Coronavirus: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید دولت برای شروع بالینی دارو دادگاه اجازه موقت بیمارستان به ما می پرسد برای ملی پزشکی عرضه خرید

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری در میان شیوع کروناویروس در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است.

بنت Raglin | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او خواسته دولت فدرال به ملی خرید تجهیزات پزشکی و امضا در مکان های مختلف برای ساخت موقت بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران در سراسر کشور است که سخت ترین ضربه در آمریکا

کومو گفت: U. s. Army Corps of Engineers خواهد ساخت موقت بیمارستان ها در استونی بروک Westbury, Westchester و یعقوب K. Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک که شامل چهار فدرال بیمارستان 250 تخت در هر.

ایالت نیویورک نیز در حال اجرا یک کارآزمایی بالینی آغاز سهشنبه از یک رژیم درمان از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین دو داروهایی که پزشکان در آفریقا و جاهای دیگر می گویند آنها دیده می شود نتایج خوبی در مبارزه با ویروس.

کومو گفت: دولت فدرال نیاز به ملی خرید مورد نیاز تجهیزات پزشکی اضافه کرد که کمبود شخصی دنده محافظ مانند ماسک و زندگی صرفه جویی در تجهیزات مانند ماسک است که منجر به قیمت درآوردن. ماسک استفاده می شود که برای هزینه 85 سنت در حال حاضر $7 “چرا چون من در رقابت با کشورهای دیگر,” او گفت:.

“در حال حاضر زمانی که ایالات متحده در حال انجام آن ما در حال رقابت در برابر کشورهای دیگر. در برخی موارد ما savaging کشورهای دیگر” کومو گفت. “این فقط یک وضعیت غیر ممکن است برای مدیریت اگر ما نمی تواند تجهیزات ما می تواند از دست دادن زندگی است که ما می تواند در غیر این صورت ذخیره کنید اگر ما تا به حال تجهیزات.”

شهر نیویورک جدید کانون COVID-19 شیوع در آمریکا شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>