دانش آموزان چینی از هانگژو No. 5, دبیرستان, تحصیل در یک کلاس درس در شب برای آینده ملی آزمون ورودی کالج (Gaokao) در 29 مه 2018 در هانگژو چین است.

بصری چین گروه | گتی ایماژ

به عنوان دولت های محلی در چین به تاخیر بازگشایی مدارس به منظور محدود کردن گسترش ویروس جدید پدر و مادر و موسسات در حال تبدیل شدن به آنلاین آموزش قرار دادن فشار بر روی بازیکنان صنعت به ارائه.

کلاس های آنلاین اختصاص کمتر از 10 درصد از درآمد حاصل پس از پکن مبتنی بعد از مدرسه اپراتور Zhuoyue Youcai فناوری آموزش و پرورش راه اندازی دیجیتال برنامه دو سال پیش گفت: Lü فی گروه مدیر مدرسه با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

در حال حاضر آن را تنها راه برای این شرکت به تولید پول نقد.

همه از شرکت در کلاس های منتقل شده اند حاضر, حتی اگر آنها هزینه کمتر نسبت به دوره های آفلاین — اما این امر همچنین کاهش درآمد معمول خود را حدود 40% Lü فی گفت. “این فقط یک انتخاب بین صفر و چیزی است.”

دراز مدت این می تواند تدریس خصوصی آنلاین بیشتر قابل قبول برای یک بار مردد پدر و مادر و به طور بالقوه منجر دراز مدت به تدریس خصوصی آنلاین در چین در نظر ما.

الکس لیو و همین Lau

تحلیلگران چین رنسانس

چین حدود 276 میلیون کودک در مدرسه بودند به عنوان ماه سال جدید قمری فرار از مدرسه جدید کروناویروس رسید. این بیماری به کشته شدن بیش از 2000 نفر در چین و آلوده به ده ها هزار نفر, باعث بسیاری از استان ها به تاخیر در از سرگیری سال تحصیلی برای هفته ها.

اما جامعه ای که جوایز خوب آموزش و پرورش در حال رفتن به اجازه دهید یک ویروس جلوگیری از فرزندان خود را از یادگیری است.

برخی از والدین امضا کرده اند برای کلاس های آنلاین از آنجا که آنها می ترسند فرزندان خود را نمی خواهد بود قادر به نگه دارید تا با همسالان خود که مدارس دوباره باز کنید. بسیاری از استان ها و مدارس نیز درخواست شده است که کودکان لحن به دوره های آنلاین در طول این زمان. در بسیاری از مناطق محلی را ممنوع آفلاین از موسسات فعال در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

“دراز مدت این می تواند تدریس خصوصی آنلاین بیشتر قابل قبول برای یک بار مردد پدر و مادر و به طور بالقوه منجر دراز مدت به تدریس خصوصی آنلاین در چین در نظر ما” چین رنسانس تحلیلگران الکس لیو و همین Lau گفت: در Feb. 3 گزارش.

مهندسین نرم افزار در 17EdTech که همکاری با مدرسه عمومی, سیستم های آنلاین, آموزش و پرورش کار کرده اند روز و شب پس Jan. 23 برای مقابله با تقاضا و حفظ دسترس بودن آن, آنلاین, محصولات, سخنگوی Lü تائو گفت: در هفته گذشته.

“بدیهی است که تقریبا در تمام مدارس آنلاین را افزایش ثبت نام در طول شیوع اگر چه هیچ اطلاعات عمومی در دسترس هنوز” Lü تائو گفت: با توجه به CNBC ترجمه از ماندارین-زبان سخنان.

بازار رقابتی

بزرگ تاسیس بازیکنان در چین آموزش بازار در تلاش هستند تا بهترین استفاده را از این روند در چه چیزی می تواند یک بازار بسیار رقابتی.

بعد از مدرسه تدریس خصوصی شرکت تل آموزش و پرورش که در عمل آنلاین و آفلاین دروس ادعا می کند بیش از 2.3 میلیون دانش آموز ثبت نام در سه ماهه منتهی به نوامبر. 30.

در آن مسابقه برای گرفتن سهم بازار در آموزش آنلاین این شرکت ساخته شده است تا یک هوش مصنوعی در آزمایشگاه تحقیقاتی و صرف به شدت در کمپین های تبلیغاتی خود را برای مدرسه آنلاین Xueersi. در تابستان گذشته هزینه های کمپین به تنهایی به احتمال زیاد در صدر 1 میلیارد یوان ($143 میلیون) با توجه به گزارش های رسانه ها.

وقتی پرسیده شد که در مورد شکل تل با اشاره CNBC به آن گزارش های مالی. از آنجا که ویروس آمار این شرکت به شدت تبلیغات خود را برای مدرسه آنلاین در چین توییتر-مانند Weibo پلت فرم ها و دیگر رسانه های اجتماعی چینی.

سهام ایالات متحده ذکر شده شرکت تا بیش از 20 ٪ در سال است. کسانی که از رقیب جدید شرقی آموزش و پرورش باید با صعود بیش از 14 درصد بیش از مدت زمان مشابه در حالی که سهام جدید شرقی هنگ کنگ-فهرست آنلاین آموزش و پرورش تابعه Koolearn باید رسید حدود 75 ٪ در سال تا کنون از طریق ظهر چهارشنبه.

دوران سخت برای آفلاین آموزش و پرورش

آن را خیلی زود به بگویید که چه تاثیر دراز مدت خواهد بود برای آموزش آنلاین میباشد.

بسیاری از شرکت ها در حال ارائه اولیه مهد کودک تا 12 کلاس به صورت رایگان در طول این دوره زمانی است. آنها امیدوارند این کاربران می تواند تبدیل به مشتریان پرداخت پس از ویروس متهم در نهایت کمک به افزایش درآمد.

تا کنون بازیکنان کوچکتر در حال انجام آنچه آنها می توانند برای زنده ماندن.

Zhuoyue Youcai فناوری آموزش و پرورش نیاز به بازپرداخت پدر و مادر به صورت آفلاین دروس و پرداخت اجاره برای خالی کلاس های درس و دفاتر Lü فی گفت. لیزینگ هزینه ها به تنهایی می تواند حساب برای 10 ٪ تا 30 ٪ از هزینه های عملیاتی برای بعد از مدرسه موسسات در یک شهر بزرگ مانند پکن او برآورد شده است.

علاوه بر این کیفیت می تواند رنج می برند. “اکثریت قریب به اتفاق معلمان در چین ندارد و هر گونه تجربه و آموزش آنلاین” Lü فی گفت.

در حالی که شرکت های متوسط مانند Zhuoyue Youcai نیز شرط حمایت از دولت نیست و همه شرکت ها می توانید صبر کنید.

در فوریه. 6 شناخته شده آفلاین تکنولوژی آموزشی موسسه در چین به نام Xiongdilian گفت: آن اخراج تمام کارکنان آن در پکن و مکان در شهرهای دیگر خواهد شد در سمت چپ به کار به طور مستقل. در یک آنلاین, پست, بنیانگذار لی تائو اشاره کرد عدم جریان وجوه نقد به عنوان دلیلی برای تعطیلی.

“قبل از تعطیلات ما در حال حاضر سخت تر ما کمربند تاخیر در پرداخت حقوق و دستمزد مورد استفاده همه پرسنل ما کاهش هزینه در سفارش به چرخش در بعد از تعطیلات قله استخدام دانشجو دوره” لی گفت: با توجه به CNBC ترجمه متن چینی. “اما چه کسی می دانست که این ویروس می تواند بسیار شدید و غیر منتظره است که آن را خراب کردن همه برنامه های ما است.”

CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de