Coronavirus: مک دونالد روش صاحبخانه بیش اجاره برش

مک دونالد گفته است که امیدوار است برای کاهش اجاره آن را می پردازد به صاحبخانه آن را به عنوان به آرامی شروع بازگشایی شاخه های آن.

فست فود های زنجیره ای بسته درهای خود را در 22 مارس پس از دولت برشمرد سخت اجتماعی فاصله اقدامات به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت اعلام کرد در اوایل این هفته این بود که از رفتن به دادگاه تحویل از 15 رسانه های بعد از این ماه به عنوان COVID-19 مستند همچنان ادامه دارد.

A sign up in a closed branch of McDonald's
تصویر: مک دونالد می گوید آن را باز کرده است گفت و گو با برخی از آن صاحبخانه

یک منو محدود خواهد بود در محل و صبحانه گزینه های در دسترس نخواهد بود برای زمان حال کوچک اجازه می دهد تا تیم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل در آشپزخانه.

اما به عنوان کسب و کارهای دیگر نگرانی در مورد آینده مالی خود را پس از تعطیلی بیش از یک ماه مک دونالد گفت: آن را باز کرده است بحث خود را با صاحبخانه ها بیش از آن در اجاره.

سخنگوی گفت: اسکای نیوز در بیانیه ای اعلام کرد: “با وجود رستوران ها بسته بودن ما در ادامه به پرداخت اجاره کامل شده اند و بسیار روشن است که ما ادامه خواهد داد برای دیدار با تعهدات ما به صاحبخانه در سراسر مک دونالد و مستغلات است.”

وی افزود: “با توجه به وضعیت بی سابقه ای و تاثیر آن را در کسب و کار ما باز کرده اند گفت و گو با برخی از صاحبخانه ها به بحث در مورد چگونه آنها ممکن است ارائه پشتیبانی در اجاره و هزینه خدمات برای یک دوره کوتاه مدت با توجه به رستوران ما تجارت نیست.”

بیشتر از Covid-19

به عنوان بخشی از برنامه های خود برای بازگشایی مک دونالد اعلام کرده است که چگونه آن را در نظر دارد برای حفاظت از کارکنان خود را.

Perspex صفحه نمایش و طبقه نشانه گذاری معرفی شده اند و در مناطق خاصی از رستوران ها در حالی که تجهیزات حفاظتی از جمله غیر پزشکی درجه ماسک صورت خواهد بود به کارکنان داده شد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

هر کارگر نیز خواسته می شود اگر آنها را مناسب کار خود را در دماهای گرفته شده قبل از شروع هر شیفت.

این می آید به عنوان اوایل این هفته نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان در حال حاضر تصویب اوج این بیماری همه گیر و وعده داده شده برای ذخیره کردن اطلاعات به صورت یک استراتژی خروج از این مستند در روزهای آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>