Coronavirus: طرح جدید را تست 30 میلیون در هر هفته و هزینه تا 100 میلیارد دلار است اما ما رو به انجام این

دکتر ناتالیا Echeverri, (R) با استفاده از یک سواب برای جمع آوری یک نمونه از بینی از سامی نجار, که گفت که او بی خانمان است به او آزمون برای COVID-19 روز 17 آوریل سال 2020 در میامی فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

بلند پروازانه طرح جدید به شدت افزایش تعداد coronavirus آزمون در ایالات متحده را ببینید تا 30 میلیون نفر به نمایش در آمد هر هفته و هزینه تا 100 میلیارد دلار برای اجرای یک بنیاد خصوصی روز سه شنبه گفت.

اما این گران تلاش برای آنچه که یک کارشناس به نام “بزرگترین بهداشت عمومی تست در تاریخ” لازم است برای جلوگیری از $300 میلیارد به 400 میلیارد دلار به آمریکا زیان های اقتصادی در هر ماه به عنوان یک نتیجه از Covid-19 گیر بنیاد راکفلر استدلال می کند.

هر چه زودتر که coronavirus آزمون تبدیل شدن به خیلی بیشتر به طور گسترده ای در دسترس این بنیاد گفت: سریعتر از اقتصاد آمریکا می توانید شروع به برگشت به حالت عادی.

“ما باید از این ظرفیت برای انجام این کار است و ما باید این منابع را که” تلاش دکتر گفت: Michael Pellini شریک مدیریت از بخش 32 و عضو هیئت مدیره پزشکی شخصی ائتلاف که کمک به این بنیاد طرح جدید.

“بله آن را بلند پروازانه اما در این مرحله ما باید به آن را انجام دهد” Pellini گفت. “ما باید به حل تست در این کشور برای فعال کردن نیروی کار ما مستقر می شود یک بار دیگر.”

این برنامه می آید در میان تماس های متعدد کارشناسان و مدیران اجرائی شرکت برای افزایش coronavirus تست برای اطمینان از کسب و کار و رویدادهای اجتماعی می تواند بازگشایی با خیال راحت و بدون جرقه دوم و سوم موج شیوع ویروس.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس در یک توجه داشته باشید به سهامداران در هفته گذشته نوشت: به طور منظم آزمایش در مقیاس جهانی در تمام صنایع که هر دو کمک به امن نگه داشتن مردم و کمک به اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است.”

بنیاد راکفلر رئیس جمهور دکتر راجیو شاه گفت: “ما تصور می کنیم یک امریکا که در آن هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید دریافت کنید.”

راجیو شاه, رئيس جمهور از بنیاد راکفلر

Jason Alden | بلومبرگ | گتی ایماژ

“بنیاد راکفلر معتقد است که تست دسترسی بسیار مهم است به پوسته پوسته شدن زندگی ما و اقتصاد” شاه گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز شنبه هنگامی که تعداد کل تایید coronavirus موارد به بیش از 766,600 و تعداد مربوط به مرگ و میر نزدیک 41,000.

به نام او که تا به 100 میلیارد دلار هزینه از تلاش “یک سرمایه گذاری نسبتا کم” با توجه به مقدار ماهانه اقتصادی ضرر و زیان به کشور و همچنین اجتماعی هزینه های مربوط به شیوع آن می تواند در نهایت به افزایش نرخ خودکشی اعتیاد به الکل و خشونت خانگی.

در حالی که هدف از این تست برنامه عمل برای ایجاد یک دولت ملی به رهبری برنامه های این بنیاد می گوید که بودجه برای آن به احتمال زیاد می تواند از بودجه فدرال از طریق آژانس و یا کمک های مالی.

پایه خود سرمایه گذاری 15 میلیون دلار برای کمک به لگد کردن تلاش است که شامل حمایت از شهرستانها که در میان اولین به اتخاذ برنامه ریزی نمایید.

بنیاد راکفلر است که عمده بشردوستانه کمک کننده برای تلاش های مرتبط با سلامت, علم و مناطق دیگر گفت: CNBC در هفته گذشته که آن را به حال شده است در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ملی گروه از فرمانداران و شهرداران و پیشرو شرکت های آمریکایی آن را به عنوان آماده به توصیه های.

پایه و اساس را طرح میسازد یک استراتژی برای سه برابر عرض هشت هفته موجود 1 میلیون coronavirus آزمون در هر هفته در حال حاضر در حال انجام توسط به حداکثر رساندن بازده موجود در تست ظرفیت.

پس از آن بنیاد تماس برای ضرب آن 3 میلیون آزمون در هر هفته حداقل 10 بار برای رسیدن به حداقل 30 میلیون آزمون در هر هفته در شش ماه آینده.

رسیدن به این سطح مستلزم خواهد شد, در میان چیزهای دیگر از بین بردن موانع قانونی به تصویب جدید نقطه از مراقبت و خانه کیت های آزمایش و حصول اطمینان از پرداخت به صورت labs انجام آزمون.

راکفلر طرح می گوید که آزمایش های بیشتری باید انجام شود را به دقت ضبط سطح Covid-19 عفونت در آمریکا

“در تایوان وجود داشته 132 تست های انجام شده برای هر مورد تایید شده. در استرالیا شماره 62. در ایالات متحده آن است که پنج” یک خلاصه اجرایی این طرح ،

“تاسف نتیجه گیری از این مقایسه این است که این کشور تعداد واقعی عفونت ممکن است 15 تا 20 برابر بیشتر از تعداد گزارش شده از تأييد موارد” خلاصه می گوید.

“در ایالات متحده نیاز به افزایش سطح کنونی از 1 میلیون آزمون در هر هفته حداقل 10 برابر شده و ترجیحا 20 برابر به اندازه کافی نظارت بر این بیماری همه گیر.”

این طرح اشاره می کند که “با توجه به تجاری عدم قطعیت ذاتی در این 10 برابر افزایش در تولید” آن است که به احتمال زیاد دولت فدرال نیاز به فعال کردن دفاع تولید عمل وادار تولید شد.

این طرح خواستار ایجاد یک شبکه اورژانس برای Covid-19 تست به منظور هماهنگی و تعهد تست بازار با استفاده از اهرم های دولتی و خصوصی تضمین های اعتباری و دیگر ابزار.

بخش دوم این طرح پیش بینی پرداخت Covid جامعه بهداشت و درمان سپاه متشکل از بين 100000 تا 300,000 مردم به انجام تعداد زیادی از متون و انجام “تماس با ردیابی” و یا رسیدن به افرادی که در اطراف افراد آلوده و تست آنها را به عنوان به خوبی.

قسمت سوم از برنامه مشترک داده ها و پلت فرم های دیجیتال برای حمایت از ابتدا دو هدف گذاری “زمان واقعی تجزیه و تحلیل از منابع تخصیص بیماری ردیابی نتایج و مدارک پزشکی بیمار.”

دانشگاه نیویورک و استاد پل رومر که به اشتراک گذاشته 2018 جایزه نوبل اقتصاد گفت: نیاز به یک افزایش بزرگ در تعداد coronavirus آزمون رانده است نه تنها نیاز به stanch خونریزی از زمان زیان های اقتصادی, اما برای جلوگیری از آسیب دائمی به اقتصادی ایالات متحده خروجی زمانی که کشور خروج از رکود است.

“ما آینده ظرفیت تولید” است پایین تر به دلیل هزینه اقتصادی این بیماری همه گیر “و از آن بدتر با هر یک ماه تاخیر گفت:” Romer که کمک به بنیاد راکفلر ،

اما رومر گفت: راه حل برای تست مشکل نهفته است در این سیستم فعلی که نیاز به تجدید سازمان و انگیزه مالی به تولید به اندازه کافی انجام شد.

“ما واقعا محدود در طرف عرضه اما ما محدود هستند آنچه که ما در حال حاضر به پرداخت” Romer گفت.

“ما فقط نیاز به پرداخت مردم و اجازه دهید آنها را به گزینه ای را برای ارائه این آزمون است.”

Romer ساخته قیاس از دولت گفت که وجود دارد نیاز به 300 میلیون نوشابه ساخته شده یک روز.

هیچ کس را تا به این نوشیدنی به صورت رایگان به او پیشنهاد کرد اما آنها ساخته شده باشد اگر دولت موافقت به پرداخت برای آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>