Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هشدار در مورد عفونت مجدد آمریکا موارد بالا 900,000

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 197,000
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 905,000
  • ایالات متحده و میر: حداقل 51,000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:20 am: چگونه خودروسازان برنامه ریزی برای بازگشایی خود ما گیاهان

رفتن به یک خودکار قطعات کارخانه در حومه دیترویت جنرال موتورز کارکنان دستور به پایه حداقل شش فوت از هم جدا و از طریق غربالگری سلامت است که شامل یک دما را بررسی کنید. آنها همچنین پاکسازی دست خود قرار داده و در صورت ماسک و عینک ایمنی.

آن را بسیار متفاوت از روند چگونگی سابق مرکز انتقال که GM decommissioned سال گذشته استفاده می شود به کار با صدها نفر از کارکنان آزادانه ورود و خروج از این مرکز همه در یک بار.

به عنوان خودروسازان با کشتی چگونه برای باز کردن امکانات تولید خود را با خیال راحت زمان انگیز است.

UAW جمهور روری قمار در روز پنج شنبه گفت که این اتحادیه معتقد است شروع مجدد تولید در اوایل ممکن است “خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز” برای اعضای آن است. دفعات بازدید: داستان کامل از نحوه خودروسازان برنامه ریزی برای باز کردن آمریکا و گیاهان در اینجا. —مایکل Wayland

8:55 am: Zillow مدیر عامل اجازه می دهد کارکنان خود را برای کار از خانه در تمام طول سال

غنی بارتون مدیر عامل و مؤسسین آنلاین املاک و مستغلات خدمات Zillow گفت: کارکنان خود را در روز جمعه که آنها می توانند کار از خانه از طریق 2020.

“من نظرات شخصی در مورد WFH شده اند وارونه در طول 2 ماه گذشته. من انتظار این را پایدار نفوذ در آینده از کار و … صفحه اصلی” اینترنت کارآفرین گفت: در تایید جیر اوایل صبح روز شنبه.

بسیاری از غیر ضروری کارگران در سراسر کشور انجام شده است شغل خود را از راه دور برای هفته ها اغلب در حالی که مدرسه در منزل و مراقبت از فرزندان خود و حدود یک چهارم از آنها می گویند آنها می خواهند برای ادامه کار از خانه حداقل بخشی از زمان پس از همه گیر به پایان می رسد. —الیزابت ساقی کردوا

8:30 am: لهستان برای بازگشایی, هوای آزاد, رشته های ورزشی به عنوان آن را برطرف محدودیت

لهستان قصد دارد برای بازگشایی, هوای آزاد, ورزش مناطق در مارس 4 و اجازه خواهد داد که لیگ برتر مسابقات فوتبال به بازی می شود در پایان ماه آینده به عنوان بخشی از کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

لهستان آغاز شده آرامش بخش برخی از محدودیت های قبلی در ماه آوریل گفت: آنها پرهزینه برای اقتصاد است. این بازگشایی جنگل ها و پارک ها و کاسته قوانین در تعدادی از مشتریان در مغازه ها.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که در مرحله بعدی از کاهش, ورزش, محدودیت های عبارتند از بازگشایی سالن ورزشی سرپوشیده و پس از شنا در استخرها و باشگاه های ورزشی. —رویترز

6:30 صبح: “هیچ مدرکی” که بهبود بیماران نمی توان reinfected

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود Covid-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

این هشدار از کلمه سازمان بهداشت جدید در علمی مختصر. می آید در پاسخ مستقیم به برخی از دولت ها نشان می دهد که تشخیص آنتی بادی ها به ویروس می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای یک “ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی.”

“بسیاری از این مطالعات نشان می دهد که افرادی که از بهبود عفونت باید آنتی بادی ها به ویروس. با این حال برخی از این افراد دارای سطوح بسیار پایین از خنثی سازی آنتی بادی در خون خود نشان می دهد که ایمنی سلولی نیز ممکن است مهم برای بازیابی کردند.” جزئیات کامل مختصر در اینجا. — مت پرچ

6:02 am: ایران تلفات 76

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفت: ایران در مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 76 برای رسیدن به یک کل از 5,650 با توجه به انتخاب.

تعداد کل افراد تایید آلوده با کروناویروس در کشور است 89,328 او اضافه شده است. — مت پرچ

3:51 am: آلمانی ویروس موارد افزایش 2,055

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>