شیوع کروناویروس در چین اسپرز زنجیره تامین شیفت آغاز شد که در طول جنگ تجاری

یک کارمند با این نسخهها کار بر روی یک کامیون خط تولید در یک کارخانه در ژنژیکو در چین شمالی هبی استان در 13 ژانویه سال 2020 است.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جدید شیوع کروناویروس در چین آمار جهانی زنجیره تامین و موجب تأمین منابع دور از جهان را تولید hub — یک تغییر آغاز شده است که میان آمریکا و چین تعرفه مبارزه است.

به عنوان فعالیت های کسب و کار و حمل و نقل شده است محدود شده است در بسیاری از شهرستانها چینی, شرکت قادر به انجام تعهدات قراردادی در حال تقاضا برای نیروی majeure گواهینامه های صادر شده توسط چین و شورای ترویج تجارت بین المللی است.

شرکت هایی که ارائه این گواهی به پیمانکاران خود می پردازد می تواند — با توجه به بند از قرارداد خود را — بود تبرئه از پرداخت جریمه برای اینکه قادر به انجام توافق نظر به دلیل شرایطی خارج از کنترل خود. چین در مجموع تجارت رسیده 30.51 تریلیون یوآن ($4.4 تریلیون دلار) در سال 2018 است.

پس از آن اعلام کرد در دسترس بودن این ورقه در پایان ماه ژانویه این شورا صادر کرده است 1,615 دفاع کرد گرفته شد از این گواهی فقط در دو هفته سلامت دولت خبرگزاری گزارش با استناد به داده ها از شورای. کسانی که گواهی پوشش کل ارزش قرارداد از 109.9 میلیارد یوان چین ($15.8 میلیارد دلار) ارزش کالا است که می تواند لغو شود و یا برای آن تحقق می تواند معوق شین هوا گزارش شده است.

بسیاری از برنامه های کاربردی برای نیروی majeure گواهی شده از صادرکنندگان چینی اگر چه وجود دارد, چند پرسش از واردکنندگان گزارش رویترز با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده.

تقاضا برای این ورقه — که ایسنا گزارش امتداد بیش از 30 بخش — خط تاثیر که تمدید شهر خاموش شدن ناگهانی و تعطیلی کارخانه را در بین المللی زنجیره تامین, تجارت, و حمل و نقل در چین است.

نمیخوام و Bradstreet تخمین می زنند که وجود دارد حدود 22 میلیون کسب و کار — یا 90% از همه فعال کسب و کار در چین — در مناطق نهفته جدید کروناویروس در حال حاضر به طور رسمی به نام COVID-19. این به نوبه خود می تاثیر حداقل 56,000 شرکت در سراسر جهان با تامین کنندگان به طور مستقیم یا در اول و ردیف دوم گفت: تجاری داده ها و تجزیه و تحلیل مشاوره.

آن را فقط به کالاهای تولید شده اما مواد خام از جمله کسانی که مورد استفاده در پوشاک ساخت که ضربه شده است گفت: استنلی Szeto اجرایی رئیس در اهرم سبک یک تولید کننده لباس. چین بزرگترین تولید کننده پنبه.

علاوه بر اینکه قادر به کشتی شرکت نیز قادر به تحویل از آنچه قبلا دستور داد مس و گاز طبیعی مایع معامله گران است.

مثلا “LNG تقاضا کاهش یافته است از یک صخره از ژانویه” کالا مشاوره وود مکنزی گفت: به صراحت در گزارش اخیر.

بازنگری زنجیره تامین

به عنوان کسب و کار فعالیت لکنت به زندگی پس از طولانی مدت در سراسر شهر بود و کارخانه خاموش شدن ناگهانی زنجیره تامین تغییر آغاز شده است که در ایالات متحده-چین در حال تحول است.

“در پایان روز خرده فروشان و consignees در مقصد آنها هنوز هم می خواهید محصولات خود را و آنها هنوز در حال برنامه ریزی است که با موجودی خود گفت:” جرمی نیکسون مدیر عامل شرکت اقیانوس شبکه اکسپرس یک ظرف حمل و نقل شرکت. “در بعضی از نقاط مانند آمریکای شمالی و موجودی بسیار کم در این لحظه به طوری که آنها نیاز به پر کردن” او گفت: CNBC به تازگی.

شهرستان گسترده مستندات و قرنطينه منجر به کمبود نیروی کار که بر تدارکات مانند وانت و حمل و نقل به خصوص برای یخچال کالا گفت: نیکسون.

کشتی های حمل یخچال ظروف محموله مرغ از ایالات متحده به چین در حال منحرف به بنادر هنگ کنگ, کره جنوبی, تایوان و ویتنام به عنوان پورت های در حال اجرا از فضا برای ظروف یخچال است که نیاز به متصل به برق منابع رویترز گزارش داد.

خرده فروشان در حال حاضر شروع به تجدید نظر در زنجیره تامین خود را به عنوان آنها را اجرا پایین در موجودی مواد و کالا گفت: نیکسون.

بنابراین خریداران در حال حرکت هستند با علاقه بیشتری در رزرو از جنوب شرق آسیا برای جبران این کمبود از چین گفت: نیکسون.

که استراتژی تغییر ناشی از جنگ تجاری بین آمریکا و چین و همچنین افزایش دستمزدها در چین است.

با توجه به گزارش Qima یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر زنجیره تامین شرکت بازرسی خریداران ایالات متحده در حال حاضر شروع به حرکت خود منابع دور از چین با بازرسی تقاضا در سال 2019 پایین 14 درصد از سال 2018 است. بسیاری از آن تولید نقل مکان کرد و به آسیای جنوب شرقی و تایوان که در آن بازرسی و ممیزی از ایالات متحده مارک های رشد 9.7 درصد در سال 2019 از سال 2018 و به جنوب آسیا که در بازرسی تقاضا رشد 37% در سال در همان دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>