Coronavirus: شهر نیویورک در وزن و بسته پارک ها و زمین های بازی و خیابان به اجرا اجتماعی فاصله Gov. کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند به رسانه ها در Javits مرکز کنوانسیون است که در حال تبدیل به یک بیمارستان برای کمک به مبارزه با کروناویروس موارد بر مارس 24, 2020 در شهر نیویورک است.

ادواردو Munoz Alvarez | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو برنامه برای بستن برخی خیابان ها در شهر نیویورک و ممکن است نزدیک به پارک و زمین بازی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با کاهش تراکم.

دولت و مقامات محلی در حال گرفتن سخت تر موضع زیرا ساکنان شهر را زیر نیست دولت هدایت و تشویق مردم به حفظ فاصله حداقل شش فوت از یکدیگر است.

“این طرح در حال رفتن به خلبان بسته شدن خیابان در شهر نیویورک از آنجا که ما بسیار کمتر ترافیک در شهر نیویورک است. بسیاری از ما کمتر وسایل نقلیه در شهر نیویورک است. باز خیابان,” با باز کردن خیابان ها مردم کمتر جمع خواهد شد در پارک ها گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “مردم می خواهند به راه رفتن. آنها می خواهند به بیرون رفتن و گرفتن برخی از هوا. شما می خواهید کمتر متراکم منطقه پس از بسته شدن خلبان خیابان به ماشین و باز کردن خیابان به پیاده.”

نیویورک است که سخت ترین ضربه دولت در این کشور با تعدادی از موارد دو برابر در مورد هر سه روز.

نیویورک مترو منطقه که شامل نیوجرسی لانگ آیلند و جنوب کنتیکت نیز دارای بالاترین “حمله رای” در این کشور با نزدیک به 1 در 1000 نفر در منطقه پیمانکاری ویروس. حمله رای دادن است بخشی از جمعیت می شود که آلوده بوده است.

کومو گفت: “نگران و فصل” تعداد موارد افزایش یافته است و این ضرورت در سراسر کشور برای اطلاعات بیشتر تخت های بیمارستانی به شیوع بیماری گسترش می یابد “دارد.”

او گفت: دولت در حال حاضر طرح ریزی آن نیاز بیشتر تخت بیمارستان خیلی زودتر از آنچه فکر می کردم. دولت تخمین می زند آن نیاز 140,000 تخت بیمارستان در عنوان کمی تا 14 تا 21 روز است. دولت قبلا گفت: این امر نیاز به 110,000 تخت برای COVID-19 بيمار در اوایل تا اواسط ماه مه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>