Coronavirus مستند می توان هند را بهبود اقتصادی به بانک ها نگرانی در مورد وام های بد

شعب بانک دولتی هند سندیکای بانکی و Canara Bank در دهلی نو, هندوستان.

Pradeep گور | نعناع | گتی ایماژ

هند بهبود اقتصادی از coronavirus بحران می تواند به تاخیر افتاد اگر بانک ها توقف اعطای وام به وام گیرندگان با نمرات کم اعتبار یا شارژ آنها بسیار بالاتر بهره در وام.

بخش مالی چهره های فرسایش رشد وام و اعتبار بالاتر هزینه های آن را به عنوان آماده برای یک افزایش در بدهی های بد از خرده فروشی و وام گیرندگان شرکت ها — و با هند مستند تمدید دوباره تاثیر اقتصادی می تواند تشدید کند.

“من فکر می کنم بانک ها نیز می شود خیلی بیشتر مراقب باشید در شرایط افزایشی وام” Sanjeev پراساد مدیر عامل و co-سر در Kotak نهادی سهام گفت: CNBC. او توضیح داد که بسیاری از وام گیرندگان که قبلا دریافت وام از بانک ها و موسسات مالی غیر بانکی نمی خواهد واجد شرایط اگر وام دهندگان دقیق تر بیش از آنها را به من قرض بدهید. “این خواهد شد که خود پیامدهای بهبود در اقتصاد رفتن به جلو است.”

وام های بد در حال رفتن به افزایش و دیگر از مستند های طولانی مدت به بهبود اقتصادی بیشتر از آن خواهد بود که افزایش در وام های بد است.

Sanjeev پراساد

Kotak نهادی سهام

هند این هفته وارد یکی دیگر از 2 هفته تمدید آن ملی مستند آغاز شد که در اواخر ماه مارس است.

این کشور تمدید آن مستند دو بار به عنوان موارد عفونت در ادامه به افزایش است و در حال حاضر انتظار می رود به محدودیت در مارس 18. هنوز هم وجود دارد برخی از کاستن از قوانین به خصوص در کم خطر مناطق هر چند بسیاری از فعالیت های اقتصادی باقی می ماند در خود نگه دارد.

سه نوع از وام گیرندگان در معرض خطر

میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران را از دست داده اند شغل خود را از مستند آغاز شده در حالی که دیگران به خصوص در بخش خدمات شده است furloughed.

“وام های بد در حال رفتن به افزایش و دیگر از مستند های طولانی مدت به بهبود اقتصادی بیشتر از آن خواهد بود که افزایش در وام” پراساد گفت: در اواخر ماه آوریل مصاحبه قبل از هند تمدید مستند برای بار دوم.

بانکداران و مقامات دولتی در حال حاضر انتظار می رود وام به طور بالقوه به عنوان شیوع آورده و فعالیت های اقتصادی به توقف ناگهانی رویترز گزارش داد. برای آن بخشی که بانک مرکزی در حال حاضر پیش بینی افزایش بدهی های بد بین ماه های سپتامبر 2019 و سپتامبر سال 2020 قبل از Covid-19 بحران رخ داده است.

چند ماه از درآمد از دست رفته و در نتیجه افزایش خرده بزهکاری رای می تواند به اثبات می شود یک پتانسیل دو whammy برای بانک ها در بالای رود افزایش در پیش فرض ها شرکت ها.

Kunal Kundu

Societe Generale

پراساد وجود دارد گفت: سه بخش از وام گیرندگان که از نگرانی: اولین هالتر کوچک و متوسط شرکت که بر خلاف شرکت های بزرگتر نه توانایی مالی “به مقاومت در برابر هر نوع رکود در کسب و کار برای یک دوره طولانی از زمان است.”

بخش دیگری خواهد بود خرده فروشی وام گیرندگان که شخصی وام های نا امن هستند و به احتمال زیاد در صورت از دست دادن شغل. در نهایت این نهاد های قرضه های کوچک نیز در خطر است. آنها عمدتا به کوچک وام های نا امن به روزانه دستمزد حقوق بگیران بسیاری از آنها در حال حاضر نیست که درآمد با توجه به مستند.

‘Double whammy’ به صورت وام دهندگان

هند بانکداری شده است در بحران برای چندین سال.

زمانی که بانک مرکزی هند گفت: بانک ها برای تمیز کردن ترازنامه خود را در حدود سه سال پیش دارایی های غیر نمایشی رسید میان دولت وام دهندگان. بود که به دنبال یک سایه بحران بانکی که دیدم بد وام های خارج از رسمی بانکداری بالون. اخیرا تلاش بانک خصوصی با قرار گرفتن در معرض سایه دهندگان دریافت یک کمک مالی از دولت و با هدف بهبود می یابند تا به $1.35 میلیارد دلار از وام های بد رویترز گزارش داد.

اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع ویروس است که انتظار می رود آمار همه وام دهندگان.

RBI داده ها نشان داد بانک های خصوصی وام شده است در سرعت سریع تر از دولت خود را رقیب در طول چند سال گذشته ساخت آنها را فقط به عنوان در معرض خطر بالا آمدن سطح پیش فرض بدتر با بلند مستند دوره است. کوچک دهندگان و حتی بیشتر آسیب پذیر و در معرض با توجه به تهاجمی خود را رشد اعتبار در سال های اخیر چهارم با توجه به RBI داده است.

“در حالی که همه این کار ضرر و زیان خواهد بود دائم چند ماه از درآمد از دست رفته و در نتیجه افزایش خرده بزهکاری رای می تواند به اثبات می شود یک پتانسیل دو whammy برای بانک ها در بالا از انتظار افزایش شرکت پیش فرض” Kunal Kundu هند اقتصاددان در Societe Generale نوشت: در اواخر مارس توجه داشته باشید.

او توضیح داد که به اشتراک گذاری از وام های نا امن در بانک ها به طور کلی نمونه کارها خرده فروشی است “شروع به پریدن کرد بیش از یک سوم افزایش آسیب پذیری خود را.”

“با بسیاری از بانک ها از دادن کم-بلیط وام بدون وثیقه و بر اساس الگوریتمی وام بدون هر گونه ارتباط مستقیم با وام تخلفات می تواند به نگرانی در سطح” Kundu اضافه شده است.

برخی از وام دهندگان استفاده از نرم افزار برای تجزیه و تحلیل منابع دیگر اطلاعات در مورد وام گیرندگان که نمی ایجاد سابقه اعتباری به منظور تعیین اگر آنها واجد شرایط برای وام.

هنوز هم غیر مالی بانک شرکت ها به احتمال زیاد بیشتر در معرض افزایش پیش فرض به عنوان آنها به طور معمول وام به کوچک و متوسط کسب و کار است که آمار مستند Nitin Aggarwal, معاون ارشد رئیس جمهور برای تحقیق در Motilal Oswal خدمات مالی گفت: CNBC.

Kotak را پراساد اضافه شده که بیشتر سایه دهندگان حتی ممکن است قادر به جمع آوری به اندازه کافی منابع مالی از بانک ها به رشد خود را وام کتاب. که اساسا می تواند مسدود کردن هند اعتباری چرخه و افرادی که نیاز به وام نمی خواهد آنها را دریافت کنید. “که به طور موثر به این معنی است که یک) بازیابی به تعویق خواهد افتاد و ب) هزینه های اعتباری نیز بالا خواهد بود,” پراساد گفت.

سیاست پاسخ

بانک مرکزی به شدت تلاش برای تزریق پول بیشتر به بازار, کاهش هزینه سرمایه و بزرگتر ارائه مشوق هایی برای بانک ها به قرض دادن. که شامل ارزان تر گزینه های تامین مالی برای بانک ها به قرض گرفتن از RBI و قرض دادن به غیر بانکی موسسات مالی و قرضه های کوچک وام دهندگان اما آن را دریافت ولرم پاسخ.

“با بانک های تجاری هنوز هم در (این) میان تمیز کردن کتاب خود را و بار اضافی از تأمین در برابر پتانسیل افزایش در دارایی تاکید کرد, است جای تعجب نیست که بزرگ شده خود را در حال حاضر ضعیف اعتباری و مدت اشتها” Radhika رائو هند اقتصاددان برای DBS گروه گفت: در یک توجه داشته باشید.

سیاستگذاران نیاز به معرفی طرح های که در آن “برخی از بخشی از افزایشی اعتبار هزینه شده است گرفته شده توسط دولت” و وجود تضمین برای وام دهندگان بالقوه در برابر پیش فرض گفت: Prasad از Kotak. پشتیبانی مالی به آسیب پذیر تر از بخش های اقتصاد از جمله خرد و کسب و کارهای کوچک نیز باید در نظر گرفته شود او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر