Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چه کسی می گوید هفته آینده هستند ‘بحرانی’ به عنوان در اروپا موارد نزدیک به 1 میلیون

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 134,178
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (636,350) اسپانیا (177,644) ایتالیا (165,155) آلمان (134,753) و فرانسه (134,582).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به 8:19 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:40 pm: که می گوید هفته آینده هستند ‘بحرانی’ به عنوان در اروپا موارد نزدیک به 1 میلیون

سازمان بهداشت جهانی اروپا مدیر منطقه ای گفت: در 10 روز گذشته تعداد تایید coronavirus موارد در اروپا دو برابر شده است برای رسیدن به تقریبا 1 میلیون نفر است.

که هانس Kluge به خبرنگاران گفت: در جلسه گزارش رویترز که این بدان معنی است که حدود 50 درصد از بار جهانی Covid-19 در اروپا, که در آن او گفت: بیش از 84,000 فوت کرده اند از ویروس.

“ابرهای طوفان از این بیماری همه گیر هنوز چسبیدن به شدت بیش اروپایی منطقه” Kluge گفت. اظهار نظر در لغو تدریجی محدودیت در زندگی عمومی Kluge گفت: “هیچ پیگیری سریع به حالت عادی بازگشت.” — هالی Ellyatt

4:30 pm: هلندی مطالعه نشان می دهد 3 درصد از جمعیت ممکن است آنتی بادی coronavirus

یک مطالعه هلندی اهدا کنندگان خون پیدا کرده است که حدود 3 درصد را توسعه داده اند آنتی بادی علیه Covid-19 مقامات بهداشت و درمان گفت: روز پنج شنبه گزارش رویترز. این یافته ها را نشانه ای از آنچه در صد از مردم هلند ممکن است در حال حاضر این بیماری است.

رئیس موسسه ملی سلامت اعلام نتایج در طول بحث با مجلس است.

“این مطالعه نشان می دهد که حدود 3 درصد از مردم هلند توسعه داده اند آنتی بادی در برابر coronavirus” Jaap van Dissel گفت خبر داد. “شما می توانید از آن چند صد هزار نفر” در یک کشور از 17 میلیون. — هالی Ellyatt

4:02 pm: روسیه گزارش جدید رکورد روزانه افزایش coronavirus موارد

روسیه گزارش 3,448 جدید تایید موارد coronavirus روز پنج شنبه از 3,388 روز قبل از. تعداد کل موارد گزارش شده رسیده است 27,938 دولت بحران مرکز پاسخ گفت.

این مرکز گفت: 34 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 232. — هالی Ellyatt

3:30 pm: انگلستان وزیر بهداشت می گوید: “خیلی زود به پایان مستند

انگلستان وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید: “خیلی زود” برای پایان دادن به مستند اقدامات در کشور اگر چه شیوع شروع به اوج با توجه به انتخاب.

اگر مستند برداشته است این ویروس را “اجرای شایع, یک بار دیگر,” او گفت: با توجه به گزارش. “ما فکر می کنیم آن است که خیلی زود به ایجاد یک تغییر” او گفت:.

انگلستان گزارش 4,605 موارد جدید از ساعت 9 صبح به وقت محلی در 15 آوریل به مجموع 98,476 موارد است. آن را به حال اضافی 761 مرگ و میر و آن را 12,868 مرگ و میر به طور کلی با توجه به آخرین داده ها از کشور وزارت بهداشت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

2:45 pm: فرانسه ملوانان در بیمارستان بستری به عنوان ویروس موارد شکستن در هواپیمابر فرانسوی

پس زیادی شیوع کروناویروس در یک هواپیما حامل حدود 20 ملوانان در بیمارستان بستری شده است با توجه به گزارش رویترز.

فرانسه نیروهای مسلح کشور گفت: حداقل 668 از 1,767 تفنگداران دریایی در شارل دوگل حامل آزمایش مثبت برای این ویروس, این گزارش گفت:. حامل به حال میره برای مدیترانه شرقی در Jan. 21 به حمایت فرانسه در عملیات نظامی در عراق و سوریه است. این شرکت در تمرینات با نیروی دریایی از شمال اروپا قبل از بازگشت به فرانسه زودتر از برنامه ریزی شده پس از خدمه نشان داد علائم. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

فرانسه نیروی دریایی سربازان ایستاده در فرانسه ناو هواپیمابر شارل دوگل در تاریخ 12 آوریل سال 2020 به عنوان آن می رسد و در جنوب بندر تولون با ملوانان پردازنده مبتلا به کوروناویروس.

کریستف سیمون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

2:20 pm: تعداد موارد جدید در آلمان پرش با بیش از 2800

تعداد موارد تایید شده در کشور آلمان شروع به پریدن کرد 2,866 به کل از 130,450 با توجه به داده ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

تعداد مرگ و میر اضافی افزایش 315 به کل از 3,569. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

1:10 pm: استرالیا PM تشریح سه گل به ملاقات کرد قبل از کاهش محدودیت های اجتماعی

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون مشخص شده سه گل که دولت او سعی خواهد کرد برای رسیدن به در چهار هفته بعدی قبل از آن می توانید شروع به در نظر گرفتن کاهش محدودیت های اجتماعی در کشور است.

اولین هدف این است که برای یک آزمایش های گسترده رژیم حرکت می کند که فراتر از بیمارانی که علائم نشان می Covid-19. که به استرالیا اعتماد به نفس بیشتری در شناسایی و پاسخ به شیوع بیماری به سرعت زمانی که محدودیت ها کاسته موریسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از ملی جلسه هیئت دولت در شیوع کروناویروس.

“بخش دوم است که اطمینان داریم حتی بیشتر قابلیت ردیابی بیش از ما در حال حاضر” نخست وزیر گفت: ستایش آمریکا برای تماس خود را ردیابی کردند. “ما نیاز به بلند است که به یک قابلیت صنعتی. ما نیاز به انجام است که با استفاده از تکنولوژی و ما نیاز به انجام است که به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا.”

نخست وزیر اسکات موریسون واکنش نشان می دهد در طول یک بخش برای اصلاح Coronavirus اقتصادی پاسخ لایحه در مجلس نمایندگان در مجلس در مارس 08, 2020 در کانبرا, استرالیا است.

سام Mooy | گتی ایماژ

هدف نهایی این است که برای توسعه محلی پاسخ قابلیت است که می تواند پاسخ به موضعی شیوع بیماری در سراسر کشور به عنوان سریع که ممکن است برای جلوگیری از انتقال.

“اگر شما می خواهید به حرکت به یک محیط که در آن وجود دارد محدودیت های کمتری سپس شما نیاز به این سه چیز در جای خود” موریسون گفت. “ملی کابینه امروز که ما با استفاده از چهار هفته بعدی به اطمینان حاصل شود که ما می توانید این را در محل.”

اجتماعی محدودیت اقدامات را در محل باقی می ماند تا زمانی که این اهداف را به دست آورد, او گفت:. استرالیا 6,440 تایید موارد عفونت و 63 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. — Saheli روی Choudhury

11:45 am: چنگ زدن به مدیر عامل می گوید که او پیش بینی حمل و نقل کسب و کار برای جستن به عقب هنگامی که مردم شروع به رفت و آمد دوباره

آسیای جنوب شرقی را سوار-نقطه غول گرفتن آن دیدم حمل و نقل GMV سقوط یک درصد دو رقمی را در برخی از کشورهای مدیر عامل شرکت آنتونی قهوهای مایل به زرد گفت CNBC نانسی هونگرفرد در مصاحبه.

GMV معمولا دنبال متریک توسط شرکت های اینترنتی است که اقدامات ارزش کل فروش کالا و خدمات فروخته شده در سیستم عامل خود را.

قهوهای مایل به زرد گفت: این شرکت متنوع مدل کسب و کار است که شامل مواد غذایی و مواد غذایی تحویل کمک کرده و آن را آب و برخی از تاثیر آورده با این بیماری همه گیر.

شرکت تنظیم به محیط زیست توسط پوسته پوسته شدن تا دیگر بخش های کسب و کار برای دیدار با تقاضا خوشه و حرکت منابع خود را در اطراف برای اطمینان درایور بر روی پلت فرم آن هنوز هم می تواند فرصت های درآمد او گفت:.

این چشم انداز مثبت در گرفتن تحویل خدمات به طور کامل جبران تاثیر بر حمل و نقل کسب و کار با توجه به قهوهای مایل به زرد.

“نگاه به آینده هر چند من می دانم که حمل و نقل انبوه ضروری خدمات پس ما پیش بینی آن را بهبود می یابند به شدت هنگامی که مردم شروع به رفت و آمد دوباره پست مستند,” او اضافه شده است. — Saheli روی Choudhury

11:06 am: کره جنوبی حزب حاکم برنده پیروزی در انتخابات

کره جنوبی حزب حاکم موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات پارلمانی ارائه تازه حرکت به رئیس جمهور مون جائه در سیاست دستور کار برای او باقی مانده تصدی Yonhap News گزارش شده است.

ماه تا دو سال و انتخابات دیده می شد به عنوان یک همه پرسی ریاست جمهوری خود را به عنوان او به کار گرفته چالش های متعددی از جمله رکود اقتصادی و زمان گیر Yonhap گفت.

انتخابات برگزار شد در وسط شیوع کروناویروس در کره جنوبی. تعداد موارد تایید شده از عفونت بود در 10,613 و 229 نفر کشته شده اند که تا کنون با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. های اخیر گزارش های روزانه به نظر می رسد نشان می دهد این ویروس گسترش بوده و تحت کنترل در آورد.

در روز پنج شنبه KCDC گفت: وجود 22 اضافی در موارد عفونت و چهار نفر کشته شدند. — Saheli روی Choudhury

10:29 am: صندوق بین المللی پول می گوید رشد در آسیا انتظار می رود غرفه در صفر درصد در سال 2020

صندوق بین المللی پول گفت: در آن انتظار رشد در آسیا به غرفه صفر درصد در سال 2020 است.

“این بدترین عملکرد رشد در تقریبا 60 سال از جمله در طول بحران مالی جهانی (4.7 درصد) و بحران مالی آسیا (1.3 درصد)” چانگ یونگ Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول آسیا و اقیانوسیه وزارت نوشت: در یک پست وبلاگ.

با این حال او افزود که در آسیا هنوز هم به نظر می رسد به کرایه بهتر از دیگر مناطق از نظر فعالیت های اقتصادی.

Rhee گفت: تجدید نظر رو به پایین هستند و قابل توجهی اعم از 3.5 درصد در مورد کره جنوبی به بیش از 9 درصد در مورد استرالیا و تایلند و نیوزیلند. دومی سه کشور شده اند آمار جهانی گردشگری رکود در حالی که استرالیا نیز تحت تاثیر کاهش قیمت کالاها است.

چین پیش بینی شده است به کاهش از 6.1 درصد در سال 2019 به 1.2 درصد در سال 2020 است. به طور کلی صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد در سال 2020 با 3% و توصیف آن به عنوان “بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ است.” — Saheli روی Choudhury

10:10 am: ایسلندی دکتر می گوید این کشور استراتژی برای پیگیری گسترش coronavirus استفاده می شود در ایالات متحده

ایسلند استراتژی برای پیگیری گسترش coronavirus استفاده می شود در ایالات متحده رمزگشایی ژنتیک مدیر عامل Kari Stefansson گفت CNBC در روز چهارشنبه.

Stefansson که ریکیاویک-بر اساس شرکت biopharmaceutical است شناخته شده برای کار خود را تجزیه و تحلیل ژنوم انسان اشاره آشکار به اندازه تفاوت بین آمریکا و ایسلند.

برای شروع ایالات متحده در حدود 330 میلیون نفر در حالی که ایسلند فقط در مورد 347,000, با توجه به U. s. اداره آمار.

اما ایسلند توانایی آزمون در حدود 10 درصد از جمعیت آن و استقرار قوی تماس با ردیابی هنگامی که کسی مبتلا Covid-19 دیده نمی شود باید به عنوان چیزی است که تنها کشورهای کوچک می توانید انجام دهید Stefansson گفت: در مصاحبه ای با CNBC مگ erp pmi. — کوین Stankiewicz

8:55 am: چین گزارش 46 موارد دیگری می گوید: بسیاری از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 46 جدید تایید موارد coronavirus که 34 شدند نسبت به مسافران از خارج از کشور. همچنین گفت که وجود داشت هیچ اضافی مرگ و میر.

این NHC همچنین گزارش 64 جدید بدون علامت موارد به موجب آن افراد آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر یک از علائم معمول در ارتباط با این بیماری است.

پس از وقوع اولین گزارش در اواخر سال گذشته در استان هوبئی چین گفت: آن را تا به حال 82,341 موارد و 3,342 مرگ و میر. — Saheli روی Choudhury

8:50 am: ویتنامی هواپیمایی برای از سرگیری پرواز پس از ویروس مستند برطرف

VietJet هوا و Vietnam Airlines سر گرفته خواهد شد برخی از پروازهای داخلی شروع پنج شنبه پس از دولت کاسته 15 روز lockdown برای برخی نقاط کشور, رویترز گزارش داد.

ویتنام دولت تمدید یک دوره دو هفته ای اجتماعی فاصله برای 12 استان کشور از جمله پایتخت هانوی و جنوبی مرکز کسب و کار از شهر هوشی مین با توجه به اخبار سیم. اما محدودیت های گفته اند که برداشته شده است برای بسیاری از مناطق روستایی است.

جنوب شرقی آسیا کشور دارای 267 موارد گزارش شده عفونت و هیچ مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. — Saheli روی Choudhury

8:11 am: سنگاپور گزارش ثبت 447 موارد جدید

سنگاپور و وزارت بهداشت گزارش یک رکورد 447 موارد جدید Covid-19 عفونت به عنوان از آوریل 15 ظهر به وقت محلی.

در سه روز گذشته سنگاپور گزارش داد یک تیز چشم انداز مثبت در عفونت با 1,167 موارد تایید شده.

بسیاری از موارد جدید در ارتباط بودند به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی. مردم ساکن در این خوابگاه به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای ساختمانی به منظور حمایت از خانواده های خود را.

کارگران خارجی دیده می شود در یک خوابگاه در Cochrane تسلیم 2 است که فهرست به عنوان یک انزوای منطقه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 رمان coronavirus در سنگاپور در 14 آوریل سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شده اند وجود دارد 3,699 موارد تایید موارد پس از شروع شیوع; 652 بیماران مرخص شده از بيمارستان و جامعه انزوا امکانات و 10 نفر در سنگاپور را شکست به این بیماری است. — Saheli روی Choudhury, Ted کمپ

8:06 am: جهانی coronavirus موارد بالای 2 میلیون

تعداد کل عفونت در سراسر جهان افزایش یافته است به 2,056,055 و حداقل 134,178 که مردم از این بیماری با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

هاپکینز داده ها نشان داد coronavirus آلوده بیش از 636,300 بیماران در ایالات متحده است.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان هر یک گزارش بیش از 134,000 موارد هر. موارد در بریتانیا صعود به بیش از 99,400 با توجه به هاپکینز و بیش از 12,800 نفر کشته شده اند. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:30 pm: لا شهردار می گوید اجتماعات بزرگ به احتمال زیاد ممنوع برای بقیه سال

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: جمع زیادی از قبیل کنسرت ها و رویدادهای ورزشی به احتمال زیاد نمی خواهد از سر تا 2021. “این دشوار است تصور کنید که ما هم در هزار در هر زمان به زودی, بنابراین من فکر می کنم ما باید آماده باشیم که در این سال” Garcetti گفت: در مصاحبه با سی ان ان Wolf Blitzer.

“تا زمانی که وجود دارد یا واکسن نوعی از مداخله دارویی یا گله ایمنی علم است و علم است. او افزود که مقامات بهداشت عمومی ساخته شده آن روشن است “مایل و مایل به راه رفتن قبل از ما می تواند در آن محیط.” — جنیفر الیاس

7:02 pm: اپل و گوگل در یک طرح بلند پروازانه برای کمک به مقامات مسیر ویروس

6:37 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما ‘تصویب اوج’ از شیوع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

استفانی رینولدز | CNP | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

“در حالی که ما باید هوشیار باشند روشن است که ما استراتژی تهاجمی در حال کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اخبار جلسه با کاخ سفید coronavirus نیروی کار. “نبرد همچنان ادامه دارد اما اطلاعات نشان می دهد که کشور ما گذشت قله در موارد جدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موارد جدید هستند “کاهش” در نیویورک که در بیشتر موارد تایید شده از هر کشور در خارج از ایالات متحده او افزود که موارد “تخت” در دنور و دیترویت در حالی که شهرهای دیگر از جمله بالتیمور و فیلادلفیا “در حال نشان دادن نشانه های بزرگ از موفقیت است.” — خواهد Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: هواپیمایی متحده انتظار دارد که 5 میلیارد دلار کمک آمریکا موارد بالا 630,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>