Coronavirus: شهردار نیویورک de Blasio خواستار نیویورکی برای پوشش چهره با روسری یا bandanas در حالی که در خارج

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت نیویورکی برای پوشش چهره خود را زمانی که آنها بیرون بروید حتی اگر آن را یک ماسک خانگی معکوس راهنمایی های قبلی مشاوره فقط کسانی که بیمار هستند پوشیدن ماسک.

“ما در حال مشاوره نیویورکی به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بیرون بروید و نزدیکی افراد دیگر” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “این می تواند یک روسری می توان آن را چیزی است که شما ایجاد می کنید در صفحه اصلی می توان آن را یک bandana.”

د Blasio هشدار ساکنان برابر با پوشیدن ماسک های جراحی و یا دیگر پزشکی-درجه ماسک نگران کننده است که آن را برای کمبود تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان حتی بدتر است.

“هنگامی که شما فکر می کنید از ماسک شما فکر می کنم آنچه ما مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان نیاز دارند و کسانی که ارزش منابع است که ما در حال در آوردن آن PPEs که برای آنها و همه کسانی که مردم در خط مقدم که به آن نیاز دارید” د Blasio گفت.

کمتر علاقه داشتن به صورت پوشش, بهتر, دکتر گفت: Oxiris Barbot کمیسر نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی است. او توصیه می شود نگه داشتن بیش از یک صورت پوشش بر روی دست به طور متناوب آنها را.

Barbot گفت: آنها به تغییر موضع خود را پس از وجود گسترده جامعه انتقال در شهر نیویورک و شواهدی وجود دارد که این ویروس گسترش می یابد قبل از اینکه مردم را نشانه.

بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک صحبت می کند در یک کنفرانس خبری به عنوان USNS راحتی در بیمارستان کشتی می رسد در اسکله 90 در نیویورک آمریکا روز شنبه, مارس 30 سال 2020 است.

آنگوس و خورنده | بلومبرگ | گتی ایماژ

“48 ساعت گذشته واقعا زمانی است که سلامت ما و رهبری ما در بخش بهداشت و درمان است و بعد فورا رفت واز اطلاعات و تجزيه و تحليل اطلاعات و ارائه این پیشنهاد خاص پس از آن به معنای واقعی کلمه فقط در آخرین روز” د Blasio گفت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده تحقیقات جدید در اوایل این هفته نشان داد که چند خوشه از موارد در سنگاپور باعث شده افرادی که کاملا بدون علامت باشد.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه می شود روسری به عنوان حفاظت در برابر coronavirus.

زیر شب تهمت های مکرر که با مشاوره و گفت و روسری هستند “بسیار توصیه شده توسط حرفه ای ها.”

“بسته پارچه, من فکر می کنم در یک راه خاص یک شال گردن بهتر است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پزشکان هشدار داده اند که با پوشیدن ماسک در خانه و یا در غیر این صورت می تواند معکوس شود چرا که آنها ممکن است ایجاد یک “احساس امنیت کاذب” پیشرو مردم برای تمرین بیشتر موثر اجتماعی فاصله اقدامات کمتر دقت کنید.

“تا آنجا که به عموم مردم مربوط می شود آیا آن را به خودتان گزینه از پوشیدن روسری یا دستمال ممکن است بهترین ما می توانیم انجام دهیم در این مرحله گفت:” دکتر ویلیام Schaffner, پزشکی, مدیر بنیاد ملی برای بیماری های عفونی.

دکتر آنجلا Hewlett از بیماری های عفونی و جامعه امریکا گفت که با پوشیدن یک شال یا دستمال گلدار می تواند محافظت از دیگران از گسترش coronavirus. آن را نیز ممکن است نگه داشتن مردم از دست زدن به چهره خود را, او گفت:.

“یک روسری عمل مرتب کردن بر اساس مانند یک دستمال یا یک بافت” هیولت گفت. “اگر شما با پوشیدن یک شال در اطراف صورت خود را و یا یکی دیگر از ماسک خانگی پس از آن این احتمال وجود دارد که ترشحات خود را شامل می شود که به عنوان مخالف در حال گسترش به محیط زیست است.”

روز شنبه, de Blasio گفت: این شهرستان نیاز به پیدا کردن 3.3 میلیون N95 ماسک 2.1 میلیون فولاد ماسک, 100,000 انزوا لباس و 400 هواکش یکشنبه به این شهر بیمارستان آماده برای آمدن موج coronavirus بیماران انتظار جمعه.

در سطح جهانی coronavirus آلوده بیش از 1 میلیون نفر و زخمی شدن حداقل 50000 تا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

CNBC دن منگان, William Feuer و برکلی لاولیس کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>