این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 169,387 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 6,513 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما موارد: حداقل 3,774 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما مرگ و میر: حداقل 69, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

10:07 am: میلیون ها نفر می تواند از دست دادن شغل خود را در یک coronavirus رکود است. بسیاری نمی خواهد قطع پرداخت

شانس به رکود کشیده شدن به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان جهانی شیوع کروناویروس قرار می دهد استرس حاد در اقتصاد ایالات متحده. که می تواند خبر بد برای کارگران آمریکایی که ممکن است از دست دادن شغل توسط میلیون ها نفر در یک رکود. برای آن دسته از کارگران که نمی دریافت قطع پرداخت های مالی تاثیر می تواند به خصوص ویرانگر است.

اقتصادی ترک ها شروع به پدیدار شود. کسب و کار کوچک صاحبان شروع به گزارش زنجیره عرضه با مشکلات و از دست فروش. صنعت مسافرت در وضعیتی وخیم. بزرگ نفت و گاز شرکت های کاهش هزینه و برش سود سهام میان یک سقوط در قیمت نفت است. هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است به عنوان یک آمریکایی از خروج از روال زندگی روزانه خود را.

بسیاری از کارگران ندارد و کافی مالی backstop در اخراج موقعیت ، نیمی از بزرگسالان ایالات متحده انتظار می رود زندگی چک چک در این سال و 53 درصد نیست باید یک صندوق اضطراری را پوشش می دهد که حداقل سه ماه از هزینه با توجه به برنامه ریزی مالی بررسی انجام شده قبل از شیوع کروناویروس اول بانک ملی اوماها در نبراسکا.

قانون فدرال نیاز ندارد شرکت های آمریکایی به پرداخت قطع در صورت اخراج و ترک آن را به اختیار صاحبان کسب و کار. —گرگ Iacurci

9:58 am: NYSE پیاده سازی روش های جدید برای کف کنندگان

CNBC باب Pisani گزارش می دهد که در حالی که ورود به بورس نیویورک صبح روز دوشنبه یک تیم پزشکی بود که در ورودی. یک اپراتور در زمان دما و از او خواسته شد که برای پر کردن یک صفحه پرسشنامه در مورد اینکه آیا او احساس بیمار یا در حال سفر در خارج از کشور است. —جان Melloy

9:51 am: روز کاری را به کارکنان یک جایزه نقدی به ارزش دو هفته از پرداخت میان شیوع

Aneel Bhusri مدیر عامل شرکت روز کاری

آدم Galica | CNBC

روز کاری خواهد پرداخت آن سطح پایین تر کارکنان معادل دو هفته پرداخت به عنوان یک جایزه نقدی برای کمک به حمایت از آنها در طول خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

این حرکت که مانع مدیران در معاون رئیس جمهور و سطح بالا در علاوه بر این به “برخی ارشد فردی همکاران” است که انتظار می رود به اضافه کردن حدود 80 میلیون روز کاری سه ماهه اول سال جاری و سال 2021 هزینه نسبت به اولیه هدایت این شرکت گفت: در مالی تشکیل پرونده. روز کاری فراهم می کند که منابع انسانی نرم افزار گزارش 12,200 کل کارکنان به عنوان از پایان ماه ژانویه و گفت: همچنین استخدام پیمانکاران. روز کاری برنامه ای برای پرداخت پاداش در آن برای اولین بار مالی سه ماهه پایان مارس 30. —لورن Feiner

9:39 am: Uber است ارائه وعده های غذایی رایگان به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ

حال بارگذاری است به دور از وعده های غذایی برای سلامت کارگران و اولین پاسخ دهندگان که در حال کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس, Nelson چای شرکت رئیس امور مالی گفت: CNBC در روز دوشنبه.

“ما قصد داریم به ارائه بیش از 300 ، 000 وعده های غذایی برای مقامات بهداشت و اولین پاسخ که در مقابل خط” چای گفت: در “Squawk Box” ، “ما در حال انجام آنچه ما می توانیم.”

شرکت Uber می خورد بخش نیز waiving تحویل هزینه برای کسب و کارهای کوچک در برخی از بازارهای آن است. —جسیکا Bursztynsky

9:36 am: آلمان, مهر و موم کردن مرزها به کشورهای اروپایی گزارش رکورد پرش در coronavirus مرگ و میر

آلمان است و آخرین کشور اروپایی به مهر و موم کردن مرزهای خود در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان تعداد مرگ و میر در اروپا شروع به پریدن کرد یک شبه.

همانطور که از صبح روز دوشنبه آلمان تا به حال بسته مرزهای خود با اتریش و سوئیس و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک. تنها شهروندان آلمانی, کسانی که اقامت در این کشور و کار در یک کشور همسایه و بالعکس و محصولات فیزیکی می تواند به عبور از مرز آلمان. هر چند برلین اولین بار نیست سرمایه اروپا برای تحمیل مرز محدودیت حرکت مشخص U-نوبه خود در آنگلا مرکل سیاست.

“این یک وضعیت بحران” فریدریش Heinemann رئیس مالیه عمومی در آلمان-بر اساس فکر می کنم تانک ZEW گفت CNBC در مورد تصمیم دولت آلمان. —سیلویا عمرو

9:31 am: سهام دهانه در باز مدار-شکست در ضربات تقریبا بلافاصله و توقف تجارت

معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک مارس 12 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

سهام حفره حفره در باز با عمده به طور متوسط انداختن بیش از 5% و پیشرو به 15 دقیقه توقف در معاملات پس از circuit-breaker آستانه باعث شد.

با توجه به نیویورک, بورس اوراق بهادار یک بازار معاملاتی متوقف رخ می دهد در “سه مدار شکن آستانه” در S&P 500 با توجه به کاهش و نوسانات. تبادل این طبقه بندی در سه سطح بر اساس قرار قبلی جلسه را در S&P 500.

قبل از معاملات متوقف شد میانگین صنعتی داو جونز سقوط 2,250 امتیاز یا 9.7%. S&P 500 با کاهش 8%, در حالی که شاخص Nasdaq Composite به 6 درصد. —Pippa استیونس

9:26 am: فیات کرایسلر به پایان می رسد تولید در اکثریت خود را در اروپا گیاهان

فیات کرایسلر است که پایان دادن به تولید در اکثر اروپایی آن گیاهان از طریق مارس 27 با توجه به coronavirus این شرکت در روز دوشنبه گفت.

این طرحها کمتر از یک هفته پس از ایتالیایی-آمریکایی خودروساز اعلام کرد و آن را “تشدید اقدامات” در برابر گسترش coronavirus در ایتالیا از جمله به طور موقت بسته شدن گیاهان وجود دارد که در آن دولت به اجرا در ملی قرنطینه در میان سریع گسترش COVID-19.

به طور موقت خاموش شدن ناگهانی شامل گیاهان در ایتالیا صربستان و لهستان است. معلوم نیست در این زمان چگونه بسیاری از شرکت 23 گیاهان باز باقی خواهد ماند. یک سخنگوی این شرکت نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

فیات کرایسلر در یک بیانیه گفت: آن برنامه شامل اقدامات لازم برای فعال کردن این شرکت به “بی درنگ” راه اندازی مجدد عملیات تولید یک بار آماده است. —مایکل Wayland

9:24 am: جی پی مورگان می گوید کارمند در سراسر جهان به کار از خانه در صورت امکان

جی پی مورگان چیس گفتن همه کارکنان خود را در سطح جهانی به کار از خانه در صورت امکان.

نیویورک-بر اساس بانک است که 256,981 کارگران و عمل در 60 کشور در حال گسترش است در سیاست آن هفته گذشته آغاز شد و به نیویورک-منطقه مترو کارکنان آن را به عنوان مقابله با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بلافاصله موثر میخواهیم که همه مدیران در سطح جهانی اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه به حدی امکان پذیر است” بانک عامل کمیته گفت: در ستاد ایمیل. “این را بیشتر تسهیل اجتماعی فاصله در جوامع تماس با ما صفحه اصلی در حالی که همچنان به خدمت به مشتریان و مشتریان است.” —هیو پسر

9:12 am: Ex-FDA رئیس ما را می بیند و اوج اواخر آوریل تا اوایل ماه مه

9:02 am: Coronavirus نیروهای شرکت های هواپیمایی را در نظر بگیرید هنگامی که غیر قابل تصور: توقف پرواز ایالات متحده

خالی چک در منطقه دیده می شود در ایران شرکت های هواپیمایی داخلی را بررسی کنید-در منطقه در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو در روز پنج شنبه, مارس. در 5 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

خطوط هوایی در اطراف جهان در حال مسابقه برای حفظ پول نقد به عنوان تقاضا برای پروازهای چاله پس از رهبران سیاسی به نوبه خود به طور فزاینده ای سخت گیرانه اقدامات است که اختلال در زندگی روزانه در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19. در حال حاضر خطوط هوایی ایالات متحده در حال دست و پنجه نرم سناریویی که غیر قابل تصور در اوایل سال جاری زمانی که آنها گزارش ثبت درآمد: تعلیق هوایی ایالات متحده سفر می کند.

روز یکشنبه اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: “همه گزینه ها هنوز روی میز” وقتی پرسیده شد که در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که آیا دولت با توجه به توقف داخلی مسافرت هوایی. یک روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا باید به جلوگیری از سفر غیر ضروری. اوایل روز دوشنبه دولت گسترش آن 30 روز ممنوعیت اکثر بازدید کنندگان اروپایی به ایرلند و انگلستان بی سابقه ای محدود در مسافرت های بین المللی.

در حالی که آن تضمین شده نیست که دولت را در این مسیر خواهد بود که اولین بار در ایالات متحده برقرار پتو مسافرت هوایی بان کی مون پس از پی سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی و یا اینکه آیا آن را به آخرین دو هفته یک ماه یا دیگر مدیران چند CNBC گفت که آنها با توجه به تمام امکانات. —لسلی Josephs

8:53 am: صندوق بین المللی پول می گوید آن را آماده به ‘بسیج آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی’

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی, ایالات متحده آمریکا, در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.

Liu Jie | ایسنا | گتی ایماژ

صندوق بین المللی پول روز دوشنبه گفت: این “آمادگی” خود را به استفاده از $1 تریلیون وام ظرفیت برای کمک به کشورها در سراسر جهان است که در حال مبارزه با های انسانی و اقتصادی تاثیر رمان coronavirus.

“به عنوان اولین خط دفاعی در این صندوق می توانند با استقرار آن انعطاف پذیر و سریع-disbursing پاسخ اضطراری جعبه ابزار برای کمک به کشورهای فوری تعادل-از-پرداخت نیاز دارد” نوشت: Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول.

“این صندوق در حال حاضر دارای 40 در حال انجام مقدمات — هر دو disbursing و پیشگیرانه — با ترکیب تعهدات در حدود $200 میلیارد,” او اضافه شده است. “در بسیاری از موارد این ترتیبات می تواند ارائه وسیله نقلیه دیگری برای پرداخت سریع از بحران مالی.” —خواهد Feuer

8:08 am: دکتر می گوید: ما واقعا باید کمی بیشتر مانند چین’

دکتر کوری Hebert, دستیار استاد در هر دو ایالت لوئیزیانا و Tulane دانشگاه گفت: CNBC “Squawk Box” که آمریکا باید متعهد به اجتماعی فاصله در تلاش برای “صاف منحنی.” “اگر ما آنچه که ما قرار است به انجام, ما واقعا باید کمی بیشتر مانند چین گفت:” در اشاره به چین تهاجمی کاهش تلاش های گسترده ای است که شامل مقیاس قرنطينه و محدودیت های مسافرتی. “چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که به جای داشتن 15000 نفر بیمار در یک زمان که در بحبوحه سیستم پزشکی ما می خواهم به جای 10 نفر بیمار یا 10000 نفر بیمار بلکه بیش از یک مقدار طولانی تر از زمان پس از 15 روز است.” —خواهد Feuer

7:37 am: Roche مدیر عامل می گوید: از آن خواهد شد ارائه بیش از 400 تست های این هفته

در تلاش برای افزایش غربالگری ظرفیت برای کمک به مهار بیماری همه گیر در حال رشد غذا و دارو صادر اضطراری مجوز هفته گذشته برای یک COVID-19 آزمون های ساخته شده توسط سوئیس تشخیص ساز روشه. این شرکت می گوید تست خودکار می تواند به ارائه نتایج در 3.5 ساعت به چند روز. این شرکت آغاز خواهد شد و اجرای آن با بیش از 400 تست های این هفته روشه مدیر عامل دکتر سورین Schwan گفت CNBC “Squawk Box.”

“ما البته ramping تا عرضه تا آنجا که ما می توانیم” او گفت:, و اضافه کرد که آزمون اول جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است. “برای این منظور ما از نزدیک کار با هم با مقامات CDC ویژه به تخصیص آزمون به کسانی که در آزمایشگاه و به این مناطق که در آن ما می تواند بزرگترین تاثیر را در طول این بحران است.” —خواهد Feuer

7:05 am: فروشگاه خرده فروشی تعطیلی در آمریکا می تواند منفجر شود

به طور موقت بسته علامت دیده می شود در یک فروشگاه در منهتن قصبه پس از شیوع کروناویروس بیماری (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 15 سال 2020 است.

Jeenah ماه | ایسنا

سال 2019 به ارمغان آورد با آن ثبت فروشگاه تعطیلی در صنعت خرده فروشی در ایالات متحده و در سال 2020 به نظر می رسد مانند آن است که در مورد به خیلی بدتر است. فروشگاه های خرده فروشی تعطیلی این سال در حال حاضر در سرعت به “دو برابر آنچه ما دیدیم در سال گذشته” بود که یک سال سابقه گفت: دبورا Weinswig مدیر عامل و بنیانگذار خرده فروشی مشاوره و تحقیقات شرکت Coresight پژوهش است. “من فکر می کنم که در حال حاضر در حال حرکت. … اگر [COVID-19] باقی می ماند طولانی تر از آن خواهد شد بیشتر است.” —توماس لورن

7:01 am: ایران در مرگ و میر موج به 853

ایران مرگ و میر رسیده 853 با 129 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یک وزارت بهداشت رسمی توییتی روز دوشنبه افزود که 14,991 مردم آلوده شده اند در سراسر ایران. “در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 1,053 تایید موارد جدیدی از کروناویروس و 129 جدید مرگ” علیرضا Vahabzadeh توییتی. برای جلوگیری از شیوع در ایران, یکی از مرگبارترین خارج از چین مقامات خواسته اند مردم را به ماندن در خانه. —رویترز

6:21 pm: دولت بریتانیا می پرسد تولید کنندگان به ساخت هواکش تجهیزات بهداشت و درمان

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون را درخواست تولید کنندگان برای حمایت از تولید ضروری تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی برای خدمات بهداشت ملی.

“آماده سازی برای گسترش شیوع کروناویروس یک اولویت ملی است و ما در حال تماس در صنعت ساخت و تمام کسانی که با تخصص مربوطه که ممکن است قادر به کمک به گرد هم می آیند برای کمک به این کشور در مقابله با این بحران ملی,” سخنگوی دولت گفت: از اواخر یکشنبه.

“ما نیاز به گام تا تولید تجهیزات حیاتی مانند هواکش به طوری که همه ما می تواند کمک به آسیب پذیرترین و ما باید کسب و کار را به ما می آیند و کمک در این تلاش ملی.” —هالی Ellyatt

5:28 am: تاثیر خواهد شد و حداقل تا سه ماهه سوم آلمان را به وزارت اقتصاد می گوید:

آلمانی وزارت اقتصاد گفت: تاثیر COVID-19 آن را به معنای دیگر انتظار شکوفایی اقتصادی در سه ماهه اول گزارش رویترز. این وزارت افزود که اقتصاد بود بعید به ثبات قبل از سه ماهه سوم در اولین. “قدرت و مدت تاثیر نمی تواند در عین حال قابل اعتماد بود هوا” وزارت گفت. “اما با توجه به سرعت بسیار سریع از تحولات ما را به پیش بینی اثرات اقتصادی قابل توجهی.” —هالی Ellyatt

4:48 am: ‘کجاست بوریس?’: دولت بریتانیا محتاط استراتژی باعث واکنش شدید عمومی

نخست وزیر بوریس جانسون بازديد آزمایشگاهی در بهداشت عمومی انگلستان ملی, عفونت خدمات در Colindale در تاریخ 1 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

WPA, استخر

4:46 am: سهام اروپا اسلاید 8 درصد و شرکت هواپیمایی سهام مخزن به عنوان منطقه ای وسیعتر خاموش

بازارهای اروپایی سقوط به عنوان بسیاری از قاره رفت و به خاموش کردن حالت برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. پان-شاخص Stoxx 600 کاهش یافته است 8% در نزدیکی شروع معاملات سفر و اوقات فراغت سهام کاهش 14.3% منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده تضعیف ثبات نسبی بازار بورس به قرمز است. —الیوت اسمیت

3:30 am: آسیا و اقیانوس آرام بازارهای شیرجه با استرالیا پیشرو زیان

بازارهای آسیا کاهش یافت و حتی پس از ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد یک محرک پولی کمپین برای جلوگیری از کندی رشد اقتصادی در وسط COVID-19 بیماری همه گیر.

استرالیا بازارهای led ضرر و زیان در منطقه آسیا و اقیانوس آرام به عنوان نابود شد نزدیک به 10%. سرزمین اصلی چین سهام کاهش یافته است و همچنین با شانگهای کامپوزیت 3.4 درصد کاهش در حالی که شنزن کامپوزیت تضعیف 4.834% و شنژن جزء فرو 5.34%. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 4.38%. به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص کاهش یافته و در حدود 5 درصد است.

“جالب اینجاست که بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس; به خصوص به عنوان COVID-19 موارد سنبله در سطح جهان باعث سخت تر کنترل مرز,” ویشنو Varathan سر اقتصاد و استراتژی در بانک Mizuho نوشت: در یک توجه داشته باشید. —Eustance هوانگ

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های شبانه اینجا هستید:: شهر نیویورک برای محدود کردن رستوران ها و کافه ها را خارج و تحویل سینما به بسته

رویترز و CNBC Saheli روی Choudhury, Weizhen قهوهای مایل به زرد, Holly Ellyatt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de