شیوع کروناویروس می ترسید ‘بیماری X’

Coronavirus شیوع می تواند ترس “بیماری X” است که کارشناسان هشدار داده اند در مورد, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) مشاور.

پروفسور ماریون Koopmans رئیس viroscience در مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس در روتردام گفت: گسترش COVID-19بیماری ناشی از کروناویروساست “به سرعت در حال تبدیل شدن به این بیماری همه گیر چالش است که متناسب با بیماری X دسته”.

که نشان داد در ماه فوریه 2018 که آن را آماده برای ناشناخته بین المللی بیماری همه گیر لقب “بیماری X”.

در لیست خود را از تحقیق و توسعه از اولویت های این سازمان گفت: این نشان “دانش که جدی بین المللی بیماری می تواند ناشی از یک عامل بیماری زا در حال حاضر ناشناخته به علت بیماری در انسان”.

نوشتن در مجله Cell, پروفسور Koopmans گفت: “این که آیا آن را شامل می شود یا نه, این بیماری به سرعت در حال تبدیل شدن به این بیماری همه گیر چالش است که متناسب با بیماری X دسته ذکر شده به این که اولویت لیست بیماری هایی که ما نیاز به آماده سازی در حال حاضر ما جامعه جهانی.

“اولیه resemblances با شیوع سارس در نظر منشا آن بیماری های مرتبط با عفونت و توانایی به گسترش هستند روشن است.

“اما پس از سال 2003 جهانی مسافرت هوایی افزایش یافته است بیش از 10 برابر شده و تلاش مورد نیاز به سعی کنید برای جلوگیری از بیماری همه گیر در حال دلهره آور است.”

بیشتر از Covid-19

Marion Koopmans says COVID-19 fits 'Disease X'
تصویر: ماریون Koopmans می گوید COVID-19 ‘متناسب با بیماری X دسته’

پروفسور Koopmans گفت: کلید دانش شکاف بودند که ارزیابی “در پرواز” و کارشناسان بهداشت عمومی بود “اتلاف وقت گرانبها نوشتن برنامه های کاربردی کمک به انجام آنچه که ما می دانیم باید انجام شود”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او افزود: “زمان خواهد شد بگویید که آیا تثبیت تلاش های مقامات چینی و بین المللی بهداشت عمومی و تحقیقات جامعه موفق خواهد شد.

“اما ما همچنین نیاز به درک چگونه ما را در این مدل از آمادگی برای آینده اثبات.”

بیش از 79 ، 000 مشکوک و تایید موارد COVID-19 شناسایی شده اند که عمدتا در چین که در آن سرچشمه با بیش از 2600 مرگ و میر ثبت شده است.

وجود دارد ترس از همه گیر جهانی پس از افزایش شدید موارد در کشورهایی از جمله ایتالیا و کره جنوبی به عنوان مقامات مسابقه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اما چه کسی گفت که شیوع کروناویروس نبود خارج از کنترل در سطح جهان و نه باعث مقیاس مرگ و میر و آن را “خیلی زود” صحبت از یک بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>