1:10 pm: 66% اخیر نیویورک coronavirus بستری شدن در بیمارستان هستند افرادی که ماندن در منزل

است که گرفتن Hospitlized?

منبع: ایالت نیویورک

اطلاعات جدید از نیویورک بیمارستان ها نشان می دهد اکثریت اخیر coronavirus بستری شدن در بیمارستان هستند افرادی که بیشتر ماندن در خانه و نه جسارت بسیار در خارج رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

به نام او که نتایج یک نظرسنجی از بیمارستان ها در دولت “تکان دهنده” و “تعجب.”

“ما فکر کردیم که شاید آنها در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و گرفته ایم اقدامات خاص در حمل و نقل عمومی” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اما در واقع هیچ چرا که این مردم بودند که به معنای واقعی کلمه در صفحه اصلی.” —کوین Breuninger

12:56 pm: که می گوید خطر بازگشت به مستند ‘باقی می ماند بسیار واقعی” اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل آرام هستند بیش از حد به زودی

مردم از آن لذت ببرید در پارک میدان واشنگتن در نیویورک, ایالات متحده آمریکا به عنوان افزایش درجه حرارت در 3 مه سال 2020 است.

مایکل ناگل | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی مقامات هشدار داد رهبران جهانی در مورد کاهش اجتماعی فاصله محدودیت و گفت: خطر بازگشت به مستند “باقی می ماند بسیار واقعی است.”

در حالی که موارد گزارش شده شروع به کاهش در مناطق مانند اروپای غربی بیشتر موارد گزارش شده را هر روز در شرق اروپا و آفریقا و جنوب شرق آسیا و شرق مدیترانه و آمریکا, که, گفت:, و اضافه کرد که به طور متوسط در حدود 80,000 جدید موارد گزارش شده به این سازمان در هر روز است.

“این ویروس را دوست دارد برای پیدا کردن فرصت هایی را برای گسترش و اگر این مستند اقدامات برداشته بیش از حد به سرعت شما می توانید را خاموش و گفت:” دکتر ماریا ون Kerkhove را که منجر دانشمند در Covid-19. —برکلی لاولیس جونیور

12:37 pm: شکاف به بازگشایی 800 فروشگاه تا پایان مارس

شکاف در حال آماده سازی بازگشایی 800 فروشگاه در پایان ممکن است با تعدادی از اقدامات پیشگیرانه در محل سعی کنید به نگه داشتن مشتریان و کارگران امن است.

“ما تمام هدف این است که به استاندارد طلا وقتی که می آید به امن خرده فروشی” مدیر عامل سونیا Syngal گفت CNBC. “اعتماد در این فرایند میباشد برای ما است.”

شکاف در آوریل 23 هشدار داد سرمایه گذاران آن را نمی ممکن است به اندازه کافی پول نقد به اندازه کافی صندوق عملیات خود را با مغازه ها به طور موقت بسته به تلاش و کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19. یک روز بعد شکاف صادر $2.25 میلیارد دلار از جدید قرضه تضمین برای کمک به بازپرداخت بدهی های موجود. شکاف نیز گفت: آن را متوقف پرداخت اجاره به صاحبخانه ماه گذشته در تلاش برای کاهش هزینه ها.

“ما به طور کامل درگیر در گفتگو با صاحبخانه در مورد این تصمیم گیری و برنامه ریزی برای بازگشایی,” Syngal گفت. — توماس لورن

12:20 pm: لندن گسترش پیاده رو به جای فاصله اجتماعی

کمدن بالا خیابان است که یک منطقه از لندن جایی که پیاده رو را گسترده تر شده است به فعال اجتماعی فاصله.

مقامات در لندن پرده برداری از اقدامات طراحی شده به جای افزایش بالقوه در هر دو پیاده روی و دوچرخه سواری یک بار شهر را مستند شروع به استراحت.

در میان چیزهای دیگر, لندن Streetspace برنامه را ببینید فضای ارائه شده برای چرخه جدید خطوط و پیاده رو گسترده تر به جای اجتماعی-فاصله گرفته است. —Anmar Frangoul

12:07 pm: Nordstrom نزدیک به 16 فروشگاه

پیاده عبور در مقابل یک Nordstrom, Inc. فروشگاه در Midtown محله نیویورک در مارس 20, 2020.

Gabby جونز | بلومبرگ | گتی ایماژ

Nordstrom اعلام کرد سه شنبه شب این برنامه به طور دائم بسته 16 از آن خط کامل department store locations پس از ارزیابی بازار در طول coronavirus بیماری همه گیر. یک لیست از آن مکان بود فورا در دسترس است.

“ما سرمایه گذاری شده است در ما های دیجیتال و فیزیکی قابلیت همگام شدن با سرعت در حال تغییر انتظارات مشتری. تاثیر Covid-19 تنها شتاب اهمیت این قابلیت در خدمت مشتریان” مدیر عامل اریک Nordstrom در بیانیه ای گفت.

خرده فروش گفت: همچنین بازسازی آن مناطق نقش پشتیبانی و شرکت و سازمان در تلاش برای کاهش هزینه ها در حدود 150 میلیون دلار است. Nordstrom گفت: فروشگاه های آن خواهد بود بازگشایی در بازار توسط بازار بر اساس, بر اساس محلی داد. آن گفت: از آن خواهد شد در حال حرکت سالانه خود سالگرد فروش به ماه آگوست و جولای. —توماس لورن

11:54 am: وزارت خزانه داری صدور 20 سال اوراق قرضه برای تامین مالی افزایش بدهی

وزارت خزانه داری خواهد بود صدور 20 ساله پیوند آن را به عنوان copes با رو به رشد بدهی های ملی است. به عنوان بخشی از سه ماهه خود را refinancing خزانه را حراج 20 میلیارد دلار ارزش از باند جدید پس از فروش از $17 میلیارد هر کدام در زیر دو ماه.

اعلام می آید دو روز پس از وزارت خزانه داری اعلام کرد این امر می تواند قرض گرفتن 3 تریلیون دلار در این سه ماهه به صندوق نجات برنامه ها در جای خود قرار داده و در طول coronavirus بیماری همه گیر. بدهی های ملی در حال حاضر حدود 25 تریلیون است. —Jeff Cox

11:40 am: نظرسنجی می یابد 74 درصد نوسان-دولت رای دهندگان تصویب از ادامه پرداخت به آمریکایی ها تا زمانی که اقتصاد ری استارت

یک سرور با پوشیدن ماسک محافظ در خدمت یک نوشیدنی به یک مشتری در خارج از منطقه ناهار خوری در یک رستوران در سن پترزبورگ فلوریدا در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

زاک Wittman | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

به عنوان دولت coronavirus پرداخت قطره به آمریکایی ها’ حساب های بانکی و صندوق های پستی بیشتر 2020 نوسان-دولت رای دهندگان حمایت مستقیم امداد در طول همه گیر جدید, CNBC/تغییر پژوهش های نظرسنجی ها یافت می شود.

حدود سه چهارم یا 74 درصد از احتمال رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین تایید از ادامه پرداخت تا فعالیت های اقتصادی با خیال راحت می توانید راه اندازی مجدد آمریکا از بررسی بازی یافت می شود. اکثریت در سراسر طیف ایدئولوژیک پشت پایدار امداد: 96 درصد از دموکرات ها 74 درصد از مستقل ها و 53 درصد از جمهوری خواهان با توجه به نظرسنجی.

کنگره تایید پرداخت های مستقیم تا 1200 $برای افراد و 500 دلار برای هر کودک به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته نجات در ماه مارس است. به عنوان نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن گام های بعدی در تلاش خود را برای جلوگیری از ویرانی اقتصادی از شیوع رهبران دموکرات را تحت فشار قرار دادند برای حداقل یک دور امداد چک.

حدود شش-در-10 یا 61 درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی گفت: آنها خود را دریافت کرده اند محرک پرداخت. یکی دیگر از 24 درصد از رای دهندگان گفت: آنها پیش بینی می کنند در آینده در حالی که 11 درصد آنها پاسخ داد که آیا انتظار پرداخت.

این نظرسنجی مورد بررسی 3,544 به احتمال زیاد رای دهندگان در سراسر شش کشور ممکن است از 1 تا 3 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.7 درصد است. —یعقوب Pramuk

11:18 am: همه گیر خرید اینترنتی است به شدت تهدید ما dairy farms

ایالات متحده دامداران به حال انتظار می رود تا سال 2020 به یک سال بهتر از قبلی پنج. قیمت های پایین است که تا به حال صدمه تولید شیر در سراسر کشور شد و در نهایت شروع به افزایش نسبت به پایان سال 2019. اما coronavirus است غرق لبنی زنجیره تامین — foodservice مشتریان مانند رستوران ها و سالن های غذاخوری حساب برای حدود نیمی از تمام لبنی مصرفی در آمریکا و کسانی که عمدتا تعطیل. دولت ایالات متحده ارائه شده به کشاورزان کمک به کمک به آنها را از طریق بحران اما این صنعت نگرانی آن را ممکن است به اندازه کافی. —رابرت فلک

11:04 am: نقدی بسته نروژی افزایش 2 میلیارد دلار در بودجه

نروژی کروز خط نروژی سعادت کشتی کروز از طریق جان هاپکینز ورودی در یخچال خلیج آلاسکا, جولای 11, 2019.

تیم Rue | بلومبرگ | گتی ایماژ

پس از هشدار در اوایل این هفته از ورشکستگی بالقوه حفاظت از اگر آن را نمی تواند جمع آوری بودجه کافی نروژی کروز خط مطرح شده بیش از 2 میلیارد دلار سهام و بدهی به بیشتر از دوام بیاورید Covid-19 رکود این شرکت اعلام کرد.

این شرکت گفت که در حال حاضر حدود 3.5 میلیارد دلار نقدینگی کمک خواهد کرد که آن آب و هوا “بیش از 12 ماه از سفر تعلیق” اما این شرکت اشاره کرد که در آن معتقد است این صنعت را بازیابی قبل از آن.

“این به طور قابل توجهی تقویت شرکت موقعیت مالی و نقدینگی باند و آن را در حال حاضر انتظار قرار داده شود و به مقاومت در برابر بیش از 12 ماه از سفر تعلیق در یک پتانسیل نزولی سناریو” نروژی گفت.

همچنین در روز چهارشنبه رقیب رویال کارائیب گزارش تمدید آن coronavirus لغو سیاست از طریق آوریل 2022. که به روز رسانی می تواند تلاش برای درام تقاضا برای cruising در زمانی که دولت ایالات متحده هشدار داده است مسافران باید با احتیاط از سفر کروز در میان coronavirus بیماری همه گیر. —خواهد Feuer

10:54 am: UK می تواند شروع به بلند کردن اجسام مستند اقدامات در روز دوشنبه

انگلستان می تواند شروع به کاهش آن coronavirus مستند محدودیت به عنوان روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

“ما می خواهیم اگر ما می تواند احتمالا به رفتن با برخی از این اقدامات در دوشنبه” جانسون گفت: مجلس در اولین نخست وزیر سوالات جلسه پس از سقوط بیمار با Covid-19.

او افزود که یک بیانیه خواهد بود ساخته شده در یکشنبه پس از دولت بررسی آخرین داده ها و اضافه کرد این امر می تواند یک “چیز خوب” اگر مردم می دانستند چه در انتظار روز بعد. —رایان براون

10:50 am: فورد, 3M شروع حمل و نقل ماسک

فورد موتور شروع به ارائه شده هوا-تصفیه ماسک به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران خودروساز گفت. از اواخر ماه مارس فورد کار کرده است با 3M برای ایجاد حفاظت شخصی و تجهیزات با استفاده از طراحی ارشاد از 3M.

حدود 90 پرداخت می شود و داوطلبان از ایران خودرو اتحادیه کارگران را مونتاژ بیش از 10 ، 000 از ماسک در یک فورد تسهیلات در نزدیکی تخت سنگ میشیگان با توجه به خودروساز است. فورد گفت: این مرکز دارای توانایی را به 100 ، 000 یا بیشتر ماسک با این حال این شرکت کاهش یافته است به ارائه یک بازه زمانی برای تولید چنین است.

3M فروش و توزیع فورد طراحی شده از طریق ماسک 3M-توزیع کنندگان مجاز. میسون ویرجینیا مرکز پزشکی در سیاتل اولین مشتری برای سفارش و تحویل فورد ساخته شده در لوازم خودروساز گفت. —مایکل Wayland

10:32 am: تقاضا برای بازپرداخت تشدید در میان دانشجویان

به عنوان دانشگاه های آمریکا در آغوش آموزش از راه دور در پاسخ به همه گیری دانش آموزان را در بر داشت کالج نیست آنچه در آن استفاده می شود — اما هزینه های شیب دار باقی می ماند همان. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها ارائه شده اند بازپرداخت هزینه ها و اتاق و هیئت مدیره, اما تقریبا همه آنها کشیده شده اند خط در استرداد یا کاهش شهریه.

CNBC جسیکا Dickler گزارش می دهد که در حال حاضر رو به رشد تعداد دانشجویان در حال گرفتن موارد خود را برای بازپرداخت به دادگاه. —تری کالن

10:24 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus نیروی کار را حفظ خواهد کرد ‘نامحدود’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در کاخ سفید مارس 13 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که کاخ سفید coronavirus نیروی کار را حفظ خواهد کرد “نامحدود” – اما برخی از کاربران ممکن است جایگزین شده و تمرکز خود را تغییر نسبت به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

توییت مشخص شده برگشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن که روز سه شنبه گفت که او در واقع سیم پیچ پایین نیروی کار “از آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده.”

نیروی کار شده است nudged از ملی ویژه به عنوان رئیس جمهور تبدیل توجه خود را به دور از کاهش گسترش بیماری و نسبت به reinvigorating اقتصاد بیمار. —کوین Breuninger

10:21 am: PwC است نورد از یک تماس-ردیابی نرم افزار برای کمک به کارگران برای بازگشت به کار

شرکت مشاوره PwC در حال کار بر روی یک برنامه تلفن همراه است که اجازه خواهد داد که مشتریان شرکت های بزرگ برای پیگیری کارکنان در تماس با یکدیگر و اجازه می دهد منابع انسانی بخش برای شناسایی کسانی که در خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی.

PwC نیاز خود را 275,000 کارکنان برای استفاده از این برنامه زمانی که آنها بازگشت به کار و آن را ساخت ردیاب های موجود برای شرکت های بزرگ خرید بیش از حد. برنامه خود را با استفاده از سیگنال های دریافتی از کاربران گوشی بگویید چگونه دور از هم در دو کارمند بودند و از هر یک از دیگر و چه مدت هر دو نفر در تماس هستند.

بیشتر بخوانید از Kif Leswing کامل CNBC گزارش اینجا. —الیزابت ساقی کردوا

10:18 am: Tyson Foods به راه اندازی مجدد محدود گوشت خوک تولید و پس از بسته شدن

تایسون مواد غذایی را راه اندازی مجدد تولید محدود آن در آمریکا گوشت خوک گیاه در روز پنج شنبه پس از هفته توقیف, با توجه به یک گزارش از رادیو فردا.

بازگشایی زیر یک فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن گوشت امکانات عملیاتی به منظور تقویت این کشور در تامین مواد غذایی.

تایسون گفت: همه کارکنان خواهد شد که بازگشت به بوته آزمایش شده اند برای Covid-19. —سارا سالیناس

10:15 am: Uber میسازد خاموش 3,700 کارکنان

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi در طول بلومبرگ جهانی انجمن کسب و کار در نیویورک در سپتامبر 25 2019.

شانون استاپلتون | ایسنا

حال بارگذاری است تخمگذار کردن 3,700 کارکنان یا تقریبا 14 درصد از کارکنان این شرکت اعلام کرد در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

کاهش تاثیر بارگذاری را جذب و مشتری تیم پشتیبانی با توجه به پر کردن. مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi نیز چشم پوشیدن خود حقوق و دستمزد پایه برای بقیه سال. در سال 2019 او ساخته شده $1 میلیون نفر در حقوق و دستمزد پایه هر چند بسیاری از جبران خسارت آمد از سهام جایزه و پاداش است.

جهانی ناخالص رزرو به پایین 80% در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش های اخیر در اطلاعات است. سرمایه گذاران را به یک نگاه عمیق تر به انجام کسب و کار در روز پنج شنبه زمانی که شرکت گزارش درآمد. —لورن Feiner

10:06 am: بخش خصوصی از دست دادن رکورد 20.2 میلیون در ماه آوریل گزارش ADP

بخش خصوصی دچار بزرگترین کاهش در طول تاریخ مارس با ADP گزارش از دست دادن شغل از 20.2 میلیون دلار به شرکت گذاشته کارگران در بحبوحه تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. بزرگترین زیان کار آمد در مهمان نوازی صنایع که از دست 8.6 میلیون نفر از کارگران. تجارت و حمل و نقل و آب و برق شدند بعد از 3.4 میلیون در حالی که ساخت و ساز کاهش یافته است 2.48 میلیون. اعداد دو روز قبل از کار گروه اشتغال بخش غیرکشاورزی گزارش است که انتظار می رود برای نشان دادن نرخ بیکاری 15 درصد است. —Jeff Cox

9:58 am: رئیس فدرال بولارد می گوید مارس شغل گزارش خواهد بود و یکی از بدترین تا کنون’

سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد گفت CNBC وزارت کار آینده گزارش در ماه آوریل نرخ بیکاری خواهد شد به احتمال زیاد یکی از بدترین ایالات متحده تا کنون دیده ام.

فدرال رزرو رهبر گفت: نرخ بیکاری خواهد بود “بسیار بالا” است و می تواند بیش از 20 درصد در چند ماه آینده. “ما در حال رفتن به دیدن دیوانه ADP شماره امروز و شغل گزارش احتمالا یکی از بدترین تا کنون در جمعه,” او گفت:.

نظرات خود را به CNBC آمد دقیقه قبل از ADP گزارش داد که بخش خصوصی در ریختن بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل به مراتب بدتر از دست دادن در این بررسی 18 سال سابقه. —توماس فرانک

9:52 am: دکتر اسکات Gottlieb می گوید coronavirus جهش مطالعه ثابت نمی کند’ جدید فشار بیشتر مسری

دکتر اسکات Gottlieb تاکید کرد به CNBC نیاز به احتیاط در اطراف یک مطالعه جدید نشان می دهد که گونه جدیدی از کروناویروس می تواند بیشتر مسری از فشار اصلی پدید آمده است که در ووهان چین. “این ثابت نمی کند که این گونه جدید که در واقع بیشتر عفونی” گوتلیب گفت: مطالعه منتشر شده توسط محققان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

گوتلیب استدلال کرد که کار بیشتری باید انجام شود فراتر از مطالعه اولیه که هنوز کارشناسی. او گفت: آن را تنها بر اساس محاسباتی تجزیه و تحلیل و “ما نمی هر گونه اطلاعات دیگر به حمایت از آن از جمله کشت سلولی داده است.” —کوین Stankiewicz

افشا: Gottlieb است CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:46 am: مشتریان با عجله به CVS برای نسخه و ملزومات رانندگی داروخانه های زنجیره ای فروش

به عنوان همه گیر تشدید CVS مشتریان دستور 90 روز نسخه پر داروها اولیه و ذخیره کردن بر روی ملزومات در مقابل فروشگاه ها.

که تغییر در الگوهای خرید led به 9 درصد پرش در داروخانه های زنجیره ای را از همان فروشگاه فروش در سه ماهه اول سال مالی.

مشتریان استفاده از خدمات دیجیتالی رسید, بیش از حد, CVS اجرایی لری مرلو گفت: در یک درآمد تماس بگیرید. مجازی بازديد با CVS فوری خدمات مراقبت دقیقه درمانگاه هستند تا 600 درصد نسبت به سه ماهه مشابه در سال پیش, او گفت:. صفحه اصلی تحویل نسخه است تا بیش از 1000%. و این شرکت دیدم چهار برابر افزایش مشتریان اضافه کردن مقابل فروشگاه آیتم ها مانند کاغذ توالت به نسخه خود را تحویل.

مرلو گفت: این شرکت هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه همه گیر ممکن است تغییر مشتریان در دراز مدت عادات. اما او گفت: “ما انتظار داریم که عناصر جدید امروز هنجار تبدیل خواهد شد بخشی از فردا هر روز روال است.” —ملیسا Repko

9:04 am: نگرانی بیش از coronavirus رها در سال 2020 نوسان متحده CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش می یابد

دیترویت ساکنان خط به آزمایش می شود به صورت رایگان برای coronavirus بیماری (COVID-19) در شفیلد مرکز در دیترویت, میشیگان, مارس 28 سال 2020 است.

ربکا کوک | ایسنا

حدود 68 درصد از احتمال رای دهندگان در شش کلید 2020 نوسان متحده گفت که آنها را “تا حدودی” و یا “بسیار” نگرانی های جدی در مورد Covid-19 جدید, CNBC/تغییر پژوهش های نظرسنجی ها یافت می شود. سهم غوطه ور از 76 درصد در اواسط ماه آوریل است.

ترس در میان جمهوری خواهان کاهش یافته در حالی که دموکرات نگرانی ماند در مورد همان. تنها 39% از ایران رای دهندگان پاسخ دادند که آنها را “تا حدودی” و یا “بسیار” نگرانی های جدی در یک اسلاید از 55 درصد زمانی که ایالات متحده از بازی بررسی گذشته گرفته شده در مارس 17 و 18.

حدود 7 در 10 جمهوریخواهان گفت: اثرات این بیماری همه گیر در حال گرفتن بهتر و نه بدتر. تنها 12 درصد از پاسخ دهندگان دموکرات گفت: همان.

سهم بیشتری از دموکرات ها از جمهوری خواهان گفت: آنها با در نظر گرفتن طیف وسیعی از اقدامات احتیاطی در هنگام وقوع و از درگیر شدن در اجتماعی فاصله به پناه گرفتن در خانه و با پوشیدن یک ماسک صورت ،

این نظرسنجی مورد بررسی 3,544 به احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین از 1 تا 3 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.7 درصد است. —یعقوب Pramuk

8:41 am: وندی ما مشتریان در حال بازگشت

وندی مشتریان شروع به دوباره برای Frosties و همبرگر. در حالی که این شرکت هفتگی در همین فروشگاه برای فروش در ایالات متحده باقی می ماند منفی هفته گذشته همان فروشگاه فروش تنها کاهش 2.1%.

با وجود بیشتر مصرف کنندگان خوردن صبحانه در خانه وندی فروش آمریکا در حال گرفتن افزایش از صبحانه منو که راه اندازی در سراسر کشور در ماه مارس است.

وندی ایالات متحده کسب و کار آمار پایین آن در اوایل ماه آوریل با همان فروشگاه فروش ياوه 25.8%.

در ادامه مطلب وندی در سه ماهه اول نتایج از CNBC آملیا لوکاس. —آملیا Lucas

7:46 am: ما غذاهای مدیر عامل شرکت می گوید این صنعت را بهبود می یابند

7:03 am: آلمان فدرال و دولت های ایالتی موافق در مسیر کاهش محدودیت

بایرن مونیخ – آلمان راه اندازی شده در سراسر کشور سیاست است که مردم باید در پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی پس از کاهش مستند اقدامات است.

الکساندر Hassenstein/گتی ایماژ

دولت آلمان و 16 متحده توافق کرده اند که در یک مسیر برای بازگشایی بخش های بزرگی از اقتصاد با توجه به سند مشاهده کرد.

مغازه ها می توانید بازگشایی و برخی از ورزش می توانند رزومه با شرایط خاص مدارس را به تدریج بازگشایی و دولت تصمیم خواهد گرفت که خود به خود در مورد بازگشایی رستوران ها و هتل ها و سالن های ورزشی با توجه به سند مورخ سه شنبه. رویترز گزارش داد این سند آماده شد فدرال معاونت رئیس Helge براون و سران منطقه ای chancelleries برای یک کنفرانس تلفنی آنگلا مرکل است که با توجه به برگزاری با دولت premiers در روز چهارشنبه.

متحده تصمیم خواهد گرفت که آیا به بازگشایی دانشگاه ها, میله, نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی زحمت کش مهربان, تئاتر, سینما و دیسکو بر اساس عفونت سطح رویترز گزارش داد. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش می یابد دوباره اتحادیه اروپا برای دیدن تیز اقتصادی کاهش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de