شیوع کروناویروس به بهداشت عمومی در چین فشار آن نیاز

یک افسر می ایستد بین چادر برای غربالگری بازدید کنندگان خارج از کلینیک ساختمان Changhai بیمارستان در شانگهای چین, پنج شنبه, فوریه. 03, 2020.

گتی ایماژ

پکن — جهانی coronavirus همه گیر است پرتاب پول بیشتر و حمایت دولت برای بهداشت عمومی در چین است.

آن است که آیا سیاست های جدید سرمایه و یا حتی یک مدرسه شیوع آنچه را رسما به نام COVID-19 تشدید کرده است ملی توجه ناکافی بودن چین بهداشت عمومی و زیرساخت از تخت بیمارستان به تخصص های پزشکی.

بهداشت و درمان چالش های جهانی هستند و نه محدود به چین است که زیر آتش اولیه برای پوشش تا از شدت بیماری مسری و تلاش های اخیر برای منحرف کردن منشاء آن دور از کشور است.

پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر ماه دسامبر در شهر ووهان بیماری به کشته شدن بیش از 3300 نفر در سراسر کشور و بیش از 92,000 مردم در خارج از کشور در بیش از 180 کشور و مناطق.

اوایل موارد در ووهان در ارتباط بودند به یک محلی زندگی می کنند حیوانات بازار است. به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش شهر عجله برای ساخت دو بیمارستان و دوباره هدف دیگر مناطق برای مراقبت از ده ها هزار نفر از بیماران. در پایان 2018 ووهان را در کمیسیون بهداشت گفت: نرخ اشغال تخت بیمارستان بود و در حال حاضر در 94%.

به عنوان گسترش این ویروس در چین متوقف شده مقامات در حال حاضر با تمرکز بر کمک به اقتصاد بازیابی از یک مستند طولانی مدت.

هفته گذشته دولت مرکزی به نام بیشتر برای صدور اوراق قرضه دولت های محلی به پشتیبانی از انواع پروژه ها از جمله کسانی که در سلامت عمومی است. قبلا محلی بدهی دولت متمرکز سنتی توسعه زیرساخت ها از جمله حمل و نقل.

سطح دولت در مقابل فردی هزینه های بهداشت عمومی در چین است که به جای بالا در مقایسه با آن از عمده کشورهای توسعه یافته با توجه به ژائو بون مدیر پژوهش در پکن بر اساس سنگ آبی مدیریت دارایی ها.

“به عنوان یک نتیجه هدایت برخی از دولت های محلی اوراق قرضه به مراقبت های بهداشتی و سلامت عمومی خواهد شد کمک به کاهش بار بر روی افراد” ژائو گفت: با توجه به CNBC ترجمه از چینی به اظهارات. او انتظار دارد که دولت بودجه را به نقش اصلی در جلسه بهداشت عمومی نیاز دارد در حالی که بالا پایان خدمات مراقبت های بهداشتی ممکن است جذب شرکت های خصوصی و سرمایه خارجی است.

فوری نیاز جهانی

چین تنها نیست در احساس فشار در بهداشت عمومی است. بانک جهانی هشدار داد در آن شرق آسیا و اقیانوس آرام اقتصادی به روز رسانی منتشر شده در مارس 30 که یک واکسن به احتمال زیاد نمی تواند برای یک سال دیگر-و-نیم است. همچنین گفت: بیمارستان ها خواهد بود تا با غرق coronavirus بیماران آن دشوار خواهد بود برای مراقبت از نیازهای دیگر منجر به مرگ و میر بیشتر.

“مگر در مواردی که ظرفیت را افزایش می دهد به طور چشمگیری سلامت سیستم می تواند قرار داده شده تحت فشار فوق العاده ای برای یک دوره دو سال” در این گزارش هشدار داده است.

بانک جهانی گفته است که آماده به صرف تا 160 میلیارد دلار بیش از 15 ماه برای کمک به کشورهای در پاسخ به بهداشت و اقتصادی نیاز دارد. اولین دسته از پروژه ها به ارزش 1.9 میلیارد دلار برای 25 کشور مورد تایید در 2 آوریل.

“من معتقدم که این بحران بسیار شدید آن را تغییر عمومی در اولویت نسبت به بخش بهداشت و درمان” یواخیم فون Amsberg معاون رئیس جمهور برای سیاست و استراتژی در پکن مستقر در بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی گفت: در یک مصاحبه تلفنی در 27 مارس ،

“وجود دارد به رسمیت شناختن است که این بسیار شدید رویداد که ممکن است رسیدن و یا تجاوز به بحران مالی جهانی گفت:” اشاره کرد که به عنوان یک نتیجه “من بسیار قوی تمایل به عمل فراتر از (این) سنتی حد و مقیاس.”

چند جانبه بانک توسعه پا کرده است تا خود را تمرکز بر بهداشت عمومی. آن را اعلام کرد در مارس 3 برنامه ای برای 5 میلیارد دلار تسهیلات وام اختصاص داده شده به کمک به هر دو سازمان های دولتی و خصوصی آمار coronavirus. یک وام 500 میلیون دلار برای هند تحت بررسی و 250 میلیون دلار برای کشور اندونزی. ترکیه و بنگلادش و سریلانکا نیز علاقه مند با توجه به فون Amsberg.

این بانک همچنین اعلام کرد در 7 آوریل تصویب وام اضطراری از حدود 355 میلیون دلار برای حمایت از بهداشت عمومی زیرساخت در پکن و چونگکینگ.

املاک و مستغلات-مانند سرمایه گذاری روند

در بخش خصوصی علاقه به سرمایه گذار در سلامت مراقبت از فرصت ها در چین افزایش یافته است و در سال های اخیر به خصوص با توجه به کشور رشد فراوانی پیری جمعیت و توسعه نیافته سیستم های مانند بیمه و خصوصی-اجرای بیمارستان.

مایکل زو شریک مدیریت در چین بر اساس CEC مدیریت دارایی اشاره کرد که ده ها میلیون نفر از شهروندان چینی که عبور از سن بازنشستگی هر سال در حال ثروتمند تر از نسل قبل خواهد بود قادر به پرداخت هزینه گران تر از خدمات مراقبت های بهداشتی.

“وجود دارد بیشتر و بیشتر پول خصوصی ساخته شده است که پول خود را در املاک و مستغلات. آنها به دنبال املاک و مستغلات-مانند سرمایه گذاری” زو گفت: با توجه به یک “بیمارستان است که مانند یک هتل است.” او انتظار دارد این روند سرمایه گذاری خواهد بود بیشتر قابل رویت در سال آینده.

پیشرفت های سریع در سلامت مربوط به تحقیق و توسعه و فناوری نیز موجب کشت از شروع یو پی اس به دنبال ایجاد داروهای جدید و یا فروش آنلاین سلامت مشاوره. و در این صورت ویروس تقاضا برای انواع جدیدی از تجهیزات مجموعه به افزایش است.

مدیریت اموال شرکت JLL انتظار بیشتری استقرار مادون قرمز دماسنج متصل به اینترنت سنسورها و روبات ها که می توانید درجه حرارت و ضد عفونی کردن مناطق با توجه به اریک لی, سر, عملیات, اموال و دارایی, مدیریت, برای JLL چین بیشتر است.

در دارویی, پایان, چند, چینی, تیم های تحقیقاتی در حال حاضر در خط مقدم از مسابقه های جهانی به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن. دلار هنگ کنگ-ذکر شده CanSino بیولوژیک دریافت تاییدیه ماه گذشته شروع به آزمایش بر روی انسان است.

خود را حامی Qiming سرمایه گذاری شرکای پنج شنبه اعلام کرد آن بسته شده بود صندوق هفتم با بالا بردن بیش از حد انتظار 1.1 میلیارد دلار است. جدید صندوق های سرمایه گذاری انتظار می رود که تقسیم بین مراقبت های بهداشتی و فن آوری با بخشی رفتن نسبت به قبل از IPO و در اواخر مرحله بهداشت و درمان شرکت با توجه به نساء لئونگ یک شریک مدیریت در Qiming.

“من فکر می کنم سلامت عمومی زیرساخت احتمالا ساخته شود توسط دولت است. من فکر می کنم آن را کمی سخت تر به عنوان یک سرمایه گذار خصوصی به سرمایه گذاری در زیرساخت ها” لئونگ گفت: در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه. “من شده است با تشویق های مختلف ادارات دولتی برای قرار دادن (خارج) بیشتر برنامه ها و درجه ها در بهداشت عمومی و مدیریت است.”

فقط در هفته گذشته, چینی, املاک و مستغلات غول Vanke اعلام کرد آن را اهدا کرده است 200 میلیون سهم به ارزش 5.3 میلیارد یوان ($757.1 میلیون) به Tsinghua دانشگاه برای ایجاد Vanke دانشکده بهداشت عمومی. سهم توضیح داده شده است به عنوان یک کمک مالی از کارکنان صندوق به جای ذکر شده در شرکت خود را.

مارگارت چان سابق مدیر کل سازمان بهداشت جهانی خواهد بود که دین در حالی که Vanke بنیانگذار و رئیس افتخاری وانگ شیعه خواهد بود افتخاری مدیر با توجه به اعلام. یک نماینده برای مدرسه بود نظر در دسترس نیست.

بخشی از انگیزه برای عمل در حال حاضر است یک مورد از درس های آموخته شده از شیوع این بیماری در چین شدید سندرم تنفسی یا سارس حدود 17 سال پیش.

“اگر در زمان یا بعد از آن (زمان) وجود دارد تلاش بیشتر در مبارزه با مواد مخدر توسعه ما در واقع می تواند با آن برخورد بهتر با این زمان coronavirus وضعیت” گفت: Ding Sheng مدیر پکن-بر اساس بهداشت جهانی مواد مخدر کشف موسسه که بر داروهای بیماری در جهان در حال توسعه مانند سل است. غیر انتفاعی تاسیس شد و در سال 2016 توسط Bill & Melinda Gates Foundation, Tsinghua دانشگاه و پکن شهرداری دولت از طریق بخش دولتی و خصوصی مشارکت. دینگ نیز دین از علوم دارویی مدرسه و دانشگاه.

“در دراز مدت من فکر می کنم ما را ببینید بیشتر همکاری جهانی به خصوص در بهداشت عمومی بیماری های” دینگ گفت. “در گذشته این (بود) چیزی که مردم در مورد صحبت کردیم اما (وجود دارد) عمل کوچک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>