Coronavirus: پایین ترین روز هفته افزایش در انگلستان مرگ و میر بیمارستان به مدت سه هفته

شده اند وجود دارد بیشتر 616 coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان بیمارستان های وزارت بهداشت گفته است.

در آن طول می کشد تعداد کل COVID-19 بیماران فوت کرده اند در انگلستان بيمارستان به 18,738. که پایین ترین روز هفته افزایش می دهد در سه هفته گذشته – پس از 2 آوریل.

می آید پس از اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: دوباره طراحی کلاس های درس و تغییر شیوه های کار در دفاتر می تواند ارائه خروج از coronavirus مستند اقدامات است.

Dominic Raab
Raab: ‘ما نه از جنگل هنوز’

Ms اسکاتلند هشدار داد که اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است در محل در بعضی از فرم فراتر از پایان این سال, اما مشخص شده که چگونه مدارس و برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی قبل از آن.

قبلا NHS انگلستان اعلام کرد بیشتر 514 مرگ و میر کسانی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

NHS انگلستان گفت: قربانیان بین سنین 31 و 100 سال و 16 از بیماران – سن بین 37 و 92 سال – تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای.

مقامات در ولز گفت: بیشتر از 17 نفر فوت کرده در حالی که Ms ماهیان خاویاری را تایید کرد بیشتر از 58 نفر مرده بود در اسکاتلند پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

بیشتر از Covid-19

با توجه به هر یک از خانه ملت, مقامات بهداشت و درمان تعداد مرگ و میر در بیمارستان ها در حال حاضر در غرفه:

  • انگلستان – 16,786
  • اسکاتلند – 1,120
  • ولز – 641

این ارقام برای ایرلند شمالی هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

مقامات بهداشتی در چهار بریتانیا در سازمان ملل رکورد خود را روزانه آمار و ارقام که ممکن است شمارش دولت و به طور کلی بریتانیا مجموع آنها به عنوان مقایسه و تطبیق تعداد آنها در زمان های مختلف در طول روز است.

آخر هفته چهره های اغلب پایین تر به دلیل تاخیر در گزارش موارد به این دلیل که افرادی که در جمع آوری و پردازش داده ها کار نمی کنند.

دیروز وزیر بهداشت مت Hancock گفت: نمایندگان مجلس بریتانیا “در اوج” از شیوع کروناویروس.

او همچنین تشکر انگلیسی عمومی برای خود “ثابت قدم تعهد” در زیر lockdown قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>