شیوع کروناویروس تبدیل شده آسیا بهترین نمایشی ارز را به یکی از بدترین

تایلند بات است حرف از آسیا قوی ترین ارز در سال 2019 به یکی از شهرهای انجام این سال پس از شیوع کروناویروس جدید که نشات گرفته از چین است.

تایلندی ارز دهکدهای از دست داد حدود 4.1 درصد در برابر دلار آمریکا تا کنون این سال, معکوس تقریبا نیمی از آن 7.9% سود در برابر دلار در سال 2019.

در تلاش برای تقویت اقتصاد تایلند کشور, بانک مرکزی, بانک مرکزی تایلند در روز چهارشنبه به طور غیر منتظره قطع سیاست خود را در رای دادن به یک زمان تمام کم و اشاره به گسترش ویروس به عنوان یک دلیل که کشیدن پایین رشد.

Trinh Nguyen, اقتصاددان ارشد در بانک سرمایه گذاری Natixis گفت: دومین اقتصاد در آسیای جنوب شرقی بوده و بیش از حد وابسته به خارجی تقاضا” به خصوص که از چین است.

نگوین گفت CNBC “Squawk Box آسیا” که درآمد گردشگری از چین با حدود 2.7 درصد از تایلند تولید ناخالص داخلی در حالی که صادرات به چین را تشکیل می دهند برخی از 6 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور.

“ما می دانیم که با یقین مطلق است که به گردشگری ضربه خواهد بود وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که صادرات نیز به احتمال زیاد به “دیگری رو به پایین بکشید” در تایلند حدود 500 میلیارد دلار از اقتصاد است.

“این است که چرا ما کاهش پیش بینی تولید ناخالص داخلی به تنها 2.2 درصد در سال جاری است و این بدان معناست که تایلند بسیار کوتاه از بانک جهانی هدف از 5% اگر آن را می خواهد برای رسیدن به بالا, وضعیت درآمد در حدود یک دهه” گفت: Nguyen.

گسترش جدید coronavirus اعتقاد به سرچشمه از چین در شهر ووهان باعث شده است تا مقامات در چین به قرنطینه شهرهای متعدد تعطیل کسب و کار هاب با گسترش قمری تعطیلات سال جدید و ممنوعیت خارج از کشور تورهای گروهی.

چین بزرگترین خروجی بازار سفر و تایلند دریافت 10.5 میلیون مسافران چینی در سال 2018 — کمتر از دلار هنگ کنگ و ماکائو با توجه به داده های چین گردشگری خارجی موسسه تحقیقات.

تایلندی وزارت گردشگری و وزارت تخمین زده است که کاهش گردشگران از چین می تواند منجر به 50 میلیارد بات ($1.61 میلیارد دلار) از درآمد از دست رفته گزارش رویترز،.

تایلند نیاز به رقابتی تر می شود

چنین کشیدن از بخش گردشگری اضافه شده است نگرانی به در حال حاضر شکننده تایلندی اقتصاد و بانک مرکزی به احتمال زیاد به کاهش نرخ تورم و افزایش رشد چند اقتصاددانان گفت.

“ما نمی فکر می کنم یکی کاهش نرخ خواهد شد به اندازه کافی در جلوگیری از کاهش سرعت رشد, اجازه دهید به تنهایی تقویت رشد” Prakash Sakpal آسیا اقتصاددان در بانک هلندی ING نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

“اعتقاد ما (بانک تایلند) می خواهید را به جلوتر از منحنی در سیاست خود در پاسخ به وضعیت در حال تحول. اگر پس از دیگری قطع می شود و در نشست بعدی در ماه مارس را حس می کند بیشتر به عنوان یک موقع و احتمالا بیشتر موثر, افزایش, اقتصاد,” او اضافه شده است.

اما در دراز مدت, تایلند باید اقتصاد خود را رقابتی تر و شیوع ویروس می تواند یک فرصت برای کاهش وابستگی آن به “فرار بخش” مانند گردشگری گفت: Nguyen.

“من فکر می کنم آنها نیاز به سرمایه گذاری بیشتر آن را یک سوال از سرمایه گذاری که در آن او گفت:” توضیح داد که اقتصاد تایلند نیاز به “تنوع بخشیدن به منابع درآمد به طوری که تایلند می تواند به خودی خود تولید خود را رشد.”

“در غیر این صورت آنها گیر در دام که در آن با وجود همه چیز را که آنها تولید نمی تواند پایدار تقاضای داخلی به خصوص سرمایه گذاری و مصرف,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>