Coronavirus وام مسکن نجات: ‘وجود دارد رفتن به هرج و مرج کامل’ می گوید: صنعت مدیر عامل شرکت

یک ائتلاف گسترده ای از وام مسکن و تامین مالی رهبران صنعت در روز شنبه با ارسال یک درخواست به فرابورس درخواست به شدت به پول نقد مورد نیاز برای نگه داشتن وام مسکن سیستم در حال اجرا به عنوان درخواست از وام گیرندگان برای فدرال وام مسکن تحمل برنامه ریختن در نرخ هشدار دهنده.

مراقبت حکم عمل است که همه وام گیرندگان با دولت مورد حمایت رهن—حدود 62 درصد از همه اول رهن وام مسکن با توجه به شهری موسسه—اجازه داده می شود به تاخیر حداقل 90 روز از پرداخت های ماهانه و احتمالا تا یک سال را به ارزش.

کسانی پرداخت می شود ساخته شده در زمان بعد از طریق برنامه پرداخت. کنندگان در حال اعطای پرداخت deferrals به وام گیرندگان با هیچ سوالات پرسیده شده به عنوان مورد نیاز توسط قانون اما کنندگان هنوز هم مجبور به پرداخت وام مسکن به دارندگان اوراق قرضه.

در زمان عادی آنها را به اندازه کافی برای پوشش این پرداخت و در واقع در پایان سال گذشته وام مسکن نرخ کوتاهی بود در نزدیکی یک رکورد کم با توجه به CoreLogic. در حال حاضر که نرخ بالا رفتن سرسام آور است و کنندگان لازم نیست که تقریبا به اندازه کافی پول نقد برای پوشش آن پرداخت به دارندگان اوراق قرضه.

این ائتلاف که شامل وام مسکن بانکداران انجمن, انجمن ملی سازندگان خانه انجمن ملی از Realtors مستقل جامعه بانکداران آمریکا, ایالات متحده وام مسکن بیمه و ملی, آپارتمان, انجمن با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در دوشنبه گفت: “مقیاس تحمل این برنامه نشده اند می تواند پیش بینی شده توسط وام مسکن کنندگان و یا به طور کامل پیش بینی شده توسط تنظیم کننده….بنابراین وقت را بر دولت برای ارائه تسهیلات نقدینگی برای خانواده های تک و چند کنندگان…هر گونه تاخیر بیشتر می تواند منجر به بیشتر عدم قطعیت و بی ثباتی در بازار است.”

آقای کوپر, بزرگترین بانک های غیر servicer در کشور با نزدیک به 4 میلیون بیشتر مورد حمایت دولت وام در حال حاضر اعطا شده بیش از 80 ، 000 forbearances و درخواست حفظ و جاری شدن سیل در. جی بری آقای کوپر مدیر عامل شرکت کمک فرابورس راه اندازی این طرح است. او گفت: به او گفته شد وجود دارد خواهد بود فدرال برای پول, کنندگان, اما این بخشی از معامله از آن ساخته شده هرگز به آخر عمل.

“آن را رک و پوست کنده خسته کننده و مسخره است که ما باید یک راه حل در محل” گفت: بری. “وجود دارد رفتن به هرج و مرج کامل. ما بزرگترین غیر بانکی. ما باید قوی ترازنامه اما برای این صنعت به عنوان یک کل شما در حال رفتن به شروع به دیدن مشکلات به زودی.”

در یک مصاحبه با CNBC آخرین پنج شنبه, علامت, Calabria, مدیر FHFA که نظارت Fannie Mae و Freddie Mac گفت: “تخمین زده می شود حدود 2 میلیون وام گیرندگان به دنبال تحمل توسط ممکن است. او موافق نبود که کنندگان نیاز به نقدینگی در حال حاضر تنها بعد.

“اگر این فراتر از دو یا سه ماه و ما شروع به دریافت بدتر از آن پس از آن که برای رفتن به یک مقدار زیادی از فشار و قطعا ما در حال رفتن به شروع به دیدن برخی از شرکت ها به مقدار زیادی از نقدینگی مشکل” کالابریا گفت.

دیگران باید بسیار بالاتر تخمین زده شده برای تحمل برنامه. لوری Goodman, co-مدیر مالی مسکن سیاست مرکز در شهری موسسه پیش بینی بدترین سناریو حدود 12 میلیون وام گیرندگان دریافت نوعی از منکر در هزینه $66 میلیارد دلار برای شش ماه. مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل پیش بینی شده حدود 15 میلیون خانوار را دریافت برخی تحمل در وام خانه خود را.

“ما تا به حال فوق العاده ای افزایش مارس, شما در حال رفتن برای دیدن دیگر خروش عظیم در وسط ماه زمانی که آنها [وام] در نظر گرفته اواخر و دیگر خروش عظیم در مه” گفت: بری. “آنها در حال رفتن به نیاز به این تحمل نظر دارد و آن رفتن به ادامه رشد در یک سرعت است که رک و پوست برخی از افراد را درک نمی کنند و در حال رد چگونه مشکل آن را برای رفتن به.”

حتی به عنوان آمریکایی ها شروع به دریافت چک از دولت هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها استفاده خواهد کرد که پول به پرداخت وام مسکن خود را. تحمل برنامه منع کنندگان از درخواست برای هر گونه اثبات گردد. بری گفت که در این دوره مناسب است.

“من باور نمی کنم آن است که یک خطر اخلاقی. آن را پرداخت بخشش طرح است. بیایید می گویند این سه ماه در پایان از آن زمان آنها می توانند بازپرداخت رفتن بر روی پرداخت با مشتقات جزئی و یا رفتن به برخی از نوع اصلاح و پس از آن وجود خواهد داشت برخی از نوع از اسناد و مدارک مورد نیاز” گفت: بری.

اما دیگران اختلاف نظر دارند.

“پرتاب این خارج وجود دارد و بدون نشان دادن مدارک و شواهد از مشکلات بود ظالمانه حرکت ظالمانه” به گفته دیوید استیونس که رهبری FHA در طول بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه و سابق مدیر عامل شرکت وام مسکن بانکداران انجمن. “دولت ساخته شده است یک اشتباه بزرگ آوردن خطر اخلاقی و محوری فوق العاده خطر به بخش خصوصی است که می تواند به سقوط بازار وام مسکن.”

استیونس وام گفت: باید نیاز به حداقل برخی از اثبات مشکلات است که آنها تا به حال به انجام در طول وام مسکن وامهای بیپشتوانه کرده است. خطر اخلاقی کنار او هم مخالفت نقدینگی تسهیلات برای کنندگان ضروری است.

“این بحران به راحتی ایرادات,” او گفت:. “این GSEs [Fannie Mae و Freddie Mac] برای سال همیشه مطمئن نگهداری جامعه است که در صورت اعتباری عمده رویداد آنها وجود داشته باشد به مطمئن شوید که آنها ارائه نقدینگی. از آنچه ما در حال شنیدن و ما نمی توانیم صحت آن را FHFA مدیر دستور GSE را برای تنظیم نقدینگی و یا پیشبرد تسهیلات است.”

وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به این صنعت درخواست, Calabria در روز دوشنبه کاهش یافته است به نظر.

هر دو استیونس و بری گفت که به دلیل این جدید و مهم خطر در بازار وام مسکن, آن است که به طور ناگهانی بسیار سخت تر برای وام گیرندگان برای دریافت وام جدید و یا تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن فعلی. ولز فارگو در حال حاضر قرار دادن محدودیت در ادم تنومند و بدقواره وام به مشتریان خود است.

“این فقط برای ایجاد ترس در غیر بانکی خدمات بخش. بانک ها که خدمات آنها در حال رفتن به شروع به قرض دادن نیست” گفت: بری. “در نهایت که اثرات مالکان است. آنها قادر نخواهد بود به خدمت گرفته شود چرا که این شرکت ها خواهد بود در وسط یک بحران است. ما دیده ایم بسیاری از کسب و کار بستن درهای خود را و اگر شما شروع به بسته شدن درهای کنندگان شما تأثیر زندگی مردم بسیار بیشتر از بخش های دیگر. شما در حال صحبت کردن در مورد خانه های خود. آن را بزرگترین دارایی آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>