شیوع کروناویروس نیروهای چین شروع یو پی اس خود را به تجدید نظر در اولویت های

یک کارگر در یک فروشگاه میوه با پوشیدن یک ماسک صورت و با استفاده از تلفن همراه خود را به عنوان او منتظر مشتریان در پکن در فوریه 29, 2020.

Stringer | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

پکن — coronavirus شیوع تکان دادن تا چین سرمایه گذاری صنعت به عنوان شرکت تغییر کسب و کار خود را با ذهنیت در حالی که دیگران به دنبال فرصت های جدید است.

رشد سریع اقتصادی در چین یک بار بدان معنی است که کسب و کار می تواند سوار شدن روند کوتاه و به سرعت تولید سرمایه برای خود بنیانگذاران’ بعدی سرمایه گذاری با کمی فکر به عواقب طولانی مدت و یا فرصت.

در حال حاضر برخی در این صنعت می گویند بیشتر شروع یو پی اس در حال تحقق اهمیت داشتن بیشتر سرمایه در دست در حالی که سرمایه گذاران در حال ارزیابی روند چه ویروس’ اختلال ممکن است سرعت بخشیدن به. Coronavirus که از کشته شدن بیش از 2900 نفر در چین به ارمغان آورده است بسیاری از این کشور به نزدیکی وقفه سال گذشته رکود, در, رسمی, رشد تولید ناخالص داخلی به 6.1%.

صنعت سرمایه در چین شد و در حال حاضر تلاش سال گذشته است.

پس از افزایش بیش از دهه گذشته به $110.7 میلیارد دلار در مقابله ارزش در سال 2018, چینی, سرمایه معاملات کاهش یافته است به $49.4 میلیارد دلار ارزش در سال گذشته با توجه به اطلاعات مالی شرکت PitchBook. ارزش VC معاملات بریده فقط $2.1 میلیارد دلار برای سال جاری از طریق Feb. 26 شرکت اضافه شده است.

“این ویروس یک نوع انتقال منفی” گفت: Jeff وو چین متمرکز شریک در دره سیلیکون مبتنی بر Pegasus تکنولوژی سرمایه گذاری با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان. “سال 2020 خواهد بود حتی سخت تر است.”

“برای اولین نیمی از سال, VC, PE (خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت) نیاز به حفظ شبکه خود را حفظ جریان نقدی خود را,” وو گفت.

سرمایه گذاران صحبت می کنند به طور کلی از لغو جلسات و تاخیر در معاملات به عنوان یک نتیجه از ویروس. این فقط یک تکه از اثرات موج دار شدن این بیماری بسیار مسری است که با داشتن در اقتصاد چین ، شرکت های جهانی است که تکیه بر کارخانه ها در سرزمین اصلی هستند و هیچ گونه نگرانی در مورد توانایی تامین کنندگان برای بازگشت به کار و انجام سفارشات.

هوبئی استان و پایتخت خود را از ووهان مرکز شیوع هنوز گزارش مرگ و میر و صدها مورد جدید حتی اگر ویروس’ گسترش به نظر می رسد که متوقف شده در سایر نقاط کشور است. این بیماری در حال حاضر گسترش فراتر از چین مرز و آلوده به هزاران نفر در حداقل 60 کشور در سراسر جهان است.

“پس از این بحران بازار قطعا کم کردن سرعت. که قطعا آهسته خصوصی بازار سهام در چین” مایکل زو شریک مدیریت در چین بر اساس CEC مدیریت دارایی گفت: در یک مصاحبه. خصوصی بازار سهام در چین بسیار کوچک است و “آمریکا سهام خصوصی (شرکت) نمی تواند به چین آمده خود را به انجام علت سعی و کوشش نمی بستن قرارداد.”

ما یک فرصت بزرگ پس از این بحران به خرید بسیاری از ما (سبد سرمایه گذاری) رقبا (در) با قیمت بسیار ارزان.

مایکل زو

شریک مدیریت در CEC مدیریت دارایی

Preqin گفت: چین بر اساس سرمایه و شرکت های سهامی خصوصی مطرح کرده اند حدود 600 میلیون دلار تا کنون این سال, در مقابل مبلغ 84 میلیارد برای همه از سال گذشته است.

صنعت مبارزات را به ایجاد فرصت برای زو که می گوید این شرکت خیط و پیت کردن با پول, با وجود داشتن به تاخیر در پرتاب دوم خود در آمریکا-دلار صندوق از فوریه تا ژوئن. “ما یک فرصت بزرگ پس از این بحران به خرید بسیاری از ما (سبد سرمایه گذاری) رقبا (در) با قیمت بسیار ارزان” او گفت:.

شرکت سرمایه گذاری شامل بیوتکنولوژی پزشکی دستگاه و کسب و کار تجارت الکترونیکی که واقعا تحت تاثیر قرار, مقدار, حتی اگر آنها لزوما انجام و همچنین قبل از این ویروس آمار زو گفت. او اشاره کرد که یکی از سرمایه گذاری در یک فروشگاه زنجیره ای در ووهان است که هنوز هم پول — تقریبا 2 میلیون یوان ($286,000) یک روز — با وجود این شهر را قرنطینه دولت است.

پول نقد در دست

در این صنعت تو رفتگی در دیوار چینی e-سیگار سازان — که جذب ده ها میلیون دلار و بزرگ نام سرمایه گذاران از قبیل سرمایه سکویا — ویروس فقط آخرین چالش است.

در حالی که ایالات متحده موشکافی بیش از خطرات بهداشتی در ایالات متحده e-سیگار صنعت در چین برخورد کرد و در ماه نوامبر با ممنوعیت خرید و فروش آنلاین که شرکت مجبور به حرکت به فروشگاه های فیزیکی. حدود دو ماه بعد به عنوان coronavirus همچنان به گسترش مشتریان بالقوه هستند و ماندن در خانه در حالی که برخی از فروشگاه ها که تا به حال به نزدیک حداقل به طور موقت.

Relx تکنولوژی e-سیگار شروع کردن به اندازه کافی سرمایه در دست به آب حداقل دو سال بیشتر بنیانگذار و مدیر عامل کیت وانگ در مصاحبه ای گفت:. تقریبا دو سال از شرکت می گوید که حدود 2000 فروشگاه در چین است و در گوشه ای بیش از نیمی از بازار داخلی است.

کارخانه خود را — که به استخدام کارکنان از 3000 به 4000 — به تدریج از سر گرفته عملیات در چند روز گذشته و وانگ انتظار دارد که تولید را به حالت عادی بازگشت تا پایان ماه مارس است. در این سال او هنوز هم برنامه ای برای باز کردن مکان های بیشتری در خانه و خارج از کشور و همکاری نزدیک تر با فروشگاه رفاه.

در همین حال رسانه های چینی گزارش شده در دو هفته گذشته که رقبای مانند SnowPlus اخراج حدود 50 درصد از کارکنان خود را پس از سه ماهه چهارم و جریان نبوده است قادر به پرداخت کارکنان برای حداقل دو ماه.

SnowPlus نه تایید یک شکل اما گفته CNBC کاهش کارکنان بخشی از کسب و کار “بهینه سازی” به جای واکنش بازار و این که این شرکت هنوز هم استخدام بیش از 450 پرسنل به استثنای کارکنان فروش. این شرکت همچنین می خواهد خود را فاش نمی کند وضعیت مالی اما گفت: “استراتژی خود را از طریق 2021 است بصورتی پایدار و محکم در جای خود” و سرمایه گذاری آینده است. جریان بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

تغییر فرصت ها

از ژانویه تا فوریه میان قمری تعطیلات سال جدید و نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس روزانه کاربران فعال برای سوار-نقطه برنامه دیدی و Meituan اجرا می شود که مواد غذایی و تحویل به شدت کاهش یافته است با توجه به داده ها از برنامه توسعه شرکت خدمات شفق تلفن همراه. از سوی دیگر داده ها نشان داد افزایش اندکی برای برنامه های مانند Kuaishou و iQiyi.

روشن نیست که آیا این روند خواهد داشت و یا در چه مقیاس به عنوان چینی بازگشت به کار و فعالیت های کسب و کار در نهایت به حالت عادی برمی گرداند.

اما سرمایه گذاران تمایل دارند به توافق برسند برخی از کسب و کار جدید مانند تولید تازه, تحویل, در اینجا به ماندن و فرماندهی عالی ارزیابی در آینده با توجه به تقسیم عددی بر مضرب از رشد فروش در چند هفته گذشته. مراقبت های بهداشتی نیز تمرکز اصلی برای سرمایه گذاران گفت.

در میان روند است که در گذشته سوفی یائو مدیر کل در Pegasus تکنولوژی سرمایه گذاری (چین) انتظار دارد که یک وانت در توسعه self-driving فن آوری در حالی که اعتیاد به مواد مخدره در اطراف هوش مصنوعی و فناوری blockchain را به تدریج پراکنده.

بازارهای مالی در حال حاضر منعکس کننده سرمایه گذار شرط در برنامه به طور بالقوه بیشتر رشد پایدار فرصت ها. به عنوان سهام ایالات متحده سقوط بیش از 10 درصد در هفته گذشته برخی از New York-لیست شرکت های چینی اب و هوای فروش به مراتب بهتر از دیگران است.

خرید گروه تجارت الکترونیک پلت فرم Pinduoduo رز 3.5% فن آوری های غول پیکر Alibaba از دست 2.1% و 111 یک فروشنده آنلاین پزشکی و مراقبت های بهداشتی 3.7% سقوط کرد.

حتی Luckin قهوه خود اعلام کرد استارباکس رقیب در چین برگزار می شود تا بهتر از آن آمریکا رقیب. سهام کاهش 1.2 درصدی در هفته گذشته در مقابل بیش از 10 درصد برای استارباکس.

زمانی که Luckin ذکر شده در نزدک در راه اندازی اولین شرکت از این حباب داتکام برای رسیدن به یک ارزیابی از 3 میلیارد دلار در کمتر از دو سال افزایش نگرانی ها در مورد رشد پایدار. اما لیو Erhai بنیانگذار Luckin سرمایه گذار شادی سرمایه گفت: به عنوان مورد برای شرکت هسته ای سرمایه گذاری به طور کلی قهوه شرکت دارای ذخایر کافی برای 12 ماه آینده با بیش از 10 میلیارد یوان در پول نقد در دست است.

Luckin کاهش یافته است به نظر در آن وضعیت مالی و گفت: از آن ارائه شده به مصرف کننده تخفیف به فروشگاه در بسیاری از کشور بازگشایی شد در دو هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>