نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio (D) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 و بسته شدن K-12 در مدارس دولتی شهر نیویورک است.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: برآورد اولیه از آمار بیکاری نشان می دهد حداقل یک و نیم میلیون نیویورکی اند و یا از دست دادن شغل خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است دولت و مقامات محلی به شاتر کسب و کار و مدارس در سراسر کشور.

“آن سرسام آور ما تنها با دیدن عدد اولیه آنها بدتر خواهد شد متاسفانه” د Blasio, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از مردم نمی توانند حتی از طریق آنلاین و یا از طریق تلفن به درخواست برای بیکاری.

“در حال حاضر برآورد اولیه ما این است که متاسفانه در حداقل یک و نیم میلیون نیویورکی به پایان خواهد رسید تا بیکار در حال حاضر و یا به زودی خواهد بود,” او گفت:.

آمریکایی ها ثبت بیش از 3 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جابجا کارگران در تعداد رکورد.

سنا به اتفاق آرا تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد در اواخر شنبه شب اما د Blasio گفت: این مقدار کافی است برای کمک به نیویورک شهرستان, کانون شیوع در ایالات متحده موارد در سراسر کشور شده اند دو برابر در هر سه روز و در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از ایالات متحده تمام موارد.

این لایحه در مجلس سنا با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک و بهبود بیمه بیکاری. این لایحه را فراهم می کند 5 میلیارد دلار به نیویورک که نمی آیند نزدیک به پوشش دولت پیش بینی درآمد کمبود Gov. اندرو کومو گفت: صبح روز پنج شنبه. دولت در حال حاضر صرف حداقل 1 میلیارد دلار در پاسخ به شیوع بیماری تا کنون.

“اگر دولت فدرال همه چیز آنها قادر به آن را به ما کمک خواهد کرد از طریق, و ما می تواند کمک به هر کس به نقطه که در آن ما در واقع شروع به, بهبود, که من فکر می کنم چیزی است که سخت به این باور قبل از تابستان یا پاییز اما ما به آن نقطه” د Blasio گفت.

کومو با انتقاد از امداد رسانی بسته بندی شده به عنوان “غیر مسئولانه” و “بی پروا” به دلیل آن را فراهم می کند نزدیک به اندازه کافی پول نقد برای پوشش دولت بزرگ از دست دادن در مالیات بر درآمد.

Coronavirus آلوده بیش از 21,800 مردم در این شهر و کشته شدن حداقل 281 de Blasio گفت. این شهرستان دارای 20,000 تخت بیمارستان است اما نیاز به رفتن به سه برابر این مبلغ توسط مه, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im