Coronavirus مستند تغییرات خواهد بود ‘متوسط’ و ‘کوچک’ – Raab

عمومی گفته شده است نه به انتظار تغییرات گسترده به coronavirus مستند در انگلستان زمانی که بوریس جانسون خطاب به ملت این آخر هفته.

صحبت های روزانه COVID-19 جلسه وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: هر گونه کوتاه مدت تغییرات به کروناویروس اقدامات خواهد بود. “متوسط, کوچک, افزایشی و به دقت بررسی شود”.

در پاسخ به یک سوال از آسمان سیاسی ویرایشگر بث Rigby او افزود: “اگر ما پیدا کردن در آینده R سطح [میزان عفونت] می رود یا که مردم را زیر نیست قوانین ما باید توانایی و سپس برای قرار دادن اقدامات در محل.”

Johnson has said the UK is at the forefront of vaccine research, pledging to donate £744m to the global coronavirus response.
تصویر: بوریس جانسون را از آدرس ملت در روز یکشنبه

آقای Raab همچنین گفت: قوانین موجود ادامه خواهد داد به درخواست های آینده بانک تعطیلات آخر هفته.

وی افزود: “برای لحظه ای آن است که واقعا مهم است به خصوص که نگاه مردم نسبت به گرم, بانک تعطیلات آخر هفته که ما همچنان به دنبال راهنمایی در محل در این زمان است.”

در مجموع 30,615 اند: پس از آزمایش مثبت برای coronavirus با انگلستان با داشتن بالاترین ثبت شده مرگ و میر در اروپا است.

این مستند معرفی شد در 23 مارس سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

بیشتر از Covid-19

طبق قانون باید آن را بررسی و هر سه هفته با آخرین مهلت سقوط در روز پنج شنبه.

نخست وزیر خواهد شد مجموعه ای که چگونه برخی از این اقدامات خواهد بود کاسته روز یکشنبه شب با برخی از تغییرات بالقوه در نظر گرفتن اثر به عنوان روز دوشنبه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما مردم هشدار داده شده است نه به انتظار گسترده آرامش از قوانین با خیابان داونینگ اصرار دارد که این تغییرات خواهد بود “بسیار محدود”.

آقای جانسون گفت که این ساعت را با استفاده از “حداکثر احتیاط” زمانی که شروع به کاهش برخی از سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما در یک لحظه بحرانی در مبارزه با ویروس و ما نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید که ریسک پیشرفت انگلیسی عمومی ساخته شده است,” او گفت: روزنامه نگاران در اوایل روز پنج شنبه.

به عنوان بخشی از تغییرات ساعت در حال آماده سازی برای اصلاح “در خانه ماندن” شعار و استراحت یکی از ورزش در روز محدود می کند.

Boris Johnson and Sir Keir Starmer
Starmer در انگلستان و میر: “چگونه آن را به این؟’

با نزدیک شدن تابستان, او ممکن است به رفتن پیش به پیک نیک و سفر به پارک و گردش در روستا.

اما زبان انگلیسی مدارس ابتدایی بعید است که دوباره باز تا پایان مارس ثانویه مدارس قبل از پایان ماه ژوئن و می تواند آن را تا پایان ماه اوت قبل از بارها و رستوران ها باز کردن درهای خود را دوباره.

آقای Raab گفت: دولت نقشه راه برای مرحله بعدی “شامل اقدامات مناسب گرفته شود در مناسب نقاط عطف موضوع به شرایط بسیار روشن”.

“وجود خواهد داشت دقیق راهنمایی برای کمک به اطلاع رسانی به توصیه و اطمینان های عمومی کسب و کار و دیگر سازمان ها” وزیر امور خارجه بریتانیا گفت.

“برای به دست آوردن این حق ما مجموعه ای از نقاط عطف. برخی از تغییرات با اطمینان می توان به معرفی سریع تر از دیگران و برخی از کسانی که دیگر آنهایی که دیگر را به شما معرفی میکند.”

Nicola Sturgeon
اسکاتلند مستند ‘باید تمدید شود’

دولت بریتانیا تاکید کرد که می خواهد تمام نقاط انگلستان به حرکت با هم در کاهش مستند.

اما رهبران تفویض دولت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی خواهد بود قادر به تصمیمات خود را و می تواند تصمیم به حرکت در سرعت های مختلف.

اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت: مستند “باید تمدید شود” در اسکاتلند و هشدار داد که کاهش هر گونه محدودیت خواهد بود “بسیار بسیار خطرناک”.

دولت ویلز گفت: حدس و گمان در مورد نحوه مستند اقدامات می تواند برداشته شود در انگلستان خطرات ارسال “پیام های مخلوط” به مردم در سایر نقاط بریتانیا است.

Former Prime Minister Gordon Brown
دولت انگلستان این است که “عدم تست مردم’

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت حزب او حمایت ادامه مستند و خواست مردم به چوب به قوانین بیش از آخر هفته.

“سلامت و ایمنی ملت برای اولین بار آمده و در نتیجه ما نمی توانیم آسانسور این محدودیت تا زمانی که ما در حال روشن است که این عفونت تحت کنترل است,” او گفت:.

پرسید که آیا او فکر شده است پیام های مخلوط از دولت آقا Keir گفت: “باید وجود داشته باشد وضوح مطلق است که همه ما باید به دنبال قوانین تا زمانی که مستند برداشته شده است.

“این معنا نیست که ما نمی توانیم به بحث در مورد آنچه می آید اما ما باید به دنبال این قوانین است.”

اقدام لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی گفته بودند “پرسش های جدی در مورد عواقب ناشی از هر گونه قابل توجهی آرامش” از مستند و, نام وزیران به انتشار شواهد خود را برای ساخت هر گونه تغییرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>