Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ووهان مدیر بیمارستان می میرد از ویروس مودی کاهش چین و هوا

این عکس گرفته شده در تاریخ 17 فوریه سال 2020 نشان می دهد پزشکی کارکنان مشغول به کار در یک مرکز نمایشگاه تبدیل به یک بیمارستان در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان.

خ | خبرگزاری گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:20 pm: چین شرکت های دولتی در صورت عملیاتی چالش ها در خانه و خارج از کشور

“دارایی در کمیسیون نظارت بر تغییر نخواهد کرد تولید و عملیاتی اهداف و اصلاحات از اهداف تعیین شده در ابتدای سال” رن Hongbin معاون مدیر دولتی دارایی های نظارت و اجرایی کمیسیون گفت: با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

اما کسانی که جاه طلبی های مشکل تر خواهد بود برای رسیدن به حالا که coronavirus است مختل فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور است. رن اشاره کرد که این ویروس به ارمغان آورده است “غیر قابل تصور” چالش هایی برای شرکت های دولتی’ عملیات و تاکید کرد هدف فوری به کمک در ویروس تلاش های کنترل از جمله تولید تجهیزات پزشکی.

این ویروس همچنین ایجاد مشکلات برای شرکت های دولتی’ پروژه های خارج از کشور که این کمیسیون نیاز به رسیدگی در کنار سرگیری کار در سرزمین اصلی چین پنگ Huagang دبیر و سخنگوی گفت.

او اشاره کرد که در خارج از کشور واحد هستند و در بحث و گفتگو با دولت های محلی به سر کار قبل از حصول اطمینان از شرایط ایمن. برای مثال پنگ افزود: قدرت دولتی سرمایه گذاری پارسیان (SPIC) است که برای اولین بار quarantining کارکنان برای 14 روز در چین و پس از 14 روز در خارج از کشور, قبل از شروع کار در محل در خارج از کشور.

نگاهی به تاثیر اجتماعی در داخل کشور نمایندگان برای کمیسیون نیست به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد حقوق و دستمزد, اما زده خوش بینانه تن در دانشگاه استخدام.

“شرکت های دولتی در حال حاضر شروع استخدام های کلاس 2020 از فارغ التحصیلان قبل از سال جدید قمری و استخدام کار تکمیل شده پس نباید که نهفته” شیا کینگ فینگ مدیر و سخنگوی تبلیغ اداره است.

او اضافه کرد که متعاقب استخدام در تلاش خواهد بود تنظیم به منظور حصول اطمینان از استخدام به جلو حرکت می کند به طور پیوسته. — چنگ.

5:40 بعد از ظهر: ژاپن می گوید 88 بیشتر مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در الماس شاهزاده کشتی کروز

ژاپن گزارش شده بیشتر از 88 نفر سرنشین الماس شاهزاده بوش کروز را آزمایش مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن تعداد در هیئت مدیره عفونت به 542.

شبکه پخش عمومی ژاپن NHK با استناد به وزارت بهداشت خبر داد و گفت: 65 از 88 مردم به قرارداد COVID-19 تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

در مجموع 2,404 مسافران و خدمه تست شده برای این ویروس وزارت بهداشت در این گزارش گفت: با 542 عفونت.

کروز بوش در حال حاضر در قرنطینه در ژاپن در بندر یوکوهاما. — مردیت.

5 pm: فرانسه وزیر بهداشت هشدار وجود دارد ‘معتبر خطر’ از coronavirus همه گیر

فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran نیز هشدار داد وجود دارد “معتبر خطر” است که چین به سرعت در حال گسترش coronavirus تشدید می تواند به جهانی همه گیر.

صحبت کردن به فرانسه Info رادیو صبح روز سه شنبه Veran گفت: چشم انداز coronavirus گسترش در سراسر جهان بود “هر دو یک کار فرض و معتبر خطر است.”

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به رسمیت می شناسد به عنوان یک بیماری همه گیر در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید.

ماه گذشته سازمان ملل متحد سازمان بهداشت اعلام کرد coronavirus یک اورژانس جهانی. که خواسته است در برابر جهانی بیش از حد واکنش به این ویروس. — مردیت.

بهداشت فرانسه و همبستگی وزیر Olivier Veran آدرس رسانه ها در طول یک بیانیه مطبوعاتی در coronavirus COVID-19 شیوع در Bichat بیمارستان در پاریس در 17 فوریه سال 2020 است.

GEOFFROY VAN DER اسلت | خبرگزاری گتی ایماژ

3:32 pm: چینی مطالعه نشان می دهد مردم در سنین 60 ساله و مسن تر بیشتر در معرض خطر

چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شده در یک مطالعه در روز دوشنبه که نگاه در عمق در coronavirus بیماری همه گیر در سرزمین اصلی است که آلوده بیش از 72,000 کشته و بیش از 1800.

این گزارش مورد بررسی قرار 72,314 منحصر به فرد سوابق بیمار از جمله 44,672 موارد تایید شده به عنوان از Feb. 11.

آن را در بر داشت در حدود 81 درصد از موارد تایید شده بودند گفت: به طور خفیف 13.8 درصد شدید و 4.7 درصد بحرانی در حالی که اطلاعات در بقیه گم شده بود.

آن همچنین پیشنهاد کرد که مردم در سنین 60 و بالاتر بودند بیشتر در معرض خطر بر اساس این گزارش مورد مرگ و میر — محاسبه و تقسیم بر تعداد کل مرگ و میر بر تعداد کل موارد. از موارد مورد بررسی در حدود 14.8 درصد مردم 80 و درگذشت.

کلی مورد مرگ و میر در این مطالعه 2.3%. این مطالعه همچنین اشاره کرد که نزدیک به نیمی (49 درصد) از افرادی که در شرایط بحرانی فوت کرده اند.

اساسی موجود بیماری ها مانند بیماری های قلبی عروقی افزایش احتمال مرگ و میر این گزارش در بر داشت.

2:48 pm: مودی می گوید رشد اقتصادی به سرعت در سراسر آسیا و اقیانوس آرام

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: coronavirus شیوع می افزاید: به دیگر فشارها بر رشد در آسیا و اقیانوس آرام. تاثیر بیماری احساس خواهد شد به طور عمده از طریق تجارت و گردشگری این شرکت اضافه کرد: برای برخی از بخش ها نیز وجود دارد خواهد بود زنجیره تامین اختلالات.

“این شوک می آید در پشت کاهش سرعت مشخص شده در سال 2019 به عنوان کرم تجارت جهانی آمار منطقه” مودی در بیانیه ای گفت.

این شرکت کاهش پیش بینی رشد برای چین از 5.8 درصد به 5.2 درصد در سال 2020 خواهد بود که منعکس کننده “شدید اما کوتاه مدت تاثیر اقتصادی با دست کشیدن بر روی اثرات اقتصاد در سراسر منطقه است.” آن اضافه شده است که پایین تر چینی واردات تقاضا خواهد بود دلیل اصلی برای کاهش رشد.

ماکائو و هنگ کنگ می رود که به صورت بزرگترین ضربه را نزدیک ادغام اقتصادی با چین مودی گفت.

1:53 pm: مدیر بیمارستان در ووهان می میرد از ویروس

این ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت تایید Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان درگذشت صبح روز سه شنبه.

با توجه به یک گزارش آنلاین از اخبار استان پخش دوربین مدار بسته, کادر پزشکی فرستاده شده از پکن Xiehe بیمارستان گفت: لیو درگذشت جدید کروناویروس در 10:30 صبح پس از همه تلاش ها برای نجات شکست خورده است.

ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت بعد گفت: لیو درگذشت در 10:54 صبح بود که 51 سال سن دارد.

نزدیک به دو هفته پیش دکتر لی Wenliang بود که در ابتدا مواخذه توسط مقامات محلی خود را برای هشدار زود هنگام در مورد این ویروس نیز درگذشت از جدید کروناویروس. — چنگ

12:20 pm: HSBC پرانتز برای coronavirus تاثیر

لندن-دفتر مرکزی بانک که بدست آورده بیشتر از سود آن از آسیا گفت: این انتظار به احساس تاثیر شیوع کروناویروس در سه ماهه اول و کاهش رشد انتظارات در چین برای سال 2020 است. “تاثیر اصلی را در سه ماهه اول اما ما انتظار داریم برخی از بهبود به عنوان ویروس می شود موجود” HSBC گفت: در چشم انداز اقتصاد جهانی است.

“دراز مدت همچنین ممکن است که ما ممکن است کاهش درآمد از کاهش وام دهی و حجم معامله و اعتبار بیشتر ضرر و زیان ناشی از اختلال به مشتری زنجیره تامین” Noel Quinn, HSBC موقت اجرایی گفت: به عنوان بانک منتشر شده در آن سال درآمد برای 2019.

این بانک در روز سه شنبه گزارش داد سود قبل از مالیات است که از دست رفته انتظارات تحلیلگران و گفت: این ثبت 32.9 درصد کاهش در سود قبل از مالیات برای سال 2019 به $13.35 میلیارد دلار است.

اصلاح: این مطلب به روز شده برای منعکس کردن املای صحیح HSBC و برای روشن شدن بانک جهانی چشم انداز اقتصادی با توجه به تاثیر از ویروس.

11:48 am: هند صنعت مرغداری ناودان به علت ویروس

11:35 am: خطوط هوایی سنگاپور کاهش پرواز مسیرهای که تقاضا کاهش می یابد

خطوط هوایی سنگاپور و شرکت تابعه آن SilkAir خواهد شد لغو برخی از پروازها به طور موقت به دلیل ضعف تقاضا به عنوان یک نتیجه از coronavirus شیوع این شرکت در بیانیه ای گفت. برخی از راه های متوقف شده اند به عنوان دور برگشت به عنوان ممکن است. 31 در حالی که دیگران در حال انتظار برای از سرگیری خدمات قبل از آن.

“تحت تاثیر قرار مشتریان اطلاع داده خواهد شد و دوباره جایگزین بر روی دیگر پرواز” خطوط هوایی سنگاپور گفت:, و اضافه کرد که تنظیمات بیشتری ساخته خواهد شد “را به عنوان لازم است.”

مسیرهای آسیب دیده شامل پرواز خدمات به نیویورک و لس آنجلس و سیاتل پاریس و فرانکفورت و لندن و توکیو و سئول, جاکارتا, تایپه, کوالالامپور و سیدنی است.

10:49 am: زمان برای آزمایش برای تشخیص ویروس به طور قطع از روز به ساعت چین می گوید:

زمان مورد نیاز برای نوکلئیک اسید تست جدید کروناویروس شده است به کاهش شدت — از دو روز فقط چهار تا شش ساعت با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت امور خارجه.

انتشار برشمرد بحث از یک جلسه به ریاست نخست وزیر چین لی کچیانگ که ملاقات در سطح ملی گروه وظیفه با پاسخ به COVID-19 شیوع در روز دوشنبه. “شیوع روند در جهت مثبت در این کشور به طور کلی اگر چه وضعیت اپیدمی در کانون ووهان و هوبئی همچنان سیال و پیچیده” با توجه به ترجمه رسمی از انتشار.

در این جلسه همچنین در مورد “نیاز به حمله به یک تعادل مناسب بین شیوع بیماری و کنترل و توسعه اقتصادی و اجتماعی” آزادی گفت. “در حالی که بیشتر به دنبال یک هدف شیوع پاسخ کار و تولید باید از سر گرفته منظم راه” به آن اضافه شده است.

عکس هوایی گرفته شده در فوریه. از 4 سال 2020 نشان می دهد این کشور از “ووهان اتاق نشیمن” که تبدیل شده است به یک بیمارستان برای بیماران مبتلا به رمان coronavirus در ووهان مرکزی چین هوبئی

Cai یانگ| گتی ایماژ | Xinhua News Agency

10:09 am: بیش از 80 درصد از دولتی و شرکت های تولیدی تابعه از سر کار

از روز شنبه بیش از 80% مرکزی شرکت های دولتی’ تقریبا 20,000 تولید در شرکت های تابعه از سر کار با توجه به چین دولتی دارایی های نظارت و اجرایی کمیسیون.

این کمیسیون گفت که بیش از 95% از سر کار در نفت و پتروشیمی و مخابراتی و شبکه برق و تولید برق و حمل و نقل. در معدن و فولاد و تجهیزات ساخت و تولید بیش از 80% از سر کار. — چنگ

9:33 am: بیش از 450 نفر در الماس شاهزاده کشتی کروز تست مثبت

از مجموع 1,723 مسافران و خدمه تست شده بر روی هیئت مدیره قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن و 454 نفر تایید شده اند آلوده ژاپن وزارت بهداشت گفت. که شامل 189 حامل بدون علامت و یا کسانی که آزمایش مثبت اما نشان نداد علائم با توجه به وزارت.

کشورها از جمله ایالات متحده را آغاز کرده اند بازگرداندن خود را در رشته شهروندان در اجاره هواپیما. مقامات ایالات متحده گفته اند که متوجه 14 مسافر تا به حال آزمایش مثبت و به آنها اجازه داده شد برای تخلیه شود در حالی که نگه داشته در انزوا از دیگر مسافران.

کشتی شده بود به قرنطینه پس از Feb. 3 پس از یک مهمان قبلی آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از پیاده.

8:40 am: فولکس واگن تاخیر در بازگشایی برخی از کارخانجات چین

خودروساز آلمانی فولکس واگن CNBC گفت که آن سرمایه گذاری مشترک در چین مشغول به کار هستند به تولید بازگشت به خود در برنامه های عادی. SAIC فولکس واگن یک سرمایه گذاری مشترک با چین SAIC موتور به تعویق افتاد شروع مجدد تولید در گیاهان خود را تا فوریه. 24. فاو-فولکس واگن با همکاری گروه فاو شروع کار در برخی از کارخانه ها و انتظار برای از سرگیری کامل عملیات در روزهای آینده.

“ما در حال کار سخت در برگشت برای ما عادی تولید برنامه در حالی که رو به تاخیر به علت ملی زنجیره تامین و لجستیک چالش ها و همچنین محدود گزینه های سفر برای تولید کارکنان” سخنگوی گروه فولکس واگن چین گفت: CNBC. “امکان سنجی تولید در هر گیاه به صورت جداگانه بررسی می شود و در نتیجه شروع متفاوت ،

نماینده اضافه شده این است که “هنوز خیلی زود” را به پیش بینی های دقیق در مورد تاثیر این ویروس شیوع در این شرکت است. — وو, روی Choudhury

7:58 am: چین می گوید: مجموع تلفات از شیوع ویروس در 1,868 مردم

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 1,886 تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 98 اضافی مرگ و میر مرتبط با جدید فشار مرگبار از coronavirus بسیاری از آنها اتفاق می افتد در استان هوبی (see 7 p. m. به روز رسانی). از Feb. 17 دولت چین وجود دارد گفت: در مجموع 72,436 مورد تأیید و 1,868 مردم فوت کرده اند تا کنون.

7:46 am: BHP هشدار در چشم انداز

استرالیا معدن غول پیکر BHP روز سه شنبه گفت: شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 70 ، 000 نفر عمدتا در چین یکی از عمده عدم قطعیت برای آینده شرکت می باشد.

“اگر شیوع ویروسی نیست آشکارا خوب موجود در مارس چهارم ما انتظار داریم به تجدید نظر ما انتظارات اقتصادی و تقاضای کالا رشد رو به پایین” این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده. BHP گفت: این پیش بینی “خالص تقاضا از دست دادن” با توجه به شیوع بیماری در کوتاه مدت.

BHP سهام ذکر شده در استرالیا معامله تا 0.35%.

7:00 am: هوبئی استان گزارش 93 اضافی مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 93 مرگ و میر و 1,807 به تازگی تایید موارد مربوط به کشنده coronavirus تا پایان روز شنبه.

تعداد کسانی که اندکی پایین تر در مقایسه با روز گذشته که در استان گزارش شده بود 100 اضافی مرگ و میر و 1,933 بیشتر موارد تایید شده به عنوان از Feb. 16.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 1,789 های مردمی در منطقه از عفونت وجود داشته است و در مجموع 59,989 موارد تایید شده تا کنون. بسیاری از آنها رخ داده است در ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر. در اطراف 7,862 مردم را نیز از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:30 p. m. اپل می گوید آن را به سه ماهه پیش بینی فروش و سرزنش coronavirus

اپل روز دوشنبه گفت که آن را نمی خواهد دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد به دلیل محدود در سراسر جهان عرضه آن از اپل و کاهش تقاضای چین ناشی از شیوع ویروس.

این شرکت می گوید آیفون خود را شریک ساخت سایت تمام بازگشایی شد اما که آنها “ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود.”

“آی فون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان” اپل اضافه شده است.

اضافه کردن به این موضوع بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی از جمله سیب خود مغازه ها بسته شده اند و یا ارائه تنها کاهش ساعت برای چند هفته گذشته. — Cordova

2:05 بعد از ظهر دونده نفرین coronavirus به عنوان سازمان نزدیک توکیو ماراتن به غیر حرفه ای

دو هفته قبل از توکیو ماراتن شروع تفنگ بود که میله میله به آتش مسابقه دهندگان بوت غیر حرفه ای دونده دوی ماراتن. برخی از زمان به رسانه های اجتماعی به صدای خود را به سرخوردگی و ناامیدی بیش غرق ورود هزینه ها و هزینه های بلیط هواپیما و همچنین به عنوان به طور بالقوه از دست دادن زمان و تلاش آموزش. رایان Lederer شیکاگو CNBC گفت که در حالی که او در موافقت با اولویت ایمنی عمومی عدم توانایی خود را به اجرا در مارس احساس می کند مانند “یک بیت از یک زباله” پس از ماه مطبوع و رژیم غذایی. — Franck

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: اپل می گوید آن را از دست ندهید فصلنامه ارشاد در میان شیوع کروناویروس

— CNBC ساناز چنگ لیلیان وو الیزابت ساقی قرطبه و توماس فرانک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>