره جنوبی.

Woohae چو | گتی ایماژ

9:11 am: کره جنوبی گزارش 52 مورد جدید در مجموع بیش از 150

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: یکی دیگر از 52 نفر آلوده شدند آوردن مجموع موارد در کشور به 156. بسیاری از موارد جدید آمد از شهر دائگو و 33 از آنها در ارتباط بودند به یک کلیسا. سئول همچنین گزارش سه موارد اضافی. کره جنوبی در حال حاضر دارای یکی از بالاترین تعداد موارد خارج از سرزمین اصلی چین است. (نگاه کنید به روز رسانی 7:05 am) — Roy Choudhury

8:22 am: 2 استرالیا مسافران از قرنطینه کشتی کروز تست مثبت

دو نفر از 164 استرالیایی ها بودند که پرواز برگشت از الماس شاهزاده کشتی کروز — که شده بود به قرنطینه در ژاپن از اوایل فوریه — آزمایش مثبت گفت: استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی.

از مسافران پرواز از ژاپن به یک مرکز قرنطینه در استرالیا. هیچ کدام از آنها نمایش داده می شود هر گونه علائم و نه تست مثبت برای این ویروس در ژاپن است. پس از آنها به نمایش در آمد دوباره در استرالیا شش نفر از آنها شروع به نمایش جزئی علائم تنفسی و تب و پس از آن تایید کرد. — Roy Choudhury

7:23 am: هوبئی گزارش 115 جدید مرگ و میر بسیاری از آنها در ووهان

چین هوبئی استان گفت: وجود 115 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 20 آورده که تعداد کل مرگ و میر در منطقه به 2,144.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گزارش شده وجود دارد 411 موارد جدید در فوریه. 20 آوردن تعداد تجمعی از عفونت به 62,422. برای دومین روز متوالی تعداد تایید موارد جدید کاهش یافته است به طور قابل توجهی پایین تر از 1,000 موارد است.

معلوم نیست که اگر کاهش شیب دار است مربوط به تغییر در تشخیص پروتکل. آنچه که قبلا به نام “بالینی تشخیص داده می شود” و یا کسانی که به تایید از طریق سی تی اسکن و علائم را در حال حاضر تحت “مشکوک” رده. آنها را دیگر نمی توان به عنوان “تایید” موارد مانند آنها در گذشته تشخیص پروتکل.

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در هوبئی سرمایه ووهان کشته شدن بیش از 2000 نفر تا کنون — در مورد 10 نفر در خارج از سرزمین اصلی فوت کرده اند. — Roy Choudhury

اصلاح: این پست به روز شده است تا منعکس کننده که تعداد موارد جدید قابل توجهی کاهش یافت و زیر 1000 در دو روز گذشته. این در اصل misstated با توجه به ویرایش و خطا.

7:20 am: آمازون می گوید فروشندگان آن را به پایین لیست محصولات که ادعا می کنند برای کشتن coronavirus

آمازون از بین بردن listings از آن بازار آنلاین است که ادعا می کنند برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. شرکت اطلاع شخص ثالث تجار این هفته است که مصرف آن را پایین لیست ادعا می شود یک درمان, درمان و یا درمان برای coronavirus با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC.

هفته گذشته CNBC گزارش شده است که آمازون یکی از چند غول تکنولوژی است که ملاقات با سازمان بهداشت جهانی در Facebook را منلو پارک کالیفرنیا. دفاتر به بحث در مورد چگونه برای جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس در سیستم عامل خود را. بد بازیگران تلاش کرده اند به پول را از ترس در اطراف coronavirus. در آمازون فروشندگان ارائه کتاب هایی که استوک نگرانی در مورد ویروس در حالی که ویتامین C محصولات به طور فزاینده ظاهر به خاطر گزارش نادرست آن می تواند درمان coronavirus. — پالمر

7:05 am: کره جنوبی را تایید موارد بالون با 22 آنهایی که اضافی گزارش

تعداد موارد تایید شده در کره جنوبی است که در حال حاضر 104 پس از 22 بیماران جدید تایید شد به گرفتار عفونت با توجه به کره جنوبی مراکز پیشگیری و کنترل بیماری. که باعث می شود کره جنوبی یکی از بدترین تحت تاثیر مکان در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن بیش از 70 ، 000 نفر آلوده شده اند sp دور. بسیاری از موارد جدید در کره جنوبی مشخص شد در شهر Daegu و اطراف آن Gyeongbuk استان است. یک نفر نیز گفته اند و از این بیماری است. — Roy Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:21 pm: Facebook نیش ترمزی میزند از توسعه دهندگان بازی کنفرانس

Facebook کشیدن است از ماه آینده از توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو به علت فقر و نگرانی با شیوع کروناویروس. “GDC همیشه برجسته از بازی ما صف رویداد, اما, سلامت کارکنان و گسترده تر های جامعه می آید قبل از هر چیز دیگری” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ. “با توجه به در حال تحول سلامت نگرانی های اطراف COVID-19, Facebook را آر/VR و بازی تیم را نمی توان حضور در GDC این سال است.”

Facebook به طور معمول با استفاده از توسعه دهندگان بازی کنفرانس هر سال به اطلاعیه برای واقعیت مجازی Oculus بخش و تلاش های دیگر در بازی. یک سخنگوی این شرکت گفت: Facebook هنوز هم آن برنامه ریزی شده در اطلاعیه ها, اما آن را به انجام این کار در یک فرمت دیجیتال. — Rodriguez

3:52 pm: S&P جهانی می گوید بانک های چینی می تواند وام دو

بانک های چینی ممکن است به صورت افزایش فشار از افزایش وام های بد, با توجه به یک گزارش جدید از S&P رتبه جهانی. Coronavirus اپیدمی می تواند تقریبا دو برابر تعداد سوال برانگیز وام در کتاب بانک ها در چین. دولت چین بسیاری از کشور تحت مستند سعی کنید برای جلوگیری از شیوع فشار مالی شرکت ها و مصرف کنندگان به طور یکسان. بسیاری از که تاثیر اقتصادی خواهد شد به احتمال زیاد احساس می شود در سه ماهه اول این سال, این گزارش گفت: با بهبود بصورتی پایدار و محکم در محل سه ماهه سوم.

بر اساس این رکود S&P جهانی تخمین می زند که سهم مشکوک وام می تواند از افزایش 6.5 درصدی به 7.5 ٪ از همه وام های قبل از وقوع به یک قله در حدود 10.5 درصد به 11.5 درصد در پس این بیماری همه گیر. افزایش وام های بد می آید به عنوان بانک چینی تنظیم کننده کار کرده اند به سفت استانداردهای حسابداری. S&P تحلیلگران جهانی گفت: coronavirus بحران خواهد شد به احتمال زیاد کند که اصلاحات را به عنوان مقامات به جای تمرکز مالی و ثبات اجتماعی است. — هاردکور, کون بزرگ

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: جهانی مسافرت هوایی مجموعه, برای کاهش برای اولین بار از سال 2009 FBI سهام در دست ضد عفونی کننده و ماسک

— CNBC ین ن لی Huileng قهوهای مایل به زرد آنی پالمر سالوادور رودریگز و جان, هاردکور, کون بزرگ باعث شد برای این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>