Coronavirus مستند: “ما در حال انجام نشده است ما باید در حفظ و رفتن’ می گوید Raab

دومینیک Raab گفت: انگلستان “باید نگه دارید در رفتن” با مستند اقدامات او به عنوان هشدار داد در برابر دادن کروناویروس “یک شانس دوم برای کشتن افراد بیشتر”.

از وزیر امور خارجهدر سخنرانی خود در خیابان داونینگ روزانه جلسه گفت: دولت انتظار ندارد که قادر به ارائه جزئیات بیشتر در زمانی که coronavirus مستند اقدامات ممکن است برداشته شود تا پایان هفته آینده.

او تصریح کرد: اجتماعی فاصله “را مجبور به اقامت در محل” تا زمانی که شواهد وجود دارد که “به وضوح نشان می دهد ما فراتر از اوج” از COVID-19 شیوع.

“ما در حال انجام نشده است ما باید در حفظ و رفتن” آقای Raab گفت.

اگر چه وجود دارد “نشانه های اولیه” این مستند اقدامات “داشتن تاثیر ما نیاز به دیدن” وزیر امور خارجه بریتانیا تاکید کرد که “خیلی زود است که بگوییم قطعی”.

علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری که توصیه وزرا دیدار خواهد کرد هفته آینده به بحث در مورد آخرین شواهد در گسترش coronavirus در سراسر انگلستان است.

پیش از آخر هفته عید پاک که آب و هوا گرم و آفتابی است هوا, آقای Raab جدید اضافه شده تاکید به دولت برای آموزش مردم به ماندن در خانه.

بیشتر از بوریس جانسون

“بعد از تمام این تلاش ها همه ساخته شده است که بعد از این همه فداکاری بسیاری از مردم ساخته اند, اجازه دهید نه خراب کردن آن را در حال حاضر,” او گفت:.

“اجازه نمی خنثیسازی سود ساخته ایم بیایید اتلاف فداکاری بسیاری از مردم ساخته شده اند.

“ما نباید به کروناویروس یک شانس دوم به کشتن بیشتر مردم و به صدمه زدن به کشور ما است.”

Dave Hunt thought he was going to die while in intensive care
شما ببینید مردم می میرند’

وزیر امور خارجه بریتانیا است deputising برای بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر باقی مانده در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

پس از چهارمین شب در بیمارستان, آقای Raab گفت: آقای جانسون “در ادامه به گام های مثبت رو به جلو و او را در ارواح خوب”.

آقای Raab به جلسه توجیهی روزانه پس از ریاست جلسه دولت اضطراری کمیته کبرا که پیوست ارشد وزیران و رهبران تفویض دولت ها در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

آنها انتظار می رود که در مورد چگونگی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش coronavirus مستند اقدامات در انگلستان گرفته خواهد شد.

آقای Raab نیز بار دیگر به ریاست روزانه صبح جلسه دولت کروناویروس “جنگ کابینه” در نخست وزیر نبود.

خیابان داونینگ گفت: صبح روز پنجشنبه نخست وزیر “همچنان به بهبود” در بخش مراقبت های ویژه بود و “شب خوب” در سنت توماس”.

آقای جانسون برای اولین بار بستری در بیمارستان روز یکشنبه شب برای آزمون پس از coronavirus علائم پافشاری بیش از یک هفته پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

سلامت او رو به وخامت گذاشته و در بعد از ظهر دوشنبه که باعث انتقال او به بخش مراقبت های ویژه.

نخست وزیر دریافت “استاندارد اکسیژن درمان” شماره 10 اضافه شده است.

آقای جانسون گذشته دیده می شد در یک هفته پیش زمانی که او به نظر می رسد در آستان 11 خیابان داونینگ برای پیوستن به در با تشویق حضار برای بیمه خدمات درمانی کارگران است.

آقای Raab است که انتظار می رود برای شرکت در پنج شنبه شب را تشویق.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>